Jump to content

Recommended Posts

xE0BEf.jpg

Off Topic
nsmVg21hL1WxmvZrmR41syZKFuM.jpg
5qwiprpdknGzZ4fi4yxakhcQdgI.jpg
B2be5m.jpg
jX8pbm.jpg
RArvrm.jpg
2Og2Om.jpg
qO8p2m.jpg
pv8pBm.jpg
WmrpPm.jpg
x2Xorm.jpg
vWRmDm.jpg
1pQr6m.jpg
Z1rDOm.jpg
0pNorm.jpg
rm0KDm.jpg
4pkPQm.jpg
Eld4lm.jpg

Gank Your Heart | Pei Ni Dao Shijie Zhi 

Държава: Китай

Епизоди: 35

Излъчен: 9 юни 2019 - 13 юни 2019 година

Дни: неделя, понеделник, вторник, сряда

Продължителност: 45 мин.

Режисьор: Lam Yuk Fan 
Сценарист: Zhang Chanjuan 

Оригинален сценарий: Pei Ni Dao Shi Jie Zhi Dian (你 到 世界 之 巅)

от Nanye Lin'er (野 琳儿)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Wang Yibo като Ji Xiangkong
Wang Zixuan като Qiu Ying
Jerry Yan Yuhao като Pei Xi
Ding Guansen като Lin Yixuan
 Lu Xiaoyu като Lu Yiyi
Yan Xujia като Xia Ling

 

Описание:

Дзи Сянкун e топ соло играч на екипа на Legends. Блестящ стратег, с добър външен вид и тълпи от фенове,

но с опетнена репутация на електронната спортна сцена.

Циу Ин е известен интернет разпространител, която има за цел да стане професионален коментатор на електронните спортове. Циу Ин се среща с него по време на международен конкурс,

използвайки възможността да увеличи своята популярност.

Забравяйки за лошата му репутация, се случва обратното.

Но всъщност...  това се оказва за нея скрита благословия,

Циу Ин случайно открива, че Дзи Сянкун е неразбран гений.

 

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OST към сериала...Голямо търсене беше кой пее песента,а то се оказа,че е актьора играещ главната роля.

Ми тъй де,той си е певец човека,така или иначе...

 

Наистина е зарибяващо,и аз съм си го заплюла за гледане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, aria написа:

Мисля, че сте сбъркали датите в резюмето. Пише: 9 юни 2019 - 13 юни 2019 година , но са 35 епизода и се съмнявам да са ги излъчили за 5 дена всичките.

За определена аудитория (VIP зрителите ) се излъчиха всички епизоди за 4 дни, а за простосмъртните е до 9 юли :) Често срещано явление :lol2:

Ама субтитри чакаме.......

ulBuLdy7jYlWt-5yZCCqy_EmriZZU81i_DdqwzJL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, е те това беше третото от типа "състезател в е-спорт", но не можах да се сетя за името:D Само че, този път ще чакам разираеми субтитри, че на харда ми висят две-три без и то от доста време и няма да заемам излишно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде геймъри - и на това му започнаха превод :)

Линк към профила на преводачите в Туитър  - качват линкове за сваляне на всеки епизод.

Онлайн започнаха да го качват на много места  -  ето някои тук , Тук.

И рускините също са го почнали :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали и в новелата Ji Xiang Кong  е моторист, но тук са нацелили правилния актьор - Wang Yibo и тим Yamaha по време на  Asia Road Racing Championship (9-11 август). И купа даже спечели :)

856580b5e2912829a6f34273363074da15654332EBh9Z6dVUAEVvCH.jpg

Off Topic

WangYiBo02.jpg1bba654a99674e6cb93ae993139566bc.jpeg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан :yes: След първите няколко епизода поотлежа малко - докато мине отпуската, и го метнах целия. На финала бях с една такава мазна усмивчица "Ааааах, ама сладури"  :D И тук показваха за какво иде реч в геймърските им състезания и кой какви хватки знае, но го няма това "пресъздаване" на играта както при Аватара. А и освен цъканията по клавиатурите има голяма доза романтика (толкоз двойки се навъдиха) и съответно и леееко драма.

Off Topic

главните много ме кефят - 10тина епизода се караха, обиждаха, щяха и да се съдят... и кат се разбраха, та от раз - искаш ли да излезем - и си спретнаха среща :lol2: Главния малко ме изнерви с любовните си терзания - ама ти, ама тя...

Отначало си мислех, че Pei Xi си харесва главната и ще става триъгълник, пък той нашия се оказа голям фен на  Ji Xiangkong и все след него върви, че и в стаята при него да спи :lol2:

 

 

Освен песента на YiBo има  други приятни песни - целият ост на сериала го има тук.

 

Off Topic

 

Забавления на снимачната площадка :) Една фитнес сцена да има и той облечен :lol2:

 

 

И малко финални кадри, които са изрязани от последния епизод

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 20 епизод.

Off Topic

Много се изкефих как наритаха прекрасния мениджър :> Можеше и още, голям дразнител. Онази недорасла девойка, дет все се конкурира с нашето момиче ми иде да й набия шамарите. Двамата персонажи са си един за друг.

Уан И Бо е невероятен сладур. Иска ми се да го схрускам! Само заради него продължавам да гледам.

Титрите вървят бая бързо и понякога не се справям с четенето им. Доста неясноти имам с играта, но явно няма да ни се обясни подробно :D 

6pRJPc.jpg5b8c9a52a310add1c699d400.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно неприятните персонажи -

Off Topic

при мен първо място го държи бившата - гледам я и в Chasing Ball - и е едно още по - неприятно същество там - рядко ми се случва така да ме дразни някой :lol2:

Другата коментаторка - осъзна се в последния епизод, даже взе да налива акъл  гаджето си - ама пък двамата как си бяха лика прилика неприятни.

Плужека - мениджър въобще няма да го коментирам :lol:

 

И да благодаря на шазам, че ми помогна да намеря мелодията, която е фон на финалната битка :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал изобщо не ми допадна, едвам го изгледах докрай. Много ми бяха антипатични главните, не успяха да изградят химията по между си. Мацката се усмихваше супер изкуствено и превзето. Също и самите отношения между играчите-спортисти ми бяха изкуствени, липсваше ми отборния дух, състезателната страст и целият процес свързан с игрите като спорт. Макар и геймър, главния не го показа съвсем ясно и категорично, сякаш играеше някак между всичко останало, тоест геймъри-геймъри, но много ми липсваше геймърското като цяло, състезателната част беше слабо представена. Също така самото качество на заснемането и режисурата малко ми куцаха. Режисьорът е можел още малко да се постарае....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 31 епизод. Мислех, че вече няма да засичам бившата, ама тая упорита МНОГО! Супер дразнещ персонаж. Още 4-ри епизода как ще избутам с нейно присъствие --> не знам.

Тъкмо реших, че хепи-енда идва, ама уви :) 

 

@aria, ако засилят повече геймърството, то няма да има други сцени. В интерес на истината показват повече отношенията в отбора, важността да си имат доверие, да бъдат едно цяло, което е най-важно в един отбор. Аз не държа да гледам повече кадри на играта, защото и без друго не ми е интересна.  Но реално, показаните кадри за тренировки, стратегии, са малко. Ако бяха обърнали повече внимание, епизодите щяха да са 60 или щяха да липсват романтичните двойки :) Не знам, двупосочно е.

Като цяло го гледам заради мъжката част, жените не ме впечатлиха особено с игра или визия. Малко в повече ми идват епизодите, но щом съм се хванала на хорото... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, не бих си причинила това :) Все пак гледам, за да разпусна, не да се напрягам :D 

 

Довечера ще се прежаля, натискайки яко бутона за превъртане :P

 

5cee11d0a3104842e4aff04c.jpeg

 

П.С. Зарадвай ме, че има хепи енд, въпреки всичко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe

Off Topic

Е то остава и да нямаше :lol2: Макар че главния ме издразни -

Off Topic

знаел е за номерата на бившата си, ама си мълча, та се делиха с главната.

А финалната битка много ми хареса :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още на втора, но ето в руския сайт мнението на изгледалите го докрай:

Layrika: Финал потрясающий, накал страстей, нервозность и трогательность, я даже прослезилась ....

hirayuki^^: думаю самый лучший конец у Китайцев, который я видела,а то всегда сливают конец сериала

Мисля,че е ясно.

Така че, давай, може направо края...:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, приключих с усмивка. Финалната битка беше много силна с баджовете на отборите :) Доволна съм. 

@lukreciana, руският ми е по-зле от мандарина :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упорито го гледам заради потресаващия според рускините финал. Но честно да си призная никак не обичам такива интриги на  дребно. Започнах го заради The Untamed и И Бо не ме разочарова с представянето си. Ще видим какво ще стане до края. Лека полека ще го изгледам, къде ще ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на сериалчето от едно клипче и по-точно как Ромео красиво я завъртя за да не я бутне мотора... Направо се влюбих :wub: 

Реших да му хвърля едно око, а вече пускам 4-та поредна. :blush: 

За Chasing Ball лоши думи не искам да чувам, макар съм още по средата изчаквайки братушките с буквичките. Всъщност като идея двата сериала са доста сходни и всеки който харесва единия би трябвало да изгледа и другия. А тая бивша тепърва ще я видим що за стока е, но и без да я знам веднага бих избрал Ин да допълни моето Ян :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...