Jump to content

Recommended Posts

Важното е, че са пресъздали ролите си така, че част от феновете допускаха лични близки отношения на актьорите след сериала, т.е. пресъздали са "химията" между персонажите успешно, въпреки цензурата. Това е професионализъм. Дали са близки в реалния живот или не, не е важно и нас не ни касае. Подобна беше ситуацията и за актрисите в "Сексът и града". Всички си мислеха, че актрисите са приятелки и извън екрана, обаче се оказа, че съвсем не е така. 

Носталгията ме завладя и си пуснах сериала за втори път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид във филма,а не в живота.

Това втори сезон ли е?

Ако да дали ще има превод,дано някой го направи.Много благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, mariela82 написа:

Аз имам предвид във филма,а не в живота.

Това втори сезон ли е?

Ако да дали ще има превод,дано някой го направи.Много благодаря предварително.

Няма да има втори сезон. Историята е завършена, и по книга, и в сериала.

Това е клип, направен от фенове. Не е истинско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино направен клип,чак се зарадвах,че ще има втори сезон.Жалко,че свърши, наистина сериала,много ми допадна.

А тези двамата актьори,дали са играли в друг филм заедно.Ако да имали го тук във форума,преведен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mariela82 написа:

Много готино направен клип,чак се зарадвах,че ще има втори сезон.Жалко,че свърши, наистина сериала,много ми допадна.

А тези двамата актьори,дали са играли в друг филм заедно.Ако да имали го тук във форума,преведен.

Не, не са играли заедно и засега няма изгледи да го направят пак. 

Знам, че химията им тук е страхотна и е зарибяващо да ги гледа човек, затова направи като нас, гледай Untamed 20-30 пъти :lol: а после им гледай другите сериали, в които участват. Боен континент (Douluo continent) на Сяо Джан е преведен и го има тук във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата се справиха страхотно в ролите си, сякаш са родени точно за тях. Успяха определено да си осребрят славата и сега са на гребена на вълната. За мен няма съмнение, че именно те двамата ще са авангарда и водещите мъжки китайски актьори и лицето на Китай за пред света много години напред. Заслужават го. Текущите проекти на двамата, поне за мен не са толкова интересни, но бъдещите им ми се струват много обещаващи. Ще чакаме и гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, gal said:

Съдейки по нещата, които научих през последните 6 месеца, много си прав. 

Както казват в китайските сериали: а от тук нататък може ли по-подробно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е драмата наистина да е променила живота на много хора.

 

Spoiler
This day three years ago, Xiao Zhan was announcing on his Weibo about his role on The Untamed as Wei Wu Xian. The drama was filmed from April 2018 to August 2018, then finally released on August 2019.
The rest is history. Wei Wu Xian changed Xiao Zhan's life forever, and probably, most of our lives.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Както казват в китайските сериали: а от тук нататък може ли по-подробно. 

Покрай атаките срещу Сяо Джан задълбах повече в китайския развлекателен бизнес, който като всеки такъв хич не е цвете. Разкритите неща ме натъжиха и ядосаха доста. И наистина е по-добре да не ги казвам, нека си остане спокойно тук при нас. Ще кажа само, че моето мнение е, че към момента двамата не са приятели, просто са колеги, движещи се в различни посоки, така че твоят коментар беше много точен.

Благодарна съм им, че ни поднесоха този страхотен сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете колко много обичам да се веселя с моите любими момчета. Ако ще ме биете, обадете се да ви дам адреса, където се намирам в момента.

 

UcwlrURS_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 в горещите търсения в момента е, че Сяо Джан е бил на вечеря в историческото градче Hengdian с част от каста на Untamed: режисьора Chen Jialin, Meng Ziyi и Wang Zhoucheng. Режисьорът беше един от малкото хора, които непрекъснато защитаваха Сяо Джан миналата година. Zhoucheng също. Радвам се, че са намерили време да се видят. 

 

 

Смешното е, че само кучето на Meng Ziyi открива папарашката камера на youku :lol: 

E06Pm8zWYAkUai3?format=jpg&name=small

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че Сяо Джан ще може да работи отново с екипа на Неукротимия. Режисьорът доказа, че може да прави великолепни драми. А с Meng Ziyi видимо постигна химия. Още помня сцената в пещерата, когато Лан Джан си тръгна защото те изглеждаха като семейство. Една романтична история с участието на Сяо Джан и Meng Ziyi би ми дошла добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пази боже от кпоп адъли. Не го давам. Още не мога да преживея факта, че И Бо е такъв. Какво получават - експлоатация, нямат време да учат, всички политически и икономически скандали се заменят с такива на айдъли. В никакъв случай! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкети, анкети, анкети..., но резултатът винаги е един и същ.

 

Spoiler

With over 80% of the total fan votes, The Untamed won the latest poll between Word Of Honor on this page.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...