Jump to content

Recommended Posts

Файл: ÐаÑе и ванилиÑ-2019-p1.jpg

 

КАФЕ И ВАНИЛИЯ

コーヒー&バニラ

 Kohi & Banira

Държава: Япония

Режисьор: Смит

Сценарист: Такара Акегами (манга), Юко Шимода

Мангата на руски език:click:

На английски:click:

Мрежа: MBS

Епизоди: 10

Дата: 4 юли 2019 г. -

Ден: четвъртък 24:59

Жанр: романтична драма

Субтитри: Английски

 

Участват:

Харука Фукухара - Риса Широки

Дори Сакурада - Хирото Фуками

Марио Куроба - Такааки Акуцу

Юки Огое - Цубаса Йошики

Шого Хама - Юки Ичиянаги

Ноа Кита - Нацуки Ашия

 

Описание:

Въз основа на мангата "Кафе & Ванилия" от Такара Акегами

(за първи път публикувана през 2015 г. в манга списание "Cheese").

 

Риса Широки е 20-годишна студентка. Тя идва в Токио

от родния си град в провинцията, за да учи в университет. 

Въпреки че е красива и популярна сред мъжете,  никога не е имала приятел. 

Както всяко младо момиче мечтае за сладка любов. 

Един ден пред нея в костюм се появява Хирото Фуками, 30-годишен бизнесмен. 

Той е нежен и изглежда перфектно. 

Риса и Хирото се влюбват, но той има тъмно минало.

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не стане като предишния сериал на младежа... превод само на 1ва серия :(

А по темата... тя и предишната му роля почти такава съблазнителен и загадъчен... и по манга... заинтересовахте ме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче за мангата отзивите не са очарователни. А други не харесват, че 30-годишният герой ще играе младеж, а не улегнал мъж.

Не харесват и избраницата за женска главна роля. Но... мнения разни, а и още нищо не сме видели. Че е в традиционен стил:

красиво младо момиче и богат джентълмен, така е, и все пак не се знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го това чудо с пълното съзнание, че единствената причина е главния актьор. Какво да се прави, като не мога да устоя на красив японец ;):wub:.

Иначе много глуповат, елементарен и разпокъсан сюжет, а главната е абсолютно дърво и гледа като застреляна през цялото време - по-скучна, глупава и безполезна героиня не съм срещала. За мангата не знам, но тук секс сцените ги е хванала тотална липса. Ще го догледам някак плакнейки очички и точейки лиги по сладура ей така за кеф.:tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах само първа,не знам какви дървета-цитирам си лягат на първата среща с първия срещнат. Това изглупяване от любов или от любопитство тотално ме отказа.

Иначе главният е готин, спор няма. Не знам дали ще го догледам,зависи от настроението.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ей такива, глупави дървета. Изгледах 7 серии до тук и тая кукувица уж спи с него  от 1-ва, а лежи като умряла на секс сцените. Как ли човека не се опита да й каже и покаже да се размърда, не, та не, не смее ни да го докосне, ни да го целуне, срам я било. Време не остана до края, тая оправия няма :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.09.2019 г. at 17:01, lukreciana написа:

Изгледах само първа,не знам какви дървета-цитирам си лягат на първата среща с първия срещнат.

 

Как какви- японски .:na2:

 

Та по темата.

Богаташче с травма от миналото и Пепеляшка с ниска самооценка, се лекуваха със секс и  така 10 епизода, до узаконяване на лечението, щот тя безнадеждна и трябва да я лекуват до края на дните ѝ, а той  се поизлекува, но пък взе ,че си докара обсебеност.Горчиво и сладко( кафе и ванилия), няма то така да стане лечението, ами пичът да вземе да заложи на икебаната, че да му дойде акъла на дървесото, ма не ме питат, да им кажа.

Тая героиня  държи първенството за дървесо на всичките земни кълбета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lawandula написа:


...се лекуваха със секс...

С какво, с какво? Аз не видях, нищо не видях, дори и целувка не видях, пък уж по манга с еротичен привкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, andi11 написа:

С какво, с какво? Аз не видях, нищо не видях, дори и целувка не видях, пък уж по манга с еротичен привкус.

 

Е тя  като беше студентка, да не би да видя да ходи на лекции:na2:

Виж от секса барем, сатенени балдахини показваха.:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Matrim написа:

Неее! Кълна се, че по безумно нещо от това не съм гледала. Чак е обидно!

 

Хах, нали, но го догледа.:28558: И аз така. Дето и не гледам почти  японско, защото не понасям повече от  половината време да ми  дават озвучено, какви мисли витаят в главите на героите, добре се насадих.

Поне не си сама в безумието!:282:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, в най-големото безумие сме заедно, готви се. Да попитам, таз, като е дървесо, достойна ли е за нашто или? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, загрявам аз с "Любовта и съдбата", че да съм в кондиция

Инак, главната тук, не  не мой я мериш с Дедо. Тая е  съчка, де и за разпалка не става, даже и  Кравешкия поглед надмина, а с Дедо цял лагерен огън да накладеш-  квалитетно дървесо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/16/2020 at 5:30 PM, seal_reinforce said:

С глас се смея :lol2:

Дайте японски с читава креватна сцена, мютнат ще го гледам.

ЪЪЪ с повече от една:

комедия Switch Girl (2011) 

и драма Scum's Wish (2017) ... Но са японски, което казва всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо го гледах това. Всъщност само и единствено заради Дори Сакурада си причиних това интелектуално харакири след 1-ви епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слаб сценарий, много слаба главна. Представих си го в манга и не ми се видя толкова зле с картинки. Но тука с живи хора всяка сцена сякаш крещи, че това, което се случва, просто не е редно.
 

Spoiler

Не мога да повярвам, че съществува живо същество, еволюирало от растение нагоре, което при заплаха ще стои и ще гледа тъпо и единственото нещо, което ще направи, е да се забучи още по-близо до опасността и да продължи да гледа без никаква емоция. Тая хубавица я лигавеха още 4 човека освен главния. Единият беше гей, ама и той я гняви. Не по нейно желание, тя просто е супер секси и кют с бретончето и погледа на жаба жабурана и не могат да й устоят. То не я блъскаха в стената, не я щипаха за врата, не я дърпаха, не я целуваха, не я връзваха. От нея ни вопъл, ни стон, ни да каже "не", ни някакво движение да се защити ли, да извика ли, да направи нещо, с което да подскаже, че не е труп. Само се пули.
Връх
беше, когато големият шеф и директор еди си къде, със асистент и т.н. отиде и стана хост в публичния дом на майка си, срещу обещанието, че ще ги остави на спокойствие... тая порядъчна жена сигурно държи на думата си...
Друг връх беше, като се пльосна безпомощна върху му, когато аха аха да му разкопчае второто копче на ризата.
И дето приятелката й я помоли да й даде гаджето си, и тя - "ми хубаво, айде тройка на вечеря, пък каквото стане."
И дето асистентът се натресе ей така да живее у шефа.
И въобще то връх след връх, трябваше да си водя записки, че забравям.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да я гледам с български субтитри, но никъде не мога да я намеря, а съм огромен фен на главния актьор, а си намерих само една драма с него, която да е преведена на български.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бг превод. Дори не е толкова активен с главните роли в киното и телевизията, понеже стартира кариерата си в театрални представления и мюзикъли. 

Преводи имат  Clone baby, Alice in borderland.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...