Jump to content

Recommended Posts

EASMdcTWkAAIEUW.jpg

 

I Wanna Hear Your Song 

Хангъл: 너의 노래를 들려줘

РоманизацияNeoui Noraereul Deulryeojweo

Също известен като: Let Me Hear Your Song (буквален превод), Sing for Me

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 29 юли 2019 - начало

Време на излъчване: понеделник и вторник, 22:00 - 23:10 KST (корейско стандартно време)

Жанр: мистерия, мюзикъл, роматичен, комедия

КаналKBS 2TV

Епизоди: 32 (35 мин. епизод/ 2 епизода на ден)

Режисьор: И Джонг Ми  

Сценарист: Ким Мин Джу 

Субтитри: 

Asianwiki

          

Участват:

Yeon Woo Jin/Йон У Джин като Чанг Юн

Kim Se Jeong/ Ким Се Джонг (ex gu9udan, ex IOI) като Хонг И Йонг 

Song Jae Rim/ Сонг Дже Рим като Нам Джу Уан

Park Ji Yeon/ Пак Джи Йон (T-ara) като Ха Ън Джу

Хонг Сънг Хи като Янг Су Джонг

 

Резюме:

След като се случва убийство, Хонг И Йонг, която е тимпанист, не може да си спомни нищо от въпросния ден. Тя е наивна и страда от инсомния (проблеми със съня).

Хонг И Йонг си търси работа. В последствие тя среща Чанг Юн, който не може да пее, но е пианист в оркестър. За да ѝ помогне да се справи с инсомнията, Чанг Юн ѝ се обажда всяка вечер и двамата се опитват да разнищят истината за убийството.

Нам Джу Уан е хаизматичен диригент, а Ха Ън Джу е арогантна цигуларка.

 

Свали с английски :click:   :click:

 

Онлайн с английски :click:

 

Онлайн с руски :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, оправете правописа на резюмето за сериала.

Думите и знаците за корекция са следните: убиство, наувна, запетайка (,) пред НО, както и пауза СЛЕД точките на всяко изречение, и махане на празното място пред точките. Грешка има още в първото изречение. За първи път се случва да прочета сбъркано резюме в този сайт. Досега всичко друго е било много грамотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, aria said:

Моля, оправете правописа на резюмето за сериала.

Думите и знаците за корекция са следните: убиство, наувна, запетайка (,) пред НО, както и пауза СЛЕД точките на всяко изречение, и махане на празното място пред точките. Грешка има още в първото изречение. За първи път се случва да прочета сбъркано резюме в този сайт. Досега всичко друго е било много грамотно.

 Оправих ги , извинявам се, не бях обърнала внимание на пропуските :D:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсомния-проблеми със съня, пиши това в скоби, че някой като мен ще търси, какво е.;):28558:ю

 

 

Off Topic

 

Често вечер, вместо да заспим, ние просто лежим в леглото и мислено се връщаме към неприятните преживявания от изминалия ден.  Обикновено се боим от идването на сутринта, но ни се иска и нощта да свърши по-бързо.



Подобно преживяване се определя като "инсомния", или липса на сън. Инсомнията е най-често срещаният проблем, свързан със съня, обяснява д-р Джон Клайн от САЩ. Статистика, направена в САЩ, констатира, че всеки трети жител страда от състоянието.

Прочети още на: Инсомния - какво знаем за нея? | Puls.bg - https://www.puls.bg/sn-c-33/insomniia-kakvo-znaem-za-neia-n-7913

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

Цели две певачки?! Тези нямат милост към бедния зрител. В коша.

 

 Какъв негативизъм! :28558: Що казваш сега,  може пък някой да не е разбрал.

Има и цели двама  вървящи Убавци за стръв, но на мен ми не стигат.:D Без певачи, каква песен да слушам!:o

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С главния съм изгледала само един сериал и той е женени без любов... мисля, всичко друго на трета серия съм го приключвала, виж сега Сонг Дже Рим ми е друга бира :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...