Jump to content

Recommended Posts

Знам, че аз съм този, който протестира срещу спекулациите с двете момчета в Интернет, но се смях от сърце с тази снимка.

 

886720.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са. Даже още имат тук таме общи мероприятия. Политика, политика, ама парите преди всичко. А към момента печелят доста, когато са заедно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/9/2020 at 4:58 PM, Lawandula said:

Тия двамата още ли не са ги накарали да се държат на 5-10 км разстояние, благодарение на фенската любов?

 

Позна. Обраха наградите, но ги накараха да стоят на разстояние един от друг. Всички са щастливи сега.

 

886738.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това коментират всички фенове. Наистина изглеждат тъжни един без друг. А може и да са просто ядосани, че ги командват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282:, вярно съм познала. Само едно не мога да разбера- защо цензурата на  Партията майка  ги пуска такива сериали, а после ги държат на разстояние. Сигурно им прикачат и съгледвачи , да следят дали спазват забраната. Жална им майка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, така се случи преди 4 години и с моите момчета от Хероин, много се страхуват китайските власти нещо нестандартно да не добие популярност, всеки ден затягат коланите и следят за стриктно спазване на дистанцията. При Тимко и Джонката нещата стигнаха единствено до позволението двамата да участват в едно предаване годишно, ако го запишат в различни дни ;).. (като периодично ги спрягат в любовни връзки с актрисите, дето в момента снимат с тях ей така за лъскане на мъжкия имидж)... голям напредък. вероятно моделът няма да се промени и тук, като гледам как се се водят цели кампании до промиване на общественото мнение, дори чрез стриктно и съвестно напътсвие коя новина в уейбо да се докладва и изтрие :huh: китайци... въпреки че свикнах с начина им на мислене, още не го приемам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, daneto said:

 

Кои награди са това, че съм пропуснала?

 

Някакви на Уейбо, доколкото разбрах. Съдейки по церемонията са и доста престижни. Но нищо преведено не намерих освен коментари на фенове и малко снимки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

 

Някакви на Уейбо, доколкото разбрах. Съдейки по церемонията са и доста престижни. Но нищо преведено не намерих освен коментари на фенове и малко снимки.

 

Наградите се казват Weibo Night 【200111 微博之夜】Има различни категории и чрез гласуване на страницата им са определени победителите.



f43e14fe5ba78cb9.png

5d892de098b1dae7.png

2d332a6c42be19b0.png

 

Това е поздравлението от екипа на единия.

Xiao Zhan Studio's Weibo update! Congratulations!
Congratulations to @X 玖 少年 团 肖战 DAYTOY for receiving two honors, Weibo King and Weibo Annual Hot Character.
Thank you all for your company and support, we can all get better and better in 2020

 

Има доста клипове и снимки, вероятно в тубата, туитър и инстаграм също са качени...

c11ce4a1223660b7.jpg  0afb740e1e511cb8.jpg

 

3bb30b9237e95f99.jpg

cf462e1580fc35b8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветрилата сигурно са им раздадени да тренират за вятъра, който ще ги вее по върховете, на които вече са се изкачили. Шегувам се. Пожелавам успех на целия екип на сериала. Отлична работа свършиха момчетата. Заслужени награди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветрилата ги дадоха на четиримата наградени в категорията "Hot person of the year" - Li Xian, Xiao Zhan, YI Bo  и един от младежите от TFboys - сигурно малко  да разхладят нагорещената сцена  :lol:

20200112000845_3e0e62355d6c34e3ace0c632e

 

А поотделно награди взеха - И Бо за "Male god of the year, а Сяо Джан стана "крал" :)

Off Topic

00300632939_d7260bef.jpg

 

0a9f-imztzhm8630818.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доплака ми се като видях как се отнасят с тях. В кой век живеем? А и къде ги видяха тези забранени искри между тях, че направо показно ги разделиха. И Бо дори не го допуснаха до червения килим. Това което аз виждам са две млади момчета, които заедно се радват на първия си голям успех.  Горките “бог” и “крал” на Уейбо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се наредя и аз на опашката - Влюбена съм в този филм! Влюбена съм в героите (почти във всички, но най-вече в "нашите". Влюбена съм в актьорите , :):)

, В режисьора, сценариста... Остана ли още някой?... В преводачите:D-_-:es: благодаря ви за  отделеното време и споделения труд! 

Обичам виииии! 

Стига съм дърдорила глупости, отивам да си взема поредната доза  (от новелата). (Пристрастена съм)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След близо девет години без каквито и да е азиатски сериали The Untamed ме издебна, хвана ме за косата и ме издърпа обратно :D Много си обичам и Wei Ying, и Lan Zhan, и историята им, и отношенията им, и всичко. Е, само от ефектите имаше какво да се желае, но друго ми задържа интереса :) Смях се с глас, роних крокодилски сълзи и няколко седмици слушах само опънинга. Даже се хванах и прочетох новелата, но за съжаление стилът на авторката не ми допадна особено. Сега ще си чакам следващите сезони на анимацията, а остане ли време - ще подхвана и комикса :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, elyon said:

 Даже се хванах и прочетох новелата, но за съжаление стилът на авторката не ми допадна особено.

Аз четох адаптирания руски превод и много ми допадна. Прескочих едни сцени, но новелата ми хареса. Добре пише жената. Три нейни новели прочетох и смятам, че е талантлива. Не съм поглеждал как е  качеството на  английския превод и се страхувам да не се получи "загубени в превода".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз много се чудех дали проблемът ми е с превода или със стила на писане. В крайна сметка стигнах до извода, че май е по малко от двете ^^" Просто в последно време чета доста фентъзи, в частност Брандън Сандърсън, и свикнах всичко да ми е супер подробно и описателно и да не знам кое е важно и кое - не, а тук беше доста по-директно. Което в никакъв случай не е лошо, но поне към момента не е моят стил :) С превода също мисля, че имаше проблеми - например всеки път като някой се изненадваше от нещо изскачаше изразът "he was shocked speechless" (дори изненадата да е от това, че примерно някой не е гладен или нещо друго незначително), което доста започна да ме дразни от един момент нататък. Но пък не съжалявам, че прочетох книгата - определено попълни липсите, които сериалът оставяше на места :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/11/2020 at 6:23 PM, bond said:

 

Позна. Обраха наградите, но ги накараха да стоят на разстояние един от друг. Всички са щастливи сега.

 

886738.jpg

това бетер от карантина..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...