Jump to content

Recommended Posts

lee-kyu-hyung-ji-sung-lee-se-young

 

Spoiler

Doctor-John-Poster2.jpgDoctor-John-Poster3.jpgDoctor-John-Poster4.jpgDoctor-John-Poster1.jpg

 

Doctor John

Хангъл 의사요한

Също така известен като: Доктор Йо Хан (буквален превод)

РоманизацияUisa Yohan

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 19 юли - 7 септември 2019

Време на излъчване: петък и събота, 22:00 - 23:10 KST (корейско стандартно време)

Жанр: драма, медицина

КаналSBC

Епизоди: 32 (35 мин. епизод/ 2 епизода на ден)

Режисьор: Чо Су Уон

СценаристКим Джи Уон

Продукция: Studio Dragon 

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

Чи Сонг като Ча Йо Хан

И Се Йонг като Канг Ши Йонг

И Гю Хьонг като Сон Сок Ки

 Jung Min A/ Чонг Мин А като Канг Ми Ре

 

Резюме:

Ча Йо Хан е анестезиолог. Макар и арогантен, той е гений в работата си. Канг Ши Йонг работи с него. Тя е умна, сърдечна и умее да изслушва пациентите. Хора с мистериозни, тежки или хронични болести идват в болницата, където двамата се опитват да ги излекуват.

 

Допълнителна информация:

Сериалът е екраницазия на романа "Hand of God" на Yo Kusakabe.

 

Тийзър  1  :click: Тийзър 2 :click: 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click: 

:subs: Онлайн с български субтитри  :click:  :click:   :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия /хубаво правят, че ги залепят така, че кратките малко ме дразнят, докато почнат и свършват/. Хареса ми. Със сигурност имат нещо общо тия, те са само предположения по куфари и етикети и модел обувки. Знае нещо тоя. Тази физиономия не е от ей така. Чакам да се завържат още нещата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само първа гледах.

Off Topic

 

Да доста интересен шеф на огромния разрез на кожата, доста дебела кожа- "шеф и кройка" с дяволска усмивка.:rolleyes:

Дам... прочетох резюмето при руснаците, човек "Десет секунди" и борба с болката.

Интересно, но много натоварващо психиката.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко лупинг направиха (трудно възприеман от мен според като знам или си мисля, че знам корейската действителност) като върнаха доктора в болницата след затвора, ама нейсе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? След подобен скандал не се очакваше да му бъде простено ей така и взет на работа пак. Че и за отнето разрешително споменаха. То не се връща лесно. Но да кажем, че както тук е всяко чудо за три дни, при тях, понеже са по-злопаметни, е за 3 години. А те са минали. Той си е изтърпял наказанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избиха го на патетика и героизъм в  4-ти...но все пак актьорите са страхотни и все още ми задържат вниманието! Ама трябваше да се сетя, че ще е от тези драми след като видях как си заши раната доктора:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам с интерес  и очаквам с нетърпение следващите епизоди на тази драма! С любим актьор! :wub:
 

Off Topic

 

След 6-ти (6/16) епизод - главният, доктор Ча Йо Хан няма усещания за болка , студ и горещо и т.н.,  и всички последствия от това. Само се питам, как тази информация  от медицинското му досие, не е дала отражение на професията. Че, и в затвора беше.

Интересно е също, защо медицинската сестра и прокурорът са толкова обсебени от съществуването и практикуването на д-ра - протест с/у връщането му обратно на работа имаше, прокурорът го заплаши... (последният е баща на едното дете, отвлечено от пациента, евтанатизиран от доктора).  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода!

Сега ще си го сваля, понеже явно съм го пропуснала да го гледам текущо, а след ваканцията ми се гледа нещо по-сериозно тип медицинско или кримка.

Надявам се по нещо да прилича на Учителят Ким, който ми е един от любимите медицински корейски сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бг превод, за което благодарности на екипа, изгледах  пет половинчасови епизода. Не мога да определя точно какво му липсва, но не ме грабва нещо.Вяло ми е напрежението, дето се мъчат да докарат и изкуствено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение!! Всичко с Джи Сонг е страхотно, но пък медицинска драма.....охоооо! След 'One Heart', която беше истински шедьовър, нямам търпение да видя Джи Сонг отново в бялата престилка :inlove:

Ще изчакам обаче всички серии, нямам нерви да ги чакам една по една. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен сериал, актрисата я знам от Корейска Одисея /зомбито/, като я гледам тук очаквам да се разпадне :D, но всъщност играе доста добре. И химията между актьорите се получава, интересно дали ще съберат доктора с героинята?

Благодарности за субтитрите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва сериала. Само едно не мога да разбера, защо актрисата има треси? Толкова явно си личи. Също и в други сериали съм забелязала, че някои актриси са с треси. Ако някои може да ме светне по въпроса, ще му бъда много благодарна. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ост ми хареса, а и драмата до момента ми е интересна все още. Има доста фантасмагорични елементи, но не дразнят. А на @Kaya специални благодарности за бързия превод.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...