Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Тhe Fallen Leaf

 

Страна: Тайланд

Също известен като: Bai Mai Tee Plid Plew

Жанр: мелодрама, романтика

Епизоди:

Период на излъчване: 11 юни 2019-? в понеделник и вторник

Канал: GMM One

 

Участват:

Push Puttichai Kasetsin  като Chatchavee

Saint Suppapong Udomkaewkanjana - young Nira

Baifern  Pimchanok като Nira

Sam Yuranunt като Chomthawat

Nida Patcharaveerapong като Rungrong

Aun Witaya като Dr. Benjang

Gypsy Ceerati като Manow

 

резюме:

Nira е гей, който живее с болната си майка и жестокия си баща, търпейки всичките му издевателства относно ориентацията му. Единствен чичо му, с който нямат кръвна връзка,  полага грижи за него и поради тази причина у Nira се появяват чувства към него, но получавайки признание в любов, чичото  отблъсква Nira и съкрушеното момче напуска дома заедно с майка си.  Двамата намират подкрепа в лицето на доктор, който всячески им помага. Nira решава да смени полът си, но в деня на операцията майка му умира.  Nira се събужда като прекрасна девойка и живеейки живота си като такава, отново среща чичо си и баща си, които не я разпознават, но и двамата се влюбват в нея. Nira се опитва да се сближи с чичо си, за да разруши брака му и почти успява, но скоро осъзнава, че чувствата и към него не са угаснали.  В същото време се появява човек, който заплашва да разкрие тайната и. 

 

 

онлайн с англ суб и тук

онлайн с руски суб

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 С руски онлайн:click:

Серии:click: до трета, може и да се свалят.

Почна този със смяната на пола и прелъстяването за отмъщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох резюмето,айде това със смяната на пола добре,ама влюбване в чичото,че отгоре на всичко и собствения ти баща да хлътне по тебе...Това е егати /сори за думата/ перверзния сценарий...Не знам,разсмя ме...Не съм сигурна дали бих го изгледала,защото сигурно ще е някоя мелодрама,но ще следя коментарите с интерес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз със срам си признавам ,до последно си мислех  от трейлъра , че главната актриса  си е изиграна от мъж , момчето , което я играе преди смяната на пола......Двамата страшно много си приличат и смятах ,че просто са успели да го направят да изглежда женствен,че даже и затова си пуснах първи епизод :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то си пише, че след смяната на пола ролята се изпълнява от жена.

PWvyLt.jpg
Saint Suppapong Udomkaewkanjana
Nira / Chananthawat [Young]
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност вината за някои недоразумения е моя, защото не уточних в резюмето, че Нира няма кръвна връзка с чичото, оправих го и добавих в каста младежа, който се справи страхотно в Love by chance, но явно тук ролята му ще е съвсем епизодична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях гледала директно трейлъра точно, защото го знам от Love by Chance  и поради голямат прилика с главната героиня си помислих ,че го крос дресват за сериала.Чак като се загледах в първи епизод и видях женските форми- рамене, ключица проверих актьорския състав. Относно колко епизодична му е ролята ,руснаците бяха публикували някакъв пост където уж щяло да се добавят още сценки с него ,да видим..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тихичко си чаках тайландския вариянт на Boss and me с Пуш, ама с това тук направо ококорих очи - за такава тематика въобще не съм си и помисляла :unsure: Да ме прощавате, ама дори и без кръвна връзка,  пак ще се отрека от тях, ако има хепиенд "и заживели щастливо" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, vivivan написа:

Аз тихичко си чаках тайландския вариянт на Boss and me с Пуш, ама с това тук направо ококорих очи - за такава тематика въобще не съм си и помисляла :unsure: Да ме прощавате, ама дори и без кръвна връзка,  пак ще се отрека от тях, ако има хепиенд "и заживели щастливо" :lol:

При тайците няма табу:lol: За Boss&me ще трябва да почакаме около 6 месеца доколкото разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...