Jump to content

Recommended Posts

Четох коментарите нагоре и затова го споменах. Сега, гледайки го ми е ясно че няма нищо общо с него. Хаус е на светлинни години от този сериал, то е ясно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, ubuto0o0o написа:

И на мен много ми харесва сериала. Само едно не мога да разбера, защо актрисата има треси? Толкова явно си личи. Също и в други сериали съм забелязала, че някои актриси са с треси. Ако някои може да ме светне по въпроса, ще му бъда много благодарна. 

Вероятно обича да ходи с къса коса и заради ролите, които изпълнява й се налага.

Сега гледах 10 еп. и 

Off Topic

горкият доктор, хич няма късмет, дано му се размине, че ще го набедят за изключване на системите пак...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал много ми харесва главната актриса също много ми допада

Ще очаквам с нетърпение и следващите епизоди.

Огромни благодарности на  Kaya за светкавичния превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какъв е проблема на тази сестра? Може да съм го изтървала този момент, където е обеснено защо толкова мрази главния герой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ubuto0o0o написа:

Само не разбрах какъв е проблема на тази сестра? Може да съм го изтървала този момент, където е обеснено защо толкова мрази главния герой. 

Защото е направил онази евтаназия предполагам, нали помага на онзи прокурор. Може пък да кажат по-нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sunny1 написа:

Защото е направил онази евтаназия предполагам, нали помага на онзи прокурор. Може пък да кажат по-нататък. 

предполагам, че не я е направил той, просто прикрива нещо, съгласи се и втория път твърде бързо и безропотно, завързано е нещо с богатия дъртляк, може примерно да му се окаже дядо
толкова ми е противна сестрата, идва ми да я евтанизирам нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ubuto0o0o написа:

Само не разбрах какъв е проблема на тази сестра? Може да съм го изтървала този момент, където е обеснено защо толкова мрази главния герой. 

Защото е отървал престъпника от наказанието с  лека смърт, затова толкова е злобна и настръхнала... някъде из епизодите го споменаха. Някъде там показаха и как тя саморъчно подписва престъпника, че е съгласен да се лекува по програма и така "накисна" д-р Джон за първата евтаназия  и осъждането му.

Тя манипулира и прокурора... Отмъщението при нея толкова е обсебващо, че дори си мисля, дали не е решила да отмъщава на доктора, защото се е грижил за онзи престъпник. Също много ми е противна! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност едното от двете убити деца е било нейното, поне такива спомени ми се въртят. Другото е на прокурора и затова сестрата го нахъсва. А относно първата евтаназия със сигурност доктора е поел нечия вина. До втората още не съм стигнала:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох / или по точно си превеждох коментари с преводача от asiawiki/, повечето потребители се надяват да няма лош край сериала. А вие как мислите? Аз лично бих желала да е с хубав край, нашите главни герои го заслужават за мъките през които минават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, ама в тоз уж медицински сериал що не могат да измерят един пулс както трябва,,,то с палците хич не се получава, некои други пръсти требе да с ползват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят беше много хубав. Искаше ми се малко повече време да бъде отделено на двамата ГГ. Сериалът е уникален поне за мен. Искам да благодаря на преводачите за бързия превод.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор Ким, така ме бе омаял, че гледах сериала с Учителя Ким над 12 пъти /сериозно, знам го на изуст вече, и си го държа на харда/, но за жалост доктор Джон в този сериал, не успя да ме омае, нещо в сериала като цяло ми липсваше, за да стане силно въздействащ и запомнящ се, комплексно нещо не достигаше, според мен. Иначе актьорът ми е много любим от преди, а и много харесвам медицински сериали. Благодаря за експресния превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, напълно съм съгласна.Аз от осми нататък не мога да се накарам да гледам даже. Помъчили са се да докарат нещо интересно, но не им се е получило, поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря за превода. Рядко ми се случва да дочакам българските субтитри, но когато се случи е истинско удоволствие. Гледам 11-ти епизод и продължавам да си задавам един и същи въпрос от началото на сериала. Как е възможно сценарист да създаде толкова неприятен образ на майка, която е преживяла нещо непоносимо. Не мога да си го обясня този факт. Толкова ли нямаше друга алтернатива за отрицателния герой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довърших го. Отлично начало, но някъде към средата го изтърваха. Жалко за добрата игра на актьорите и специално на актрисата в главната роля. Нямам спомен да съм я гледал някъде, но играта и тук беше на ниво.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Чаках го с огромно нетърпение и не ме разочарова изобщо. Много силен, както всичко с Джи Сонг! Абсолютен любимец ми е отдавна, а още от първия му медицински сериал ‘New Heart’ си мечтая за втори, толкова беше хубав! Джи Сонг има вече безброй култови роли, а който не го е гледал в ‘Swallow the Sun’ и ‘Defendant’, да не губи секунда и веднага да се втурва да гледа! :yes:

Съгласна съм, че първите 8 епизода бяха най-динамични, но следващите съвсем не бяха лоши, напротив. Просто в различна посока тръгнаха нещата, но на мен пак ми беше супер интересно. 

Като човек, изтърпял голямо ходене по мъките в здравословно отношение, направо кръв ми капеше от сърцето, като гледах историите с пациентите и различните случаи. Има наистина такива всеотдайни лекари, но рядко се срещат, един на хиляда (или дори по-рядко). 

Хареса ми много темата за евтаназията, много сложен и болезнен въпрос за толкова хора. Рядко се осмелява корейски сериал да се захване с нея, поне по мои впечатления. Че и западен също. 

Двамата главни герои имаха страхотна химия, браво на докторката за хубавата игра. Историята с баща й беше покъртителна, що сълзи изплаках :cry:. Не съм гледала нищо с нея досега, но тук се справи много добре.

Иначе за мен в романтичната линия най-силният момент беше към средата на сериала, когато бяха в неговата къща и той я попита ‘За теб аз пациент ли съм?’. Еее не, такъв сърцетуп и тотално залепяне за екрана отдавна не бях преживявала. :inlove::tongue:

Още много сцени ми се коментират, но на телефона не знам как се слага спойлер, затова спирам дотук. 

С една дума, гледайте, заслужава си 100%, особено ако сте фенове на медицинските сериали, няма да съжалявате! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...