Jump to content

Recommended Posts

spacer.png
Spider Lilies / Ci qing


СВАЛИ ФИЛМA + (ENG SUB)

IMDB 6.4/10

 

Държава: Тайван
Година: 2007
Времетраене: 94 минути
Жанр: Драма / Романтичен
Времетраене: 94 минути
Режисьор: Zero Chou

В ролите: Rainie Yang, Isabella Leong, John Shen, Jay Shih

Jade е момиче с уеб камера, което излъчва собствени предавания всяка вечер по интернет, за анонимни потребители. За да бъде по-атрактивна, тя решава да си направи татуировка, което й решения я отвежда в студиото за татуировки на художник Takeko, която по случайност се оказва позната интимна приятелка от детството на Jade. Тя остава впечатлена от голяма татуировка на златното цвете паякова лилия, която Takeko има на ръката си. Jade иска същото копие на татуировката за нея, но Takeko отказва, защото тези цветя според нея са прокълнати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма, донякъде. Просто това, което са се опитали да направят не се е получило както трябва. Засягат се някои наистина болезнени теми, но някак си недоразвити. Прекалено хаотично стана с толкова много неподредени сцени връщащи към миналото. Да не говорим за абсурдността на други. На актьорската игра се дължат повечето адмирации за филма . Rainie макар и пак със сладникавия образ, за първи път я гледам в такава по- сериозна роля. Определено се справи много добре. И все пак образа на другата актриса( Isabella Leong) беше по - добре представен и имаше последователност в нещата.

Музиката също е хубава. Съгласна съм с оценката в IMDB..Филма има много добър, но несполучлив замисъл... и все пак ме трогна.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...