Jump to content

Recommended Posts

ajnN1E5hJKTlA5BxENY7RXidcdz.jpg

 

Level Up (레벨업)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 10 юли 2019 – 15 август 2019 г.

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 23:00

Жанр: Бизнес, Комедия, Романс

Канал: MBN/ Dramax

Епизоди: 12

Режисьор: Kim Sang Woo (My Beautiful Bride)

Сценарист: Kim Dong Kyu

          

Участват:

Sung Hoon като An Dan Te

Han Bo Reum като Shin Yeon Hwa

Cha Sun Woo - Baro (B1A4) като Kwak Han Chul

Kang Byul като Bae Ya Chae

Danny Ahn като Park Gil Woo

Ryu Seung Soo като Cho Tae Goo

Lee Byung Joon като Shin Yun Hwa's father

Shin Jung Yoon като Song Joo Im

Jung Soo Kyo като Kang Sung Goo

Son Sang Yeon като Kim Hoon

Lee Seul Bi като Oh Mi Ja

Son Jin Hwan като Dan Te's father

 

Резюме: Хладнокръвният Ан Дан Те (Sung Hoon) е директор на корпорация "Юсонг", която е специализирана в преструктурирането на компании. Но получавайки нова задача да стане изпълнителен директор в компания за игри в опит да я спаси, среща Шин Йон Хуа (Han Bo Reum). Тя е ръководител на игрите в Joybuster и решава да започне работа по нова игра в опит да задоволи Ан Дан Те, но двамата влизат в конфликт всеки път, когато се видят. Ще успеят ли да съживят една фалирала компания за игри?

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

        Свали с руско озвучаване :click:                  

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавени линкове за онлайн гледане с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко е сериалчето. Да се разсееш, да разпуснеш. Да гледаш без претенции. Тая главната все ми боде очите, обаче. Героинята ѝ простодушна, чак проста, с претенциите си за справедливост се държа нетактично, нагло и невъзпетано. Към края се оправи горе-долу, ама ми опротивя. Ах, тия корейки, ще ме прогонят съвсем в китайския раздел.:nunchako:Добре, че беше Санг Хун, да гледам и слушам него, макар че и от него очаквах повече. Чаках малко романтика, ама не ме огря. Благодаря за превода на всички от екипа! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, kitket написа:

Леко е сериалчето. Да се разсееш, да разпуснеш. Да гледаш без претенции. Тая главната все ми боде очите, обаче. Героинята ѝ простодушна, чак проста, с претенциите си за справедливост се държа нетактично, нагло и невъзпетано. Към края се оправи горе-долу, ама ми опротивя. Ах, тия корейки, ще ме прогонят съвсем в китайския раздел.:nunchako:Добре, че беше Санг Хун, да гледам и слушам него, макар че и от него очаквах повече. Чаках малко романтика, ама не ме огря. Благодаря за превода на всички от екипа! 

 

Ми кво гледА тогава?:P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, гледал си някой сериал ("Vagabond " или  "Memories of the Alhambra", списъкът е дълъг)  и си викаш "По-голяма тъпотия от това няма!". И след това виждаш това нещо тук и разбираш, че има и по-голяма тъпотия. Никога не бива да подценяваме малоумието на корейските сценаристи и режисьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Lawandula написа:

 

Ми кво гледА тогава?:P:D

 

Не знам гледАх или заспах?

Но да видя не успях

Бо Рьом като актриса

най-сетне да ме слиса.

 

Санг Хунчето, обаче,

ще вземе веч да плаче –

тез роли едно`бразни,

(дали, дали се дразни?)

 

го вкараха в калъп

на много готин ръб –

красавец умен, гениален

и в работата си запален,

 

безкомпромисен, непримирим,

със божество съизмерим.

Фигурално е изпъчен,

а душевно –поизмъчен.

 

Мен напомня ми бастун,

(но луксозен кат` паун) –

висок и строен, здрав,

надежден и все прав!

 

Компании спасява,

девойки завладява.

 

Какво да гледам днес е ясно –

господин Бастун! Прекрасно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kitket

Коте, доволно отговори на въпроса,

показа ясно кой е боса.:D

Съмнение за никой не остана,

защо си "зяпала" екрана.:kissx:

 

@dido100,

Дидо, без много приказки бла--бла, или,

набързо го обезкости.

Та стана ясно веднага, че кой Бастуна не желай

тук няма за какво и  да се май.:28558:

 

Та, благодарско и на двамата- за рекламата.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала не съм го гледала подробно, както трябва. Взех участие в превода на някои серии, а останалите ги прегледах, просто да видя за какво иде реч.

На мен лично най ми хареса в него, моментите между двамата братя. Може би, защото харесвам да гледам точно такива отношения. Братя са, /не истински, но все пак братя/, но той големия не приемаше малкия, беше му като трън в очите, а то всъщност момчето беше залепено за баткото и имаше нужда от него. Все пак му беше единственото останало семейство. Баткото пък не го искаше, гонеше го, държеше се грубо, не одобряваше какво прави, но малко по-малко взе да приема това с което се занимава малкия, ето как му купи даже онази изолирана кабина или каквото там беше. Сцената с тяхното скарване и сдобряване към края ми е любимата от сериала. Защото там си казаха всичко квото им беше на душата и в крайна сметка си станаха близки.

Друг момент, който ми хареса беше изпълнението на онази прословута песен-Оки, доки, йо. Даже не знаех, че наистина съществува. Помислих, че е измислена за сериала. По-късно разбрах, че е творение на Zico и Mino.

Та, общо взето, историята се върти по-скоро около спасяването на компанията, сблъсъка с конкурента, който искаше да ги съсипе и това дали въобще тяхната игра ще успее да излезе на бял свят. Ако някой е очаквал някаква романтична история, тц...няма я. Или просто трябва да премине баш накрая, където двамата главни, как пък се влюбиха, че чак се обясниха, и аз не знам, ама те поне си знаят...

Като цяло имаше симпатични герои, като този на Baro, на асистента и приятелката на главната...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода, момичета! 

 

Мнооого тегави първи 1-2 епизода, след това леко се пооправиха нещата, ама наистина твърде леко. Спокойно можех да мина и без този сериал. Нито ме вълнуваше каква ще е играта, нито как ще спасят компанията, нито завръзката между главните. Сериалът е по-скоро за страстни фенове на главния, ама аз не съм от тях. За мен човекът е идеален за модел, има прекрасна визия, но за актьор не става :D А тук и говоренето му много ме изразни, с една и съща интонация си казва всички реплики... Като глътнал бастун беше. Главната пък хич не е за главна, не я харесвам, скучна ми е. А малоумната песен "Оки-доки, йо!" или по-скоро само този откъс от нея ми се е забил в главата и направо не мога да се понасям! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав, забавен, простоват сериал. Без сериозна романтика или химия. Ами все пак заради него спрях Интровертния бос на 5-ти епизод за да го изгледам тоя. И от MBN едва ли може да се очаква нещо по добро. Пчелите много си падаха по главните герои(баща и като го биеше по нахапания гръб, беше майтап).  Мацката беше хубава, за това нямам оплаквания. Накрая имаше малко неочакван край с пускането на играта. Не бяха истински братя, ама малкия беше доста нагъл с парите на "брат" си. Как да не го изгониш такъв. Приятелката на малкия и тя голям наглец, не стига че им взе парите ами ги и ползваше да пробие.  Много нагло поколение. Абе родителите защо все са загинали или загиват? От актьори ли спестяват? За мен по голямото откритие е, че при руснаците има озвучаване на сериалите , и не се налага да се взираш в субтитрите.  И накрая най неловката целувка която съм гледал. И от къде се появиха пчелите на тоя вълнолом? И костенурката умря, каква загуба. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...