Jump to content

Recommended Posts

qwJ52f.jpg

 

Ginger is spicy, galang is hot

 

Страна: Тайланд

Също известен като: King Gor Rah Kah Gor Raeng

Период на излъчване: 22 април 2019 - 10 юни 2019

Епизоди: 34

Жанр: романтика, комедия

Канала: CH7

 

Участват:

Ko Vasin Asvanarunat като Пави

Pinkploy Paparwadee като Нит

Rinуarat Watchararojsiri като Пен

Moo Dilok Thongwattana като Саранат (бащата на Пави)

Tong Sawitree Samipak като Рунгтип ( майката на Пави)

Poo Mantana Himatongkam като Уоракарн

 

Резюме:

Нит е журналистка, която се съгласява да се омъжи за предприемача  Пави заради мъст, но Пави вече има приятелка Пен, която много го обича. Пави предлага на Нит да се омъжи за него за срок от една година, а след това да се разведат.

Нит има сестра, която се явява любовница на бащата на Пен.

(римейк на лакорна от 2006)

 

 

онлайн с англ суб

онлайн с руски суб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темичката, Анди!:kissx:

Намерих плейлиста  с англ.субтитри в тубето на стария ракорн / с Ой и Куан в главните роли/ , но само от 9- та до последната 29-та серия:  тук

Само за информация.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведени са 21 епизода на английски език за момента...лакрона все още се излъчва в Тайланд...аз го следя. Ако ви се гледа романтика и драма + много смях това е вашия летен лакрон. Аз го следя с голямо удоволствие...с двамата главни падам вечно са в битка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, asha написа:

Благодаря за темичката, Анди!:kissx:

Намерих плейлиста  с англ.субтитри в тубето на стария ракорн / с Ой и Куан в главните роли/ , но само от 9- та до последната 29-та серия:  тук

Само за информация.:)

Мерси, добавих го като линк. Мен много ме е яд, заради лошото качество на някои по-стари лакорни, защото то буквално ме отказва от гледане.

Този го започвам, до 24 еп. на Heart of stone съм, натоварих се от нескончаемо отмъщение, тъкмо ще ми дойде разтоварващо малко смях и веселие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, andi11 написа:

Мерси, добавих го като линк. Мен много ме е яд, заради лошото качество на някои по-стари лакорни, защото то буквално ме отказва от гледане.

Този го започвам, до 24 еп. на Heart of stone съм, натоварих се от нескончаемо отмъщение, тъкмо ще ми дойде разтоварващо малко смях и веселие.

 Тоя лакрон е голям смях...мацето Нит луд си го прави ...а и майката и таткото са големи образи....майката най вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tsvetelina85 , не съм почнала новата версия , но старата е минах набързо и точно мама и тати на главния герой ми направиха впечатление, защото са с възможно най- нетипичното поведение , което съм виждала в тайландските сериали. Мама толкова си харесваше и подкрепяше снахата , че ме облещваше на моменти. Тати, уж дистанцирано го дава, пък все едни тънко -тънко дадени насоки и съвети на синковеца си  даваше. Много готини ми бяха. Виж, в старата версия като че нямаше комедия. Или поне от там, от където го има -т. е. 9-та серия. Ще видя и новата версия, как са осъвременили сюжета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asha написа:

@Tsvetelina85 , не съм почнала новата версия , но старата е минах набързо и точно мама и тати на главния герой ми направиха впечатление, защото са с възможно най- нетипичното поведение , което съм виждала в тайландските сериали. Мама толкова си харесваше и подкрепяше снахата , че ме облещваше на моменти. Тати, уж дистанцирано го дава, пък все едни тънко -тънко дадени насоки и съвети на синковеца си  даваше. Много готини ми бяха. Виж, в старата версия като че нямаше комедия. Или поне от там, от където го има -т. е. 9-та серия. Ще видя и новата версия, как са осъвременили сюжета.

 А старата не съм гледала, но тука смешните моменти си ги има във всеки епизод...майката е голям образ като рече и отсече за Нит ще ми е снаха и край...той уж я мрази ама как я ревнува не е истина...бившата му приятелка е тотална истеричка обаче...ама това си е типично за тайладските лакрони...аз съм свикнала..та вече не ми прави впечатление....неко  бързо го превежда...пък и има хубав ОСТ...Заслужава си гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасен лакорн и много подходящ ОСТ. :icon_sunny: От много време не бях гледала нещо без стрелби, отвличания и тем подобни. Истината е, че се гледа заради родителите на Уи, и Уи и Нит. :wub:

 

Родителите на Уи и най-вече майка му ме попиляха от смях. :D Страшна актриса и лисица, превъзпита си сина с тези нейните антики и заплахи, хахаха. А колко много обичаше Нит, буквално повече от собствения си син, свекърва мечта. :D Той пък беше един такъв мекушав, много ме кефеше майка му като му нареди нещо и той с едно такова смирено погледче само се съгласяваше хахахаха голям шемет. Любими ми бяха консултациите с баща му. Много добре се оправдаше пред бившата си с майка си. :lol2: 

А като започнеше да прави муцунки на Нит, много си ходеха, големи сладури. Пинкплой беше голяма фурия, побърка Уи, на моменти направо имам чувството, че той не успяваше да я пребори или поне така ми изглеждаше. :lol2: Той се заслужи всички мъчения, няма спор, много лошо се държа с нея в началото и все търчеше при онази кифла.

Също не съм гледала такова каране между главните почти до финала, хахаха, не се спряха. Голямо надиграване. Той катапултира една идея по-рано, но Нит до последно му се зъбеше и го предизвикваше. 

Слугините бяха адски досадни, аз ако бях щях да съм ги изгонила. Уи ми направи впечатление, че им се опъна и ги заплаши, чак да не повярва човек. 

 

Spoiler

А майката като каза, че щели да стават монахини с Нит, ахахахахах, на Уи и баща му им призля. 

 

 

We0jD_3f.jpg        j37EO_3f.jpg

 

:D

 

Spoiler

6NDeO_3f.jpg               p35xe_3f.jpg

 

Ко Васин и Пинкплой имат нов сериал, но е голямо чакане за превод, след като преводачката реши да пуска сериите само ако си платиш. 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...