Jump to content

Recommended Posts

Гледам го по бтв Лейди сериала си съм много приятно изненадана :) доста е добър, нямам търпение за финала. Рейн се справя прекрасно в двете роли, в които влезна! Браво на бтв Лейди за избора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, хареса ми :up:

Случаите , които разследваха бяха интересни. Отдавна не бях гледала Рейн , но най-доброто според мен беше Shin Jae-Ha, брилянтна игра. Единствено ми беше странно това с другия свят , НО нали такава е темата :dunno::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще има повторение на сериалът по Btv Story от 26.3 от 22:30 часът,с повторение на следващият ден от 11:30 часът.

Само не знам защо са го обявили като премиера,след като са го давали вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Него ли ще дават след „Мозъчните разследвания“?

 

Off Topic

Сигурен бях, че няма как да не завърши с Бо На и се оказах прав. Наистина е бона <3

 

Иначе не им се случва за първи път на Lady да обявяват нещо за премиера, дето са го давали и по повече от веднъж. За да сме честни, същото се е случвало и при преките им конкуренти от Фамилия.

 

Но ако си го чул/а в рекламата, а не си го прочел/а някъде, то най-вероятно не са я сменили или са я объркали. Но както казах, случвало се е много пъти. Например, когато трябваше да пускат „Дубъл ве“, но не успяха по техни си причини и вместо него пуснаха покривния принц, отгоре си седеше надпис «премиера». Вероятно така беше заложен в компютъра преди това.

 

Имам чувството, че тези, бутиковите телевизии имат много малко служители, под пет, както са радиата.

 

Off Topic

Помисли, те нямат никакви предавания, не им трябват големи екипи. Едва ли не… им трябват двама редактори да бутат цялата телевизия.

 

Редактирано от k-drama-monk
правописни грешчици
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07.2023 г. at 20:58, samelove написа:

Браво, хареса ми :up:

Случаите , които разследваха бяха интересни. Отдавна не бях гледала Рейн , но най-доброто според мен беше Shin Jae-Ha, брилянтна игра. Единствено ми беше странно това с другия свят , НО нали такава е темата :dunno::D

 

Аз пък го гледах тоя „дъжд“за сефте. Но ми беше интересно, за какъв човек е женена най-красивата корейка за всички времена и ми се видя бая жоляв. После не знам дали не го засякох и някъде другаде.

 

Другия свят е нещо повече от стандартно за корейците. Едва ли не в почти всичките им сериали го има. Ако видиш в описанието „фентъзи“, то обезателно ще има нещо такова. Не ме питай защо „фентъзи“ са го кръстили.

 

За случаите, малко брутални ми идваха. Прекалено психопатски бяха. Особено това с главния лошко и чуковете беше негледаемо. Казвам го по този начин, но ще ме разбереш, щом си гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@k-drama-monk Да това ще дават след "Мозъчни разследвания" Видях по тв програмата. Да прав си не са я премахнали премиерата просто. Да също си прав и за това,че не дублират много нови сериали и въртят стари за енти път.Явто наистина екипът имен малък по дублаж и за това.

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...