Jump to content

Recommended Posts

След 10 епизода и лутане насам-натам, май, май ще заложа на

Off Topic

шефкинята комисарка, с очи за наблюдение малката офисна мишка. Само дето, там много плоско с тая парола  на компа .

Шефката има всички условия за идеални престъпления и наблюдение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/5/2019 at 11:40 PM, Lawandula said:

След 10 епизода и лутане насам-натам, май, май ще заложа на

  Reveal hidden contents

шефкинята комисарка, с очи за наблюдение малката офисна мишка. Само дето, там много плоско с тая парола  на компа .

Шефката има всички условия за идеални престъпления и наблюдение.

 

Spoiler

Шефката е забъркана в мътни дела - била е студентка на таткото и е имала слаби оценки. Явно не се е издигнала със способностите си, а с връзки. Едва ли е тя обаче, иначе щеше да намери начин да спре разследването.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.08.2019 г. at 23:40, Lawandula написа:

След 10 епизода и лутане насам-натам, май, май ще заложа на

  Покажи скритото съдържание

шефкинята комисарка, с очи за наблюдение малката офисна мишка. Само дето, там много плоско с тая парола  на компа .

Шефката има всички условия за идеални престъпления и наблюдение.

 

Off Topic

Шефката определено следи , какво се случва в антикорупционния отдел, но тя не е убиеца. Възможно да  е свързана с него и му нарежда , какво да прави.

Все още подозирам уж застреляния Kim Kang-Wook.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.07.2019 г. at 19:41, Lawandula написа:

Това все по-заплетено става.Осемте епизода- изгледани. Или е най-явното, или е най-скритото, или има някой, дето още не сме видели.

  Покажи скритото съдържание

Не ми се ще да е най-явното- До Чи Гуанг. Най-много ми е съмнителен зам. шефа- Пак Джин У.Пък ако излезе мадамата адвокатка,както не я слуша главата,  с подизпълнител- тури му пепел!Но едва ли, нали и тя търси.Лошото ченге -Хе Рьонг и той съмнителен, но не ми идва.Шефката си дири моментната слава- едва ли. Набеденият- абсурд.

 

 @dido100, казвай, ти нали ги нюхаш. Дай подсказка.

Не искам нищо да пиша за това нещо, защото имах лоши предчувствия, които за съжаление се оправдаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.08.2019 г. at 23:40, Lawandula написа:

След 10 епизода и лутане насам-натам, май, май ще заложа на

  Покажи скритото съдържание

шефкинята комисарка, с очи за наблюдение малката офисна мишка. Само дето, там много плоско с тая парола  на компа .

Шефката има всички условия за идеални престъпления и наблюдение.

 

Поздрави! :)

Off Topic

Шефката се "появи" и е както заложи - т.н. "Приятел" ( на превода - Наблюдател "). Има и набеден убиец. Това  след 11 епизод, в очакване на 12 -ти ! :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

Не искам нищо да пиша за това нещо, защото имах лоши предчувствия, които за съжаление се оправдаха.

Off Topic

 

Имам предчуствие, че сценаристите ще "омажат" драмата с тъп финал!

Нещо в стил ала-бала , изсмукано от пръсти, всички да си получат заслуженото и обществеността да е удоволетворена... само да не ми гръмнат адвокатката!

едит: един сценарист!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пък дребен мишок

Off Topic

убиеца, от кой ръкав го изкараха? Педя човек , да се справи с  такива яки  мъжаги!

 

 

Дидо, от кое си разочарован.Те всички тотал са корумпирани и навързани, като свински черва, полиция и прокуратура .Поне в реала в момента в Корея това всеки ден излиза .Медиите пускат муха, от нея раздуват слон и полицията почва разследване, прокуратурата подглася, но никоя едра риба не улавят, а само някоя звЕзда затриват. Върхът на пирамидата все недосегаем.

Пет епизода, не знам какво ще ни баламосват още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Lawandula написа:

Тоя пък дребен мишок

  Покажи скритото съдържание

убиеца, от кой ръкав го изкараха? Педя човек , да се справи с  такива яки  мъжаги!

 

 

Дидо, от кое си разочарован.Те всички тотал са корумпирани и навързани, като свински черва, полиция и прокуратура .Поне в реала в момента в Корея това всеки ден излиза .Медиите пускат муха, от нея раздуват слон и полицията почва разследване, прокуратурата подглася, но никоя едра риба не улавят, а само някоя звЕзда затриват. Върхът на пирамидата все недосегаем.

Пет епизода, не знам какво ще ни баламосват още.

Разочарован съм от изтъпяването и опростяването на сценария. Едно е да преведеш американски сценарий, друго е да си размърдаш мозъка и сам да измислиш нещо свястно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, dido100 написа:

Разочарован съм от изтъпяването и опростяването на сценария. Едно е да преведеш американски сценарий, друго е да си размърдаш мозъка и сам да измислиш нещо свястно.

 

Ще видим, четири епизода са доста. Може пък да излезе заек от цилиндъра.

Хич да не е друго, поне  голяма "реклама" направиха на прокуратурата и полицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lawandula написа:

 

Ще видим, четири епизода са доста. Може пък да излезе заек от цилиндъра.

Хич да не е друго, поне  голяма "реклама" направиха на прокуратурата и полицията.

Зарязах го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не де! Признай си, че поглеждаш!:D

Хан Сок Кю е безподобен,което не ,че е изненада. Дори и само заради бих  го доизгледала, да видя  физиономията му накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Lawandula написа:

Ееее, не де! Признай си, че поглеждаш!

Хан Сок Кю е безподобен,което не ,че е изненада. Дори и само заради бих  го доизгледала, да видя  физиономията му накрая.

Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за заглавието- отговор от първа ръка- режисьорът. Той казва в едно интервю "Както подсказва името, "Наблюдател"  представя  това, как дадена ситуация или случай могат да се променят в съответствие с гледната точка на човека, който гледа(наблюдава).

Та,  гаданията са били напразни.:28558: Всеки герой е наблюдател от собствената си камбанария и вижда това, което иска да види.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен имат браво.

Държаха си логиката от началото до края, който за радост не оплескаха.Нямаше черни, бели, добри и лоши. Имаше хора, със собствени гледни точки и действия, основани на тях. Доста по-различни от нормалните герои за корейска драма и доста по-различен край, от това , дето всекиму според деянията. Реалистично.

Off Topic

Много дадоха фира, много останаха да наблюдават. Така нареченото, според нормите-зло, няма да спре и борбата срещу него и тя.

Е, какъв по-добър край от това!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор Ким тук е много симпатичен инспектор Ким. :wub: Още не мога да свикна с липсата на докторската престилка, но актьорът е такова слънце, а са му подбрали и чудно екипче.

 

Още във втора серия имам много лошо предчувствие за ролята на стария детектив от вътрешни проверки в миналото на адвокатката и младежа, дано греша. Но и така да е - играта и сюжетът са наслада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Представете си, че сте на някакво затънтено място и искате да излезете, отваряте първата врата пред себе си.  Попадате в стая с две врати, отваряте една от тях и попадате в стая с три врати, чудите се коя да изберете....За мен този сериал е много добър, в началото ми беше малко трудно с всичките тези имена, но лека полека се свиква. Горещо препоръчвам на любителите на психо-трилъри.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е силен, гълта се на един дъх, благодарение най-вече на чудесните актьори. И темата за полицейското насилие и корупция, разбира се. При това без нито един ненормален маниак, който да снове навсякъде! :lol2: Всички престъпници си бяха съвсем нормални! 

 

Последните 6 серии бяха доста нереалистични и лишени от логика,  и забиха здраво към фантастиката, но са приличен финал.

Off Topic

Дойде ми доста пропаганден и пожелателен, a добрите герои ги оставиха твърде чистички. Сценаристът се е постреснал и е наблегнал  на назидателността, но се търпи. И поне прилича на хепи  енд, което си е бонус.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...