Jump to content

Recommended Posts

RWmm6f.jpg

 

Spoiler

342f70751c4b1c73.jpg5b608ecc733e0ea1.jpg

911c809956f36d7a.jpg

 

 

Miss & Mrs. Cops 

Хангъл: 걸캅스

Романизация: Keol kapseu

Премиера: 9 май 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: екшън, комедия

Времетраене: 107 мин.
Режисьор: Чонг Да Уон 

 Сценарист: Чонг Да Уон 

Продуцент: Ан Сонг Хьон (My Love, My Bride)

Продукция: Filmmomentum

Разпространител: CJ Entertainment

Субтитри: Английски

AsianWiki

 

Участват:

Ра Ми Ран като Пак Ми Йонг

И Сонг Гьонг като Чо Джи Хье

Юн Санг Хьон като Юн Гъ Ром

Sooyoung (SNSD) като Янг Джанг Ми

Уи Ха Джун като У Джун

Joo Woo Jae / Чу У Дже като Филип

Канг Хонг Сок като Йонг Сок

Kim Do Wan / Ким До Уан като Чан Йонг

Han Soo Hyun / Хан Су Хьон като детектив Куак

Jun Suk Ho / Чон Сок Хо като дететив О

Чо Бьонг Гю като най-младия детектив

Ан Дже Хонг

Сонг Донг Ил (гост)

 

Резюме:

Ми Йонг някога е била легенда сред детективите. След като се омъжва, започва работа в центъра за обществени услуги към полицията. Джи Хье е новак в управлението, която причинява само проблеми. Назначават я в същото звено като Ми Йонг. Така двете започват разследване на криминален случай.

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав филм, става за гледане. Екшън с комични моменти. Двете актриси са на висота. Тук височината от 176 см повече и личи на Lee Sung Kyung отколкото в Шангистката, заради прилепналите дрехи и по-ниската партньорка. Mi Ran за нейната възраст прави много добра кариера. Филма е за сексуалните престъпления и половата дискриминация в Корея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много се забавлявах с този филм, страхотен е за разпускане. Да, темите, които разглеждаше, не са леки, но акцентът, разбира се, беше върху това как добрите ченгета разбиват лошите на пух и прах. Имаше доста комични ситуации, които повдигат настроението. Филмът е пълен с познати актьори, голяма част от които обаче влизат в не чак толкова типични за тях роли, и е готино да ги видиш в различно амплоа. Особено Юн Санг Хьон – чак като такъв загубеняк не го бях гледала :D И до последно чаках да покажат кой е капитанът на екипа, в който беше героинята на И Сонг Гьонг. Знаех си, че ще изникне някое познато лице! И не се разочаровах, никак даже :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино и свежо филмче, като хавайските ризи на главните героини. Чудесно нелепи. :D А хакерката беше уникална, направо свиреше по кравиатурата. :D Страхотен каст, и мъжкия и женския! Отвсякъде изскачат познати лица. Историята, развитието и развръзката не е нещо невиждано, но е приятно за гледане. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...