Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Hotel del Luna (호텔 델루나)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 13 юли 2019 – 1 септември 2019 г.

Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00

Жанр: Фентъзи, Мистерия, Драма

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Oh Choong Hwan (While You Were Sleeping, Doctors, My Love From the Star)

Сценарист: Hong Jung Eun, Hong Mi Ran (Hong Sisters)

Субтитри: Английски

          

Участват:

IU като Jang Man Wol

Yeo Jin Goo като Koo Chan Sung

Lee Tae Sun като Yeon Woo

Bae Hae Sun като Choi Seo Hee

Jung Dong Hwan като Manager Noh

Shin Jung Geun като Kim Seon Bi

P.O (Block B) като Ji Hyun Joong

Mina (ex gu9udan) като Kim Yu Na

Lee Do Hyun като Go Chung Myun

Seo Yi Sook като Ma Go Sin

Kang Hong Seok като Sa Sin

Jo Hyun Chul като Goo Chan Sung

Lee Si Un (гост в епизод 3)

Pyo Ye Jin (гост поява в епизод 6)

Nam Da Reum (гост в епизод 9)

 

Резюме: Хотел "Del Luna" в Сеул изглежда като стара, разнебитена сграда с очарователен интериор, който живите не могат да оценят, защото хотелът обслужва само духове. Красивата, но раздразнителна изпълнителна директорка на хотела Чанг Ман Уол (IU) е прокълната да го управлява заради ужасен грях, който е извършила преди много векове...

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click: 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

      Свали с руско озвучаване + OST :click:                    

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Нещо ново от сестрите, ще се чака...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно нещо,което ще се гледа.

IU ми е голяма сладурана тук,и визията и е страхотна.Очаквам да се получи добър сериал...

Hotel-del-Luna-IU-1.jpg IU-Yeo-Jin-Goo2.jpg

 

Тийзъри...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OST към сериала...

 

Тук е започнато качването на сериала с с бълг. субт. :click:

 

Еден по-подробен трейлър към сериала...

 

Off Topic

 

 

 

Аз не обичам да гледам текущи сериала,но за този май няма да изтърпя да изчакам да излезе целия.Тъй или иначе първа серия я прегледах още в деня като започна,то и руски превод веднага имаше.Две сцени ми направиха впечетление:

Off Topic

Когато тя влезе в залата с пушката и само човека,по който стреля я виждаше.

И когато седеше сама във вагона на метрото,гл.герой дойде при нея,тя с черна рокля и цветя в ръцете.Все едно за погребение се беше запътила.

 

-Друго около сериала, Lee Joon Gi ще се появи като гост в трети епизод,като това е резултат от приятелството му с IU. :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаше ми се фентъзи, защото няма какво да му мислиш. То жанра си казва всичко. Харесва ми IU , но  Yeo Jin Goo е един от малкото актьори които не ми харесват. Играта му е еднаква във всеки филм. Не съм видял никаква химия с нито една актриса с която е играел досега, а с IU съвсем не мисля, че ще се получи. Гледам ли един филм с него имам чувството, че съм му гледал всички. Корейците са много зле със духовете, но все пак това че е фентъзи засега ми накланя везната към гледане. Жалко, че при толкова актьори него са избрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го оставих този сериал за след лятната ваканция, но сега като ви чета и се чудя дали да го почвам.... Принципно не съм фен на корейските фентъзи, защото са специфични и до момента не са ме грабнали, но само защото в началото ми звучеше интересно резюмето бях решила да го гледам. Сега се чудя да го почвам ли или да изчакам още отзиви от вас преди да преценя? Младежа и мен не ме грабва, много е еднотипен. От друга страна, от видяното досега като, че ли сериалът е с малък брой актьори /една шепа/ и някак си твърде театрално го докарват, а може и от костюмите да е това впечатление, не знам. Ще чакам да пишете става ли, ако го гедате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и ми харесва. Харесвам много и красивите женски дрехи, а тук стилистите са се постарали - прекрасни костюми са сътворили. Актрисата е красива и с тези дрехи дефилира прекрасно. Декораторите също са се справили отлично. АйЮ страхотно се е подобрила в актьорската игра, показва емоции и характер. В Лунните любовници ми беше много дървена и еднотипна, но тук играе в пъти по-добре, дори може да се каже, че тя движи сериала, без нейния образ щеше да е скучно. За момента ме заинтригува любовния триъгълник от миналото - все още не зная кой от двамата главни е обрекъл на вечност мацката - този, който тя е обичала или този, кото е обичал нея. С нетърпение чакам 6-ти епизод, макар, че се изкушавам да надникна в руския сайт.... Трите бабки ми станаха любими: приличат ми на трите дъщери на Съдбата /или май бяха орисници-полубогини или нещо подобно, забравих я вече гръцката митология/ или на трите вещици от Макбет.

Коригирам - според официалната версия сестрите-бабки са 4 броя, а не само три. Така, че весията ми с тройката отпада, четири божества са. Но го разбрах след 6 епизод чак.

 Сериалът набира динамика във втората си половина. Първата половина е по-спокойна, а втората е драматизъм на квадрат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И накрая един голям.....корейски край.

На 17.08.2019 г. at 18:57, aria написа:

Започнах го и ми харесва. Харесвам много и красивите женски дрехи, а тук стилистите са се постарали - прекрасни костюми са сътворили. Актрисата е красива и с тези дрехи дефилира прекрасно. Декораторите също са се справили отлично. АйЮ страхотно се е подобрила в актьорската игра, показва емоции и характер. В Лунните любовници ми беше много дървена и еднотипна, но тук играе в пъти по-добре, дори може да се каже, че тя движи сериала, без нейния образ щеше да е скучно. За момента ме заинтригува любовния триъгълник от миналото - все още не зная кой от двамата главни е обрекъл на вечност мацката - този, който тя е обичала или този, кото е обичал нея. С нетърпение чакам 6-ти епизод, макар, че се изкушавам да надникна в руския сайт.... Трите бабки ми станаха любими: приличат ми на трите дъщери на Съдбата /или май бяха орисници-полубогини или нещо подобно, забравих я вече гръцката митология/ или на трите вещици от Макбет.

Коригирам - според официалната версия сестрите-бабки са 4 броя, а не само три. Така, че весията ми с тройката отпада, четири божества са. Но го разбрах след 6 епизод чак.

 Сериалът набира динамика във втората си половина. Първата половина е по-спокойна, а втората е драматизъм на квадрат.

Бабите са 12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Изгледах го, но... нещо не достига. В никакъв случай не мога да го сравня например с Гоблин или Корейска Одисея. Всичко вървеше малко насила. Толкова много нахвърляни една връз друга идеи, че изобщо не схванах коя е основната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят беше странен. Разочаровах се, защото всъщност не го разбрах и не го приех.

Off Topic

Тя последно умря ли или не? Той си остана жив, това е ясно, но тя какво направи всъщност? Разходи се по реката, по моста и после се върна да го гушне, така ли? Наистина не схванах. Дървото умря, тя потегли към Рая с бяло цветенце и после хайде хоп на пейката до главния.... Аз ли съм тъпа, те ли не го показаха смислено...не знам, не знам. :dunno:

Дидо, как така са 12? До края последно ги изброих да са 5! Пет баби петзначки с различни облекла всяка. Последната - петата беше бабката с белия тоалет и цветчетата. Ти как ги преброи 12? :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, aria написа:

Краят беше странен. Разочаровах се, защото всъщност не го разбрах и не го приех.

  Скрий съдържанието

Тя последно умря ли или не? Той си остана жив, това е ясно, но тя какво направи всъщност? Разходи се по реката, по моста и после се върна да го гушне, така ли? Наистина не схванах. Дървото умря, тя потегли към Рая с бяло цветенце и после хайде хоп на пейката до главния.... Аз ли съм тъпа, те ли не го показаха смислено...не знам, не знам. :dunno:

Дидо, как така са 12? До края последно ги изброих да са 5! Пет баби петзначки с различни облекла всяка. Последната - петата беше бабката с белия тоалет и цветчетата. Ти как ги преброи 12? :o

Едната баба каза: "Как пък нито веднъж не се събрахме и дванайсетте заедно!"-поне така беше в руския превод. Иначе краят си е типично корейски-чудиш се защо си си губил времето да гледаш това нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, dido100 написа:

Едната баба каза: "Как пък нито веднъж не се събрахме и дванайсетте заедно!"-поне така беше в руския превод. Иначе краят си е типично корейски-чудиш се защо си си губил времето да гледаш това нещо.

Да, това се оказа нещо след финалните надписи на последната серия, а аз не знаех и спрях да гледам преди това, точно при надписите. Добре, че тук ми писаха за да продължа с гледането. И аз го видях това с дванадесетте бабки, но след повторното гледане. Много е тъпо да го покажат след финалните надписи, аз рядко гледам нещо след тях.... Иначе аз ги броях и понеже са с различни дрехи, бях запомнила само 5 баби с пет стайлинга. Другото както ти казваш, само се споменава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох за това, че след надписите има още, върнах се и го доизгледах и пак не разбрах за какво е точно това cameo? Иначе без превъртане не се търпи. 0 химия между IU и Чин Гу. 40% от сериала е все едно гледаш реклами - дрехи, телевизори, коли и разни такива където ти ги набиват на очите.  Единственото положително, което мога да кажа, че приятно ме изненада Р.О от него не очаквах такава добра игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми работата на стилистите - много красиво обличаха, обуваха, фризираха и гримираха АйЮ. Следях цвета на ноктите й - понякога за един епизод сменяха лака й за нокти поне 3-4 пъти. И колко бижута смени.... Тя по принцип е красива и фина, като кукла е, а и дрехите ги носеше със стил. Обикновено в корейските и китайските съвременни сериали обличат главните героини като парцелани, с безформени дрехи, два-три номера по-големи, в пастелни цветове или в скучни кройки, но тук визията беше пришество за сетивата - явно много добри дизайнери и стилисти са работили по сериала. И накрая новият собственик - отново показаха актьор с манекенски типаж, пак бяха избрали някой красив с модерни и стилни дрехи и бижута /то само на едната му ръка май имаше 3 пръстена/, макар и мъж. Изобщо, тази драма беше твърде дизайнерска някак си.....

Имало е и преди подобни дизайнерско-рекламни сериали, май и Одисеята беше подобен на визия /не съм го гледала, обаче/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се очаровах и на стайлинга на главната в сериала Последната мисия на ангела, дрехите бяха невероятни и стояха перфектно на главната.

 

Камео, камео, ама Ким Су Хьон, a така май загатнаха за втори сезон... той все пак не е участвал от 2017 в сериал или филм, след последният му  филм "Real".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...