Jump to content

Recommended Posts

Fall in Love (2019)

RWrDPf

 

Off Topic

D8xkOfkUEAEpWPp

D8Yvcg-UcAAy8W8

d5189c523cc34f87a0b3f3a15d78e6a2.jpegD8xkOfkU8AIoCfL.jpg

D8xlT-qUEAAFffA.jpgD8xlT-qUwAATc7u.jpg

 

 

当她恋爱时 / Dang Ta Lian Ai Shi

По новелата " The Story of Gossip Girl" на Shen Changmei" (автор и на новела от сериала Fox Fall in Love (2017) ).

Държава: Китай

Година на излъчване: 11 юни 2019г. - 11юли 2019г.

Жанр:  романтичен, комедия, Sci-Fi

Епизоди: 30 по 45 мин.

Език: мандарин

Режисьор: Qin Zhen

Сценаристи: Shen Changmei

TV: Youku

Субтитри: Английски

 

Участват: 

Camille Hua като Feng Ping
Richards Wang(Wang Rui Chang) като Tang Jia Nan
Luo Zheng като Fang Jun Hao
Li Ruo Ning като Lu Qiao
Miles Wei като Tang Hao Yun [Jia Nan's brother]
He Shao Hong като Tang Zhan [Jia Nan's father]
Pu Tao като Qiu Tian
Chen Peng Wan Li като Yi Eryang
Wang You Jun като An Yue Sheng [Feng Ping's ex- boyfriend ]

 

Резюме: Тайнствена млада жена случайно се оказва въвлечена в романтична връзка с плейбой, който има добро сърце.

В очите на първата си любов и на богаташите около нея  Feng Ping е материалистична жена. В очите на другите жени, тя е манипулативна лисица. Същевременно богатия плейбой Tang Jia Nan е привлечен от единствената жена, която не го забелязва (Feng Ping). По стечение на обстоятелствата Feng Ping се сгодява с Tang Jia Nan и става център на клюките. 

 Но Feng Ping  крие тайна, която може да и помогне в борбата срещу завистниците, но също така може и да нарани любимите и хора.

 

 

Засега сериала няма официален превод, но съм впечатлена от автоматичния превод в Youtube - има някои забележки, но си е прилично читав (да не кажа, че тази година гледах няколко сериала с много по -зле скалъпени субтитри ).

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И докато  си чакам епизодите превъртам песните от ост-а  -   имат един + от мен за музиката :)

 

Xueran Chen, Luna ( 印子月 ), Ro Rowan.  Xueran Chen го заслушах преди време покрай ост-а на сериала Guardian.

 

Off Topic

Bae Lin - Destiny

 

Финалната песен

 

 

 

 

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът вече  е с официални английски субтитри :)

 

Относно бившия - ако и някой друг мери с поглед тия крака - засега е 188см, а има още няколко години да расте :lol2:

images?q=tbn:ANd9GcQrkkC8LAHS4EKBzbpB2E_

XnDt-fypikwt7147038.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма голяма тъпотия във втора с бялото палто на главната, което оная изхвърли на боклука.

Да няма едно такси да си повикаш  или някой да дойде да те вземе.

Толкоз ли е тъпа, или нас ни смятат за тъпи, тъкмо щях да вметна, че нейсе една  главна да е сериозна и умна, а то...

Да, бившият-188, доста едричък и ми стана жал, интересно как жените все си падат по арогантни, надменни, самонадеяни типове, 

мисля това ще стане, така поне изглежда. Сигурно сега ще ми излязат с номера, че щото го обича и затова изчезва, но интересно как тази толкоз голяма обич се изпарява с времето... Аз съм едва на момента с цопането на главната в дъжда, не се стърпях

и влязох да критикувам, явно тази седмица всичко ми е червено и ме раздразва като бик, нищо че съм овцъ по зодия, все упорито и рогато... Както и да е, след коментара продължавам, за да видя докъде ще го докарат, тоя със самочувствието, и... тая недосетлива :28558:горделивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana засега само на момента с дъжда се излага главната, иначе и сече пипето

Off Topic

изглежда уж бедна, ама всъщност върти сделки и май ще се окаже по - богата и от главния :lol2:

Ама има няколко такива пародии, в които главната шматка (демек главния :lol2:) да я спасява.

Иначе чак към средата обясняват раздялата от нейна гледна точка и относно тайната и и нещата придобиват някакъв смисъл -

Off Topic

тайната е супер силата и да генерира някаква енергия. Обаче покрай заетостта на бившия и двамата са се изнервили, а тя не може да се контролира като е ядосана и направи една беля. И понеже тя е била виновна за смъртта на родителите си, решава да си тръгне преди да се е случило нещо.  Затова не се привързва към никой и  изоставя приятели и близки като просто си тръгва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ти ми го разказа.

Това самочувствие, което тя има, явно е на някаква основа. И аз така си помислих. Дори ми мина мисълтта-тоз с нея на партито дали не й е баща, но после разбрах, че не е, някакъв приятел, роднина,

или някакъв бизнес партньор. Разбрах,  че с бившия са расли заедно и се знаят добре. Гледах само 1 и 2-ра.

Но гривната май има връзка със спасителя й в ръж...пардон дъжда. Не ми издавай ако знаеш.

То явно беше, че тъпотията е, за да я спаси нашия... ма някак не очаквах...

Виж, за тайландските там очакавам всичко, "спасителя" да е основна фигура почти във всички сериали,  и нито гангстери могат да ги настигнат, нито куршуми да ги улови главните в критични ситуации Сега гледам един, ама толкова ми е познат, дори си мислех, че съм го гледала, но съм го забравила.Но като чет резюмето, е от таз година и още не е излязъл целия..

Чудна работа-едни и същи артисти, еднакви роли...

"Любов в огнена клетка" :click:Анди му е правила темата. Главните са големи сладури, но сюжетът и героите както писах вече, съм ги гледала. Те през година, две правят едни и същи лакорни  с различни артисти, а ако и артистите вървят и в комплект, те ти тотална обърквация...

Както и да е, ще продължавам да гледам, харесва ми.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много напред и затова сложих в спойлер :) Преполовила съм сериала и гоня финала, но няма да подсказвам повече :lol2:

Само ще споделя още малко музика - благодарение на сериала обогатих значително плеъра си :)

 

 

И още...

Off Topic

Освен основните песни от ост-а в отделните епизоди пускат по някоя и друга стара песен и добре че са измислили shazam :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...