Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Exit

Хангъл: 엑시트

Романизация: Ekshiteu

Премиера: 31 юли 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: екшън, комедия

Времетраене
Режисьор: И Санг Гън

 Сценаристи: 

Продукция: Oeyu Naekang / 외유내강

Разпространител: CJ Entertainment 

Субтитри: 

Asianwiki

 

Каст:

Чо Джонг Сок като Йонг Нам 

Yoona / Юна (Girls' Generation) като Ъй Джу 

Ko Du Shim / Ко Ду Шим като Хьон Ок

Park In Hwan / Пак Ин Хуан като Джанг Су 

Kim Ji Young / Ким Джи Йонг като Джонг Хьон

Kang Ki Young / Канг Ги Йонг като мениджър Ку

И Донг Хи като полицай (гост)

 

Резюме:

Йонг Нам е безработен от години. Той урежда 70-годишният рожден ден на майка му да бъде празнуван в конферентен център, където среща Ъй Джу. Тя е завършила същия университет като него. По време на събитието отровен газ се разпространява из града...

:essub:

 

 Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавени линкове за онлайн с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една класация на филмите за 2019 г. за EXIT казаха, че е от онези филми, които те карат да се чувстваш добре като приключи. Не са излъгали хората.
Приятен, не твърде тежък филм. Достатъчно динамичен, че да не става за фон при миенето на чинии, но не и прекалено натоварващ, че да не смееш да мигнеш.
И както корейците си го могат - тук-там умело вплетен някой по-емоционален момент, който да ни напомня защо харесваме корейското кино.
Чо Джонг Сок си го знаем (ах :wub:), но не мога да не кажа добра дума и за Юна. Това момиче се раздаде и на всичко отгоре добре й се получи. Мисля, че е време публиката да погледне по-благосклонно на актьорството й, има хляб в нея.

А сега е време за реклама. :D 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филмчето. И око плакнах, и си поревах на няколко места... И дори ревлата Юна не ме дразнеше изобщо, дори я харесах колко е смела на моменти. Страхотен Чо Джонг Сок. :inlove: Искам още такива. Благодарности за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен също  ми хареса филма,много е интересен .Искам още такива филми :) Чо Джонг Сок си страхотен още от сериала за Two Cops още от там ми стана любимец.Благодаря за страхотния превод.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филма. Потренирали са и доста са се потрудили. Страхотна игра на всички актйори, дори и второстепенните. Благодарности на преводачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлайн във vbox7 с български субтитри

 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавих линка в темата, мерси :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,супер як филм ... динимиката много ми хареса. ЧАста с подкрепата от страна на ... ме разчуства ... филма си заслужава на макс ... ще ви остави с много приятно усещане накрая ... Отново благодаря за субтитрите ....  Да не повярваш,че певачката с кривите крака ( както я нарича, хахаха ) ще ми хареся в този филм ...  RUN ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятен екшън. Не усетих кога започна и кога свърши. :) Лек, динамичен, забавен, на моменти трогателен! Идеален за една релаксираща вечер с нещо интересно пред екрана. Страхотна актьорска игра и присъствие имаха всички. 

Благодаря за буквите! :bow:

Препоръчвам! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобна малоумщина отдавна не бях гледала :D На места с глас се хилих на абсурдността на ситуациите. Но спор няма, бързо се гледа, а и Чо Джонг Сок не бива да се пропуска с лека ръка. Може би човек има нужда от време на време и от такива филми.

 

Благодаря за субтитрите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е добър, наистина бързо минава. Най ми бяха смешни ревовете и виковете на семейството.

Off Topic

Всички действаха хаотично без никакъв контрол и координация. Смешно беше като им викаше да се катерят нагоре и те не помръдваха, толкова му беше авторитета в семейството. Явно в семейството лидери нямаше, както и мъже(щото те не се държаха като такива). Нещо главния актьор беше качил няколко килца, лицето му беше доста пълно. Той се катери , майка му и баща му викат след него да се връща?? Всички бяха напълно откачили. Каква беше тая сграда дето правиха юбилея в нея само с три противогаза? Те се катерят по някакви сгради а газта на 100 метра под тях, и те бягат истерично. И накрая пропаднаха надолу и изведнъж се оказват на някакъв кран дето въобще го нямаше в картинката.

  Ако си затворим очите за всичко това , филма ставаше за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...