Jump to content

Recommended Posts

Още един превод на романа на Мо Сян Тун Сю. Преводът на български е по-бавен, но пък за сметка на това доста по-добър. Може да четете тук:

 

Wattpad

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето мята игли за акопунктура ( от червения отбор).

Все гледа с едни такива оче кято Анджела бейби и се чудя дали не са с тези лещи , които правят ефекта ня голуми очи тип кошута.

Сладка е, но не съм гледала други филми с нея.

В инстаграма ми излизат и снимки на другата кака.

Те нали в сериала имяше леко липса на женско присъствие.

Имаше сцени, гледям сямо мъже хахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японска телевизия ще излъчва отново The Untamed. Само шест месеца след първото излъчване. Не разбрах дали и тази телевизия е платена или е може би същата, която го излъчи първия път. Имам приятелка в Йокохама, която само чака да го пуснат по безплатните телевизии и да го гледа. Нещо започна да ми прилича на повторение на ситуацията от преди години с корейската драма Зимна соната. За две години - четири пъти. А дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, eovin19 написа:

А знаете ли дали ще бъдат преведени на български последните епизоди?

Те са преведени отдавна, търси ги тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите драми, която съм гледала. Пък като се замисля колко бях скептична и как със зор я почнах... Опомних се 2 месеца по-късно след като я бях гледала 10 пъти един след друг :lol2: 

Видях, че не е написано нищо за края на японската версия, но ако съм пропуснала и е казано, ще изтрия поста. Всички знаем, че в края на китайската версия сцените са пренаредени, за да минат цензурата. Прочетох, че условието е било в крайната сцена главните да не са в един кадър заедно (или да са мъртви, май нещо подобно направиха с края на Guardian). Краят на японската версия е истинския край, там сцените са подредени както трябва. И двд ще има. 

 

Това е сцената на бързи обороти

 

А това е нормалната версия, заради ограниченията на туитър е в няколко туита, така че вижте цялата нишка. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.08.2020 г. at 20:12, gal написа:

Една от най-добрите драми, която съм гледала. Пък като се замисля колко бях скептична и как със зор я почнах... Опомних се 2 месеца по-късно след като я бях гледала 10 пъти един след друг :lol2: 

Видях, че не е написано нищо за края на японската версия, но ако съм пропуснала и е казано, ще изтрия поста. Всички знаем, че в края на китайската версия сцените са пренаредени, за да минат цензурата. Прочетох, че условието е било в крайната сцена главните да не са в един кадър заедно (или да са мъртви, май нещо подобно направиха с края на Guardian). Краят на японската версия е истинския край, там сцените са подредени както трябва. И двд ще има. 

 

Това е сцената на бързи обороти

 

А това е нормалната версия, заради ограниченията на туитър е в няколко туита, така че вижте цялата нишка. 

 

Здравей., Може ли някъде други да  да гледам края на японската версия или  японската версия каро цяло защото не ми отваря  посочените от теб линкове?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото аз съм запознат, японците излъчиха сериала по платен канал. Не съм сигурен дали ще се намери някъде целият сериал излъчен при тях. Но пак доколкото знам, само сцените от края на сериала са малко пренаредени. Това може да се види в излъчения по WeTV последен епизод. Някъде по-назад в темата има линкове. Всичко останало си е същото в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, eovin19 написа:

Здравей., Може ли някъде други да  да гледам края на японската версия или  японската версия каро цяло защото не ми отваря  посочените от теб линкове?

 

В момента ги няма никъде другаде, тези дори се вижда, че са снимани от телевизора. (При мен линковете работят.)

Мисля, че през октомври излизаха японските  двд-та, тогава вече може да получим японския край като цяло. Самия сериал си е същия, разбира се, просто сцените накрая са пренаредени както трябва: 1. Раздялата, 2. Момента, когато Lan Zhan казва името на Wei Ying 3. Вече двамата в Cloud Recesses и срещата им с Nie Huaisang 4. Сцената с водопада. Сцената с водопада е края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, много ми беше сладък в сериала. Не знам как е в мангата, но тук някак не можах да почувствам лошотията му. Приличаше ми по-скоро на дете, което си играе, и не разбира сериозността на действията си. Май трябва да проверя и други сериали, в които участва, че в този го гледах за първи път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябвало да му дойде времето! Почнах го преди време, но на 24 серия ми се закучи...мина към половин година и сега препускам серия след серия:D. Добре, че все пак помнех докъде бях стигнала:D. И да, харесва ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...