Jump to content

Recommended Posts

D_BvPVtUcAACfQF.jpg

Off Topic

20_3_cfc67d22a0a472f.jpg

13zJdf.jpgD_Bx8d-UcAA61b9.jpg

D_BvPVuUYAEI3aF.jpgD_BvPVrUIAAe2fu.jpg

D_Bx8d7VAAAmrOq.jpgD_Bx8eEUYAEbxT7.jpg

DpaBv_6W4AUelgB.jpg

Da3FdleXcAEiyOp.jpg

DbsFBU4VwAA_6zV.jpg

DbtUsA1XUAAJInm.jpg

DbsFBU7V4AAQq8z.jpg

DbsFBU5V4AA-QBI.jpg

 

The Untamed
Държава: Китай
Епизоди: 50
Начало: 27.06. 2019 -?

По BL новелата на: Mò Xiāng Tóngxiù - "The Founder of Diabolism"
Жанрове:  исторически, приключенски, фентъзи, драма
Канал: Tencent Video
Режисьори: Стив Чън, Чан Ка Лам

Субтитри: Английски

 

Участват:

Xiao Zhan като Wei Wu Xian

Wang Yi Bo като Lan Wang Ji

Meng Ziyi като Wen Qing

Xuan Lu като Jiang Yanli

Yu Bin като Wen Ning

Liu Haikuan като Lan Xichen

Wang Zhuocheng като Jiang Cheng

Carman Lee като Lan Yi

Zhu Zanjin като Jin Guangyao

Wang Haoxuan като Xue Yang

Feng Cong като Su She

He Peng като Wen Zhao

Cao Yuchen като Jin Zixuan

Yao Shuhao като Jin Zixun

Wang Yifei като Mianmian

Chen Zhuoxuan като Ah Jing

Lu Enjie като Wang Lingjiao

Ji Li като Nie Huaisang

Zheng Fanxing като Lan Sizhui

Qi Peixin като Jin Ling

 

Описание:
Светът на бойците се управлява от мощния клан Уън, 
който доминира над по-малките:  Лан, Дзян, Ние и Дзин. 
Безгрижният Уей Усиен бързо се сприятелява 
с благородния Лан Уандзи
и по време на техните приключения двамата разбират, 
че именно главата на Уън е злият виновник  за серията от заговори, 
които ще опустошат земите. 
Разбирайки това останалите кланове се изправят срещу клана Уън.
Опитите на Уей Усиен да защити невинните членове 
на клана Уън от несправедливо преследване води 
до бедствие, а самият той изчезва безследно?
Шестнадесет години по-късно работят заедно 
с Лан Уандзи за разрешаване 
на поредица от загадъчни убийства, 
като в края на краищата откриват и побеждават истинският виновник.
Въз основа на романа на Moсян Tунсиу 
"Grandmaster of Demonic Cultivation". 

 

 


Линк към анимето :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click: :click:

 

Онлайн с бг субтитри :click:

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click::click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не се наемам да гледам игралната версия, скоро гледах анимето и беше толкова красиво, че хич не ми се разваля впечатлението...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме зарибиха още първите 2 серии. След което, докато чакам превода на английски онлайн на следващите серии, изгледах и първи сезон на анимето. В момента съм и на последните глави на романа. Мисля обаче да изчакам да качат всички серии с английски превод и тогава ще го догледам. Иначе самият роман е в жанра Yaoi/BL, но заради яката цензура в Китай в анимето (поне в 1 сезон нямаше), пък и в драмата едва ли ще се загатне за това. Ще бъдат вероятно най-добри приятели. Романът се чете много бързо, увлекателен е, а и еротиката е чак в последните глави. Може да се намери онлайн тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следящите сериала - нещо допълнително за гледане - видео от фенсреща с актьорите от сериала (с английски субтитри). Гледам ги наредени на сцената 12 момчета и понеже не следя сериала, да питам - няма ли жени тука :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 45 минути, vivivan написа:

За следящите сериала - нещо допълнително за гледане - видео от фенсреща с актьорите от сериала (с английски субтитри). Гледам ги наредени на сцената 12 момчета и понеже не следя сериала, да питам - няма ли жени тука

 

Гледах 2 серии :Pняма.:) Ми при тия хубавци, що ти са жени.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото наистина ми беше много странно и не можах да възприема лайв версията, но постепенно си ме увлече и съм си тотално зарибена, както се случи и с анимето. Доколкото разбрах се водят точно по новелета, с изключение на БЛ сцените, които, за жалост, няма как да добавят. 

Та снощи изгледах 46-ти епизод и най-накрая се разбра защо Wei Wu Xian е изучавал демонични техники.

Off Topic

След унищожаването на сърцевината на Jiang Cheng (лилавия с камшика, за който не се сеща за имената :) ), Wei Wu Xian му е дал неговата сърцевина  и затова вече не може да продължи със техниките, даже и меча си не може да извади. :swoon: Направо се шокирах от това, ама в общата картина си е логично. Горкичкият. Всичко това заради приятел, който даже го и предаде. 

Чакам си последните 4 епизода с интерес, като свърши превода  ще го изгледам изцяло пак.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно, тръгнах доста предубедено към лайв версията и не очаквах кой знае какво, но признавам, че ме изненадаха приятно. Справиха се прекрасно и разбрах защо  феновете на новелата са доволни. Официално не е БЛ, но от такъв  brotherhood, на родителите на момчета със сигурност им настръхват косите. Сигурно затова подобни "школи" има само на хартия, че с подобни еднополови интернати и правилото за едно дете, ще се затрие китайският народ:lol2: Вярно, "горещи" сцени нямаше, но имаше любов, при това красива:).

 От актьорите бях гледала само Xiao Zhan , основно в поддържащи роли и то заедно с останалите от групата, на която е член. Не се открояваше особено досега, освен с външен вид, но тук направо разцъфна. Явно и мениджърите му го забелязаха, щот набързо му спретнаха проект с Янг Зи, така че явно той ще е новата звезда на небосклона. Половинката му я гледам за първи път, но ще наваксам с Gank Your Heart , само да сложат английски буквички на батча:D 

Всъщност поддържащия състав(с някои изключения) също беше на ниво дотолкова, че успя да ме въвлече в историята до степен да не отразя спец ефектите в стил Пауър рейнджърс, а това за мен си е постижение.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, след  Xiao Zhan и Wang Yi Bo има потвърден проект с водеща актриса - Zanilia Zhao. Вярно, пак по новела и от костюмираните, но по-голямо доказателство, че сериала наистина е хит не е необходимо. 

 

П.С. Малко офтопик,

Off Topic

но след като гледах някакъв клип дето едни протестираха срещу практиката на студиото на  Мима да я използват като ракета носител за младите в нейното студио се чудя що няма такива протести от феновете на Янг Зи!? Мима поне се грижи основно за своите, (с едно две изключения), докато на втората май не и дават право на избор, само тази година излязоха два и предстои трети сериал, в които различното е името на нейната героиня и партньора и. Всъщност има разлика, едната работи за себе си, другата прави богат някой друг и разбира се тази въюпиюща несправедливост веднага требе да се поправи и Мима, златната кокошка №1,  требе да носи пари, а не да си ги взима за себе си, ама хаа.   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 80% мъжки каст... и то все хващащи окото, защо да не задълбаят по -надълбоко в женските сърца с една серия червила :lol2:

df0fdff8918941699c3c93c5737b35cf.jpeg4c6beebc4ad249aeb39636b7ef0346ff.jpeg8c8fceefd10e4260a75ebd4c1ada8590a7bba3232d7042738721a75a56a89b04

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Можете ли д ами кажете откъде другаде освен посочените линкове мога да изтегля сериала с английски субтитри? От посочените линкове не мога да го изтегля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам на ваша отговорност. Ако не ми хареса ще ми купите по едно червило от онези горе.

Благодаря за препоръката. Отдавна си търся нещо да ме увлече, че аман от скучни драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да рискуваш спокойно, макар че новелата, по която е правен е БЛ, тука такова нещо нема да откриеш:D Малко трудно минах първи епизод(заради спец ефектите<_<), но после увлича и заслугата е на режисьора и актьорския състав. И главните и поддържащия екип играят, а се оказа, че  Xiao Zhan участва във Вълка, (който може би някога ще излъчат) и подобрението в играта му се дължи именно на този проект - заради него е взимал уроци и си личи. Другия ся ще го видя в третото компютърно сериалче от това лято и ще проверя как е в съвременно заглавие:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пъвата ми китайска драма. Очарована съм. Не знаех, че има толкова красиви китайски актьори. Иначе отдавна да съм се прехвърлила от японско на китайско. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...