Jump to content

Recommended Posts

Няма никакво значение. Каквато и да е историята, щом те кара да гледаш и да искаш още да гледаш, щом буди в теб положителни чувства, няма значение дали е приказка или не. Но имаше много общовалидни човешки истини в този сериал. Да, любовна история е, но това също няма значение. За мен бяха важни преди всичко чувствата, които изпитвах докато гледах.

• Like 5
  • Upvote 1

Именно! Чудесно беше и ще се радвам да прочета книгата, когато бъде преведена! Файтинг.

• Thanks 1
  • Upvote 1

И на мен ще ми бъде много приятно да прочета и книгата. В книгите винаги е казано повече и много често е по-интересно. Благодаря, че сте започнали превода.

• Like 3
  • Upvote 2

Според проучване, докладвано на 8та Китайска интернет аудио и видео конвенция, от 631 уеб драми, излъчени през 2019 и половината от 2020 год., The Untamed безапелационно заема 1то място (като другите влезли в 5цата са  The thunder, The king's avatar, Joy of life, The longest day in Changan)

• Like 7

Те от много време говорят това. Но факт е, че имат професионален или почти такъв превод на новелата. Когато бъде готов и нашият правод, аз също смятам дa потърся издателство или финансиране за печатно издание. Но това е възможно минимум след една година. А ето още една корица на предполагаемо руско издание.

892404.jpg

• Like 7
  • Thanks 1

След 3-4 месеца  негледане, го започнах пак, за около 30 път :rofl:  и открих, че не само тръпката от гледането си е все още там, но и преоткривам различни погледи и жестове, и изражения. Страхотни са тез двамата, удоволствие е да ги гледа човек. :wub:

• Like 1
  • Upvote 2

Нали Сяо Джан си каза в едно интервю, че са постигнали страхотна химия помежду си. Само да не ме нападнат пак, че съм шипър, но химия не означава непременно романтика.

Руснаците са пуснали онлайн съкратената версия, която е предназначена за чужденци, с руски субтитри. Мен не ме удовлетворяват 20 епизода, но някой може да се интересува. Досега я имаше само с английски. Хвърлих едно око, руските субтитри са добри и на тази версия.

ЛИНК

• Like 5
преди 51 минути, bond написа:

Нали Сяо Джан си каза в едно интервю, че са постигнали страхотна химия помежду си. Само да не ме нападнат пак, че съм шипър, но химия не означава непременно романтика.

Много точно казано :yes: 

• Like 1