Jump to content

Recommended Posts

LdbDrf.jpg

 

Off Topic
 
EADXEDpU0AAz4WA
 
 
 
wwbbbm.jpg
z7kkJm.jpg
QKqqAm.jpg
KrWWJm.jpg
evqqQm.jpg
50WWBm.jpg
kXnnmm.jpg
8Yggbm.jpg
d4DDem.jpg
bwDDEm.jpg
RPodrm.jpg
Y01zKm.jpg
nde1Em.jpg
BqA4qm.jpg
7gVbnm.jpg
EJBn7m.jpg
AYjmEm.jpg
Jx5Xjm.jpg
X8DQdm.jpg
Y01jPm.jpg
240PRm.jpg
ndeZQm.jpg
q2zv0m.jpg
gZ7wdm.jpg
pnQZQm.jpg
NrzwJm.jpg
 
vQdE2m.jpg

           АВАТАРЪТ НА КРАЛЯ

Quan Zhi Gao ShoThe King's Avatar Wikia 全职高手

 По едноименния китайски роман на автора Лан Худие -Butterfly Blue (蓝蝴蝶).«Quan Zhi Gao Shou».

През 2013 годината романът получил званието «Най-добра работа»

и се явява първият и единствен

китайски роман с повече от 1000 глави (съдържа 1776 глави). 
Държава: Китай
Серия: 40
Продължителност на серия: 45 минути.
Жанрове: приключенски, 
комедия,  екшън, фентъзи
Канал: Tencent Video

Начало: 31.07.2019

Субтитри: Английски

 

Участват:

Team Happy – Xing Xin 兴欣
Yang Yang като
 Йе Сиу. ID: Lord Grim
Maggie Jiang Shuying като Чън Гуо.
ID: Chкатоing Haze. Сlass: Launcher
Li Yujie като Taн Жоу. ID: Soft Mist. Сlass: Battle Mage
Lai Yi като Бао Жунсин. ID: Steamed Bun Invкатоion. Сlass: Brawler
Song Hanyu като У Чън. ID: Dawn Rifle. Сlass: Launcher.
Yang Yandong като Mo Фан. ID: Deception. Сlass: Ninja
Li Junchen като Aн Уъни. ID: Little Cold Hands. Сlass: Cleric.
Fan Jinwei като Цяо Ифан. ID: One Inch катоh. Сlass: Ghostblade.
Bai Xiang като Уей Чън. ID: Windward Formation. Сlass: Warlock.
Sun Ning като Луо Дзи ID: Concealed Light. Сlass: Summoner

 

Описание:
Считан за първокласен професионален играч  в онлайн мултиплейърната игра Glory,
Йе Сиу е наречен "Battle God" за уменията и приноса си към играта през годините. 
Принуден да се оттегли  от отбора и да остави кариерата си, 
той намира работа в близкото интернет кафене. 
Но когато Glory пуска десетия си сървър, той отново се хвърля в играта, използвайки нов герой,
 наречен "Lord Grim". Ранните му постижения 
незабавно привличат вниманието на много играчи, както и на големите гилдии, 
оставяйки ги да се чудят за идентичността на този изключителен играч.
С десетгодишния си опит и задълбочени познания,  започвайки отново без спонсори
и екип  той открива промени и многото предизвикателства в играта. 
Заедно с талантливи нови другари, Йе Сиу отново поема по пътя към върха на Glory! 

 


Онлайн аниме на български език :subs: :click:


За четене манга на английски :click:

На руски :

Off Topic

Аватар короля

Манга

Аватар короля

Аниме

Аватар короля

Самиздат

Аватар короля

 

Свали с английски субтитри :click:

 

С английски субтитри онлайн :click: :click:

 

С руски субтитри онлайн :click: 

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти, виж ти... Симпатягата Ян Ян, прескочил от един сериал за компютърни игри в друг. :D Дано ни радват със същата феерия в частта с игрите. 

Благодаря за темичката!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато чакаме - мъжкият каст от сериала за Esquire China :)

f5d6cf50faf9b5d5f721ea37da6fef6715619636

9396f00e36c04a6fb6942123fcb4b4a7.jpeg

 

И друг любимец - Gao Han Yu (Flipped)

465a3c436b0249faad85e995ef4809cd.jpeg

 

Още снимки

Off Topic

За феновете на Yang Yang :ilovethis:

 

Видео

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след толкова чакане - официално от днес започнаха излъчването на сериала :) И даже вече и с английски субтитри.

Капитаните

1563961352585466.png

 

И отборите

060eaf8ad48b80db0efb7b668359ade3a6888a3e

 

Честно да си призная много ми харесват тия сериали с кажи речи 80% мъжки каст :lol2:

И дилемата...

Off Topic

0Go+Go+Squid+Poster14.jpgneon.jpg?w=800&auto=format

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, че днес тръгваше:D На Янгчо този път ще му е трудно, Янг Зи е сериозен съперник. Сериала с нейно участие тръгна по-рано и заложиха на романтиката, а там тя винаги изкарва най-доброто изпълнение от партньорите си.

Апропо, по-скоро требе да се разтроиш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани два преведени и осем raw е ред за първи впечатления:D

Дотук се покрива с първата част на анимето и уеба докъдето има релийзи, затова и не беше проблем да го гледам без букви. За следващите епизоди ще трябва или да чакам превод или да захапвам новелата ако искам да се ориентирам добре в ставащото.

Другото: правен е с пари и то много, новелата е много популярна и е разбираемо да се опитат да отговорят на очакванията на феновете. Личи си не само по сетинга (захаросан в стил Усмивката на Уей Уей) и компютърната анимация, а и по каста. Не е само  Янгчо, останалите, дори поддържащите са участвали поне в една хитова продукция(преброих поне 5-ма от Фу Яо, има от Ледената фантазия, Изгубената гробница и тн.) и директно вадят тежката артилерия и се целят в геймърите и желаещите да бъдат такива. Няма значение кой от актьорите какво може, залагали са на имената им. Популяризиране на е-спорта, явно е новата цел. Добре платен и независещ от физическите дадености на индивида, абсолютно подходящ за азиатците. Затова и романтиката не е застъпена, всъщност направо отсъства, тъй като целта, а и от там таргет групата е различна.

 

П.С. Бях изненадана да видя кой персонаж точно играе Lai Yi :)  Не съм свикнала да го виждам такъв ухилен, обикновено или е лошия или носи нещаствията на рода си или нещо все от този сорт, абе трагичен герой все. Първоначално беше добре, но в следващите серии взе да ми преиграва нещо, жизнерадостното и непукистко  поведение май трудно му се отдава. Другата изненада: Gao Han Yu, във Flipped не ме грабна( сериала също<_<), тук обаче се вписа идеално, дори прави доста прилична роля. Янгчо нема да го коментирам, при него както при Дедо и още двама трима още чакам да видя нещо повече от визия:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още тъпча на първа, но това което видях ми хареса.

Романтика може и да има, видях, че има хубава мома там сред играчите. Така че, не е изключено.

В другия, с онова коте ококорено Go Go Squid! пък нищо няма от играта... Там само изглупяла либов... По точно, оглупели, опиянени от любов.:D:P:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми може и да вкарат романс по нататък(поне докъдето съм проверила в новелата е основно състезание и опит за реванш с реабилитация за Грим като бонус), но ще е обратното на  Go Go Squid! - тя ще е просто спомената:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е трудно да чета субтитрите по време на игра - минават със скоростта на светлината, с всяко цъкаме на клавиш от някой играч :lol:  

Понеже следя и трите геймърски - тук е най - застъпена "играта", че даже и виртуалните битки представят. Макар че в Go go squid не е точно компютърни игри, а....(простете за скромните ми , да не кажа никакви познания в тази сфера :D) .... нещо като кибер сигурност, разбиване на кодове и пароли - и поради тази причина няма какво толкова да и се гледа. А тук на преден план са си битките.... романтика йок. Ако все пак нещо решат да вкарат - аз съм си за Маги с нейния леко шантав образ, ама нещо не ми се вярва да сложат кака на Ян Ян.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, vivivan написа:

Само на мен ли ми е трудно да чета субтитрите по време на игра - минават със скоростта на светлината, с всяко цъкаме на клавиш от някой играч   

Понеже следя и трите геймърски - тук е най - застъпена "играта", че даже и виртуалните битки представят. Макар че в Go go squid не е точно компютърни игри, а....(простете за скромните ми , да не кажа никакви познания в тази сфера ) .... нещо като кибер сигурност, разбиване на кодове и пароли - и поради тази причина няма какво толкова да и се гледа. А тук на преден план са си битките.... романтика йок. Ако все пак нещо решат да вкарат - аз съм си за Маги с нейния леко шантав образ, ама нещо не ми се вярва да сложат кака на Янг Янг.

 

Точно.  Да, така е. летят. Аз си спирам. Виртуалните битки. На мен засега ми е интересно. Те онези едва ли може да се нарекат геймърски. Ян Ян се изписва името, тук няма-г.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lukreciana написа:

Ян Ян се изписва името, тук няма-г.:)

Често си го слагам "г"-то - вреден навик от постоянното изписване на имената на английски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, щом следиш новелата и анимето - имам един въпрос относно главния

Off Topic

леко ме шашнаха кат вкараха изведнъж брат близнак, та да питам - и в новелата ли го има?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, не вярвам да се отклонят толкова от оригиналния сюжет, че и да добавят нещо, Като знаеш какви са феновете, особено азиатските, сещай се какво ще последва:P Следя анимето и уебтуун версията. Новелата не съм я започвала, първо: защото не обичам да чета на монитора(само когато няма друга опция) и второ: назад съм със сериала и то съвсем нарочно-познавам се и знам, че когато стигна до момент, който ме е заинтригувал, а поради липса на букви или клифхангер некъв не съм сигурна какво става, веднага ще се прехвърля на новелата. Вероятността след това да догледам сериала, тоест екранизацията, спада драстично:D

Съжалявам, че не съм ти от полза:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има брат близнак. Даже както си казва, ползва неговото име като играч. Не съм чела новелата, но от любопитство се разрових, брат му се появява в глава 400. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изгледах с удоволствие. Лек и неангажиращ. Набляга върху играта, състезанията и отборните отношения. Няма излишни псевдоромантики, интриги и други недоразумения. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път се радвам на руската озвучка. Така ми остава време да следя сраженията. Винаги съм обичала да наблюдавам как другите играят компютърни игри,  още от Диаболо и Принцът на Персия. Чудесен е сериала. А актьорите са така подбрани и пипнати, че дори извън играта изглеждат като анимирани. С една дума до тук, 12-та серия, е удоволствие за мен да гледам.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз хич не се радвам на озвучаване, дори на български да е. И руските субтитри ли са толкова чевръсти и не се задържат много много на екрана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, bond написа:

Абе аз хич не се радвам на озвучаване, дори на български да е. И руските субтитри ли са толкова чевръсти и не се задържат много много на екрана?

Да, не мога едновременно да гледам и да чета, много си приказват тези геймърчета:D А и в битките нещата се развиват светкавично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го преди около две седмици, но след  определен момент вече си бяха направо танталови мъки<_< Изчаках, (всъщност забравих го:)) да се поуталожат "емоциите" и пиша коментар, не е ласкав, в спойлер ще е.

Off Topic

 

Очаквах нещо повече.  Като се има предвид популярността на заглавието, вложените средства и касовите имена вътре, това трябваше да е хитът на тази година, а си мина направо незабелязано. Темпото се загуби някъде след 10-11 еп и от сайнен (използвам японската терминология-навик) стана шонен дори май може да влезе в графа "до 12г"-_-. Нямам предвид геймърската тема, за нея не мога да коментирам, но щом на перде като мен ми беше що годе ясно кво става по време на мачовете, без нонстоп справки в мрежата като при Скуида, правете си изводи колко опростен беше езика, направо на простобългарски:D. Това не е лошо, ако се отнасяше само до терминологията, но постепенно се прехвърли и на персонажите и макар да не съм от хората, които доглеждат нещо, което ги е разочаровало, този път го "довърших" да не си кьора очите с новелата, пък и да видя как ще продължи анимето. За разлика от Mo Dao Zu Shi , тук то е по-доброто и единственото ми притеснение е, че може и да не дочакам да го завършат според скоростта, с която излиза.

Актьорите и изпълнението им ще нищя друг път.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, въобще не съм имала очаквания за някакъв сюжет или нещо подобно. Гледам си красивите анимации и сражения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...