Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

公主小妹 / Gong Zhu Xiao Mei

Заглавие: Romantic Princess
Жанр: Романтичен, комедия
Държава: Тайван
Година: 2007
Епизоди: 13

Субтитри: Английски

Актьорски състав:
Wu Chun as Nan Feng Jin
Angela Zhang as Mai Qiu Sui (Huangfu Shan)
Calvin Chen as Nan Feng
Gu Bao Ming as Huangfu Xiong (EMP)
George Hu as Nan Feng Lin
Li Ang Lin as Nan Feng Ying

Резюме:
Едно съвсем обикновенно момиче изведнъж се озовава в лъскав дворец, обградена от пари и прислуга – неща, за които дори и не е мечтала плюс в добавка - един стар заповеднически дядо и четири красиви момчета, едно от които е следващият мениджър на империята на дядо й. Двамата за малко не биват принудени да се омъжат, но успяват да се измъкнат. Когато обаче нещата се променят и те искат да бъдат заедно, пътя обратно се оказва мног по-труден.

 

:essub:


 

Свали: :click:

 

Свали  :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, изпревариха ме с темата :cheers:

Сравнително приятно сериалче. Действието се развива бързо, но пък до кулминацията мина мнооого многооо време.

Точно и там ме изнерви на няколко пъти:

 

когато Нан Фанг Джин и Шао Май (пиша имената по звук и по памет) си въртяха номера без да кажат на другия, но за негово добро ...

 

бяха прекалили с тази идея и я преексплоатираха

Английските субтитри са ... доста издегустирана версия. Ама пак по-добре от нищо ...

Мноого съм доволна от финала!

А и беше изключително приятно 15 часа да си зяпам У Чун :drunken: (или У Цун - гадни китайски диалекти ...) :shoot:

А икономаааа ... искам и аз при неговия стилист. Само кат се сетя и ме избива на смях.

И много добра роля на Калвин, преди този сериал ми беше дооооста антипатичен, ся си ме радва (макар все още да откривам прилика с жабче) :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко,неангажиращо,свежо,на моменти доста забавно.Много приятно сериалче.

Лично но мен финала много ми допадна-предпоставка за втори сезон.Тя заминава и то за толкова дълго време,той остава-всичко може да се случи.

Заслужава си гледането.

Единственното,което не ми допадна е разликата във височината на главните герои-на моменти той се изгърбваше за да може да я целуне.Не се научиха поне малко да ги подбират и по височина освен по хубост :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала... макар че са изнервях сериозно на някои моменти

Много са сладки двамата с Angela Zhang на която впрочем не и завиждам защото във цялата драма тя беше с такива токчета че аз бих се потрошила... незнаех че е възможно да носиш такива обувки дълго време... горката... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие шегувате ли се? Това не е филм, а реклама – на албума на Angela Zhang, песни от който звучат в целия филм и на групата Fahrenheit /част от която е главния герой - Wu Chun/. Нелеп сюжет /съшит с бели конци/, много слаби актьорски изпълнения, никаква химия между актьорите.....Изгледах 5 серии и реших, че не мога повече да си причинявам подобно нещо........И то след прекрасните Wish to see you again, Mars и Black&White.............Край! Временно спирам тайванските сериали докато ми се оправи вкуса и се връщам на корейското......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериалчето е готино,актьорите ми харесоха,особено момчилетата,разбира се, :P

само дядото леко ме издразни по едно време,ама какво да се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предела ми на търпение беше 7 или 8 еп. Чак сърце не ми дава да го кажа заради У Чун, но - много слаб сериал. Дори си мисля, че самият той някак насила играеше, въобще не му пасна тази роля. Мое мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавко, без претенции. Свежо и леко. Историята не е кой знае какво, но пък кой ли го очаква от този филм? За  пръв път се срещам и с двамата главни. Много са хубави, момичето е красавица, момчето е с някакво много чаровно излъчване. Добре стояха един до друг, подхождаха си. Опитах да ги разгледам в каталога, но Анжела я няма, пък на У Чун старницата не се отваря. Колкото до играта… е, все пак са певци, доколкото разбрах. Макар че и Джиро е, ама как играе… Но беше удоволствие да им се наслаждавам из екрана. И останалите трима от принцовете бяха сладури, макар че двама от тях за какво ли бяха там, за пълнеж може би? Изумена бях от прическата на иконома, ох, каква лимба, точно като едното диване от “Макс и Мориц”. Но този актьор винаги го харесвам, пък и тук неговият образ май беше най-интересен. Приятна музика, приятно филмче.

Гледах го онлайн на руски. Като не мога да сваля отнякъде, преглеждам около 5-6 руски сайта и за жалост навсякъде картината е на квадратчета, ужасно за гледане. Вече втори филм след такъв марш намирам САМО ТУК със страхотно качество, възхитена съм. Препоръчвам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...