Jump to content

Woo Dо Hwan ​​​(У До Хуан)


Recommended Posts

spacer.png

 

Woo Dо Hwan ( У До Хуан)

Хангъл: 우도환

Дата на раждане: 12 юли 1992 година

Място на раждане: Анянг, провинция Кьонги, Южна Корея

Ръст: 180 см

Тегло: 65 кг

Семеен статус: 

Образование: Университет Тангук, (Arts and Design Department), специалност "Театър"

Дебют: 2011 г. в сериала "You're Here, You're Here, You're Really Here" 

Агенция: Keyeast

Профил 

Asiawiki

 

Сериали:

Mr. Plankton (Netflix, 2024)
Joseon Lawyer (MBC, 2023)

Bloodhound (Netflix, 2022)

The King: Eternal Monarch (SBS, 2020) 

My Country (JTBC, 2019)

Tempted (MBC, 2018)

Mad Dog (KBS2, 2017) 

Save Me (OCN, 2017) 

Sweet Stranger and Me (KBS2, 2016)

Shut Up Flower Boy Band (tvN, 2012)

You're Here, You're Here, You're Really Here (MBN, 2011-2012)

 

Филми:

My Puppy (2023)
The Divine Fury 2 (2019)

The Divine Fury (2019) 

Master (2016) 

Operation Chromite (2016) 

 

Награди:

2018 MBC Drama Awards Excellent Actor (сериали, излъчвани в понеделник и вторник) (Tempted)

2017 KBS Drama Awards Най-добър актьор (Mad Dog

 

Галерия:

spacer.png

 

Spoiler

bacd720574452cfd.jpg178910a3d0d7234e.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста го харесвам, признавам си. Харесва ми когато млади актьори като него блестят не само с хубава визия, но и със старание и наистина добра актьорска игра. Надявам се в бъдеще да го гледам в повече сериозни и стойностни проекти. Засега фаворити са ми My country и Mad Dog. Дано съвсем скоро го видя в още увлекателни продукции. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатичен младеж с добра игра съгласна съм. 

Засега обаче може би King ще му е последната драма. Набор 92 трябва да влезе в армията, за него се говори, че ще го направи през втората половина на годината, но няма уточнена дата. Доста актьори и идоли влязоха вече в казармата, а се очакват още .

Даже днес излезе новината, че са го видели да си прави медицинските прегледи, които са задължителни преди да влезеш в армията. От фирмата му са потвърдили, че се подготвя, но не уточняват още дата.

Ще трябва да го чакаме :D

Eдна сладурска снимка от прескоференцията за The King ~

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, това значи, че ще го чакаме година, две само за казармата. Ако веднага след това започне да играе отново в някой проект, поне още една година минимум за снимки преди премиера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам между 18 до 22/23 месеца. (около почти 2 години) ~

Зависи на каква длъжност го запишат. 

Не знам дали точно са приели новите закони, но имаше намаляване с по 2/3 месеца  от предходни години.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам е година и осем месеца за редовно служещите. Тези, които са на обществена служба, тук вече и аз не съм сигурна, защото съм засичала на места да казват, че е същото време, а на друго, че са две год. Така, че зависи как ще влезе, ако въобще има разлика в двете служби.

 

Иначе, щом му е дошло времето, да влиза, като излезе възмажал, вече и някоя главна роля да получи, защото я заслужава.

Аз съм гледала само едно нещо с него, но е напълно достатъчно да ми влезе в списъка с любимите актьори.

А и чета доста положителни коментари за него в сериала в който играе сега...

 

Woo Do Hwan 우도환 Jo Yeong / Eun-seob Profile Interview The King:Eternal Monarch

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, skofiild said:

А и чета доста положителни коментари за него в сериала в който играе сега...

Поне на мен ми изглежда, че дори се старае повече от Lee Min Ho, макар че е второстепенен герой, та само заради него ще го изгледам до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кралят е първият проект, в който го гледам, но със сигурност няма да е последният. Много ме впечатли това момче, бе! :DТолкова добре си изиграва и двата образа, коренно различни един от друг, че все едно двама различни актьори го правят. Определено ще чакам с нетърпение нещо ново от него и ще погледна проектите, в които е участвал. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получил е предложение за главната мъжка роля в нов сериал на OCN - "Woo Do Hwan Offered Lead Role For His Next Drama After “The King: Eternal Monarch”" . Така че казармата май се отлага засега! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми той трябва да влезе до началото на другата година, така че има още 5, 6 месеца за снимки. Ако приеме обаче тази роля със сигурност след нея влиза. Като цяло сюжета ми изглежда интересен. Но много зависи дали сценария ще е качествен. Много драми имат добър замисъл, но изпълнението ако куца цялата работа отива на кино. Заради него ще гледам разбира се, но се надявам на качествена продукция. Не просто да разчитат на него като рекламно лице, което ще им покачи гледаемостта. Елемента за самоубилия се при мистериозни обстоятелства по-голям брат доста се повтаря от Бясно куче. 

Като гледам кой е сценариста, той има само 1 драма зад гърба си, която не съм гледала, но коментарите на феновете са или само положителни, или доста отрицателни. Няма средно положение. Трябва да й хвърля един белтък скоро. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да играе в драма ! :(

Oфициално влиза в армията на 6 ЮЛИ

Ще е тихо влизане без специален евент. Засега не се споменава къде точно ще влезе, за да няма тълпи от хора.

Директен линк

 

Пуснал е това съобщение в INSTAGRAM

Написал е писмо , в което го споменава и се извинява на феновете, че няма да може да се види с тях лице в лице!

Благодари за любовта, която му дават феновете и 20-те години за него били щастливи.

Моли феновете си да бъдат здрави и щастливи .

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ще успея може би през времето му в армията да изгледам досегашните му сериали.

Нека и той бъде здрав и се завърне безаварийно след отслужване на военния си дълг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заедно с Мин Хо и новата прическа за влизането утре в казармата...

Ec-J3ob-QU0-AADPJ.jpg Ec-J6-ZX7-Wk-AEis-RI.jpg

 

И двамата са качили снимките в инстаграмите си, като Мин Хо е писал: „Yeong-a, сега ти пожелавам най-доброто.“

А до Хуан в неговия профил: Ще се върна, Ваше Величество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя любимец, баш на рождения ми ден влиза в армията. Пожелавам му леко каране на службата. Да защитава с чест и достойнство родината и пагона и го чакам да излезе и да ни радва от екрана отново :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва... И чак януари 2022 ще излезе.

 

Woo Do Hwan се присъедини към 15-та пехотна дивизия в новия център за обучение на новобранци в Hwacheon, провинция Gangwon.

[4K직캠] 우도환(Woo Do Hwan) 입대, 천하제일 검 대한민국 지키러 갑니다(200706 Woo Do Hwan join the army)

 

Агенцията му Keyeast разкри предварително записано видео съобщение от актьора в канала им в YouTube. Той сподели следното съобщение:

Здравейте, това е Woo Do Hwan. Казвах „Здравей, това е Woo Do Hwan“ толкова пъти, но няма да мога да го кажа за известно време, така че ще го кажа отново. Здравейте, това е Woo Do Hwan. Сбогувам се с вас, докато осъществявам последната си дейност преди моето участие. Много съм благодарен за всички писма и подаръци от всички вас. Чета, нося и показвам всяка от тях и това ме накара да разбера още веднъж, че получавам толкова много любов. Поради това сега ми се струва по-истинско. Благодарение на вашата подкрепа и любов към мен и понеже бяхте до мен и се грижехте винаги, когато ми беше мъчно, успях да прекарам двадесетте си много щастливо. Искам да ви благодаря още веднъж и ще се върна здравословно, така че се надявам всички вие също винаги да сте здрави и щастливи".

 

Woo Do Hwan(우도환) - 입대 인사

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа има рожден ден ! Да минават тези 2 години по бързо и да ни радва с много роли ~

Image

 

 

Една стара снимка от предишен рожден ден !:panda-145:

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...