Jump to content

Recommended Posts

Shin-Se-Kyung-ASTRO-Cha-Eun-Woo

Off Topic

Shin-Se-Kyung-ASTRO-Cha-Eun-Woo-1

D9epXoTXoAAb801.jpgD9juxNVXsAA_9TC.jpg

Park-Ki-Woong1.jpgD94caqAXUAET_v5.jpg

D94cZ7nXoAE7NyF.jpgD7sNSQuXoAEIDh-.jpg

Rookie Historian Goo Hae Ryung (신입사관 구해령)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Shinibsagwan Goohaeryung

Период на излъчване: 17 юли 2019 – 5 септември 2019

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Историческа драма, Романс

Канал: MBC

Епизоди: 32

Режисьори: Han Hyun Hee, Kang Il Soo (Solomon's Perjury, Jeon Woochi – drama, Land of Wind)

Сценарист: Kim Ho Soo (Solomon's Perjury)

Субтитри: Английски

Участват:

Shin Se Kyung като Goo Hae Ryung

Cha Eun Woo (ASTRO) като Prince Lee Rim

Park Ki Woong като Prince Lee Jin

Lee Ji Hoon като Min Woo Won

Park Ji Hyun като Song Sa Hee

Kim Yeo Jin като Queen Im

Ryu Tae Ho като Song Jae Cheon

Kong Jung Hwan като Goo Jae Kyung

Yoon Jung Seob като General Hwang

Jeon Ik Ryung като Mo Hwa

Kang Hoon като Hyun Kyung Mook

Choi Duk Moon като Min Ik Pyeong

Kim Kwi Sun като Third State Councillor

Lee Kwan Hoon като Kak Shwe

Ji Gun Woo като Sung Seo Kwon

Lee Ye Rim като Oh In Im

Kim Min Sang като Lee Tae

Seo Young Joo като Lee Seung Hoon

Резюме: Драмата ще разкаже историята на жените през 19-и век, на които не им е позволено да пишат исторически записи.

Ку Хе Рьонг (Shin Se Kyung) е стажант историк в двореца, тя напредва стъпка по стъпка, за да създаде своя собствена съдба в Чосон, където идеите кой да бъде учен или историк са дълбоко вкоренени. Тя иска да изпълни задълженията си на историк и да докаже на света, че всички са равни. Там съдбата я среша с принц И Рим (Cha Eun Woo), който живее двоен живот: като наследник на трона, неопитен в любовните дела, и като популярен писател под скрит псевдоним. Маневрирайки между двата "свята", принцът среща Ку Хе Рьонг и постепенно започва да изпитва чувства към нея…

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 1
  • Thanks 3

Сърдечно благодаря за темата! Много се зарадвах като видях, че Park Ki Woong е приел да участва в този проект. Предната му драма пропадна и се чудех кога ще го видим в нещо ново. Не знам дали романса ще го бъде тук, но с нетърпение чакам да видя каква ще е динамиката между Park Ki Woong и Cha Eun Woo. :) 

Малко снимки от четенето на сценария. Пуснали са и инфо за героя на Park Ki Woong - ще е по-големият брат на Prince Lee Rim, който е самоотвержен, не се страхува да се изправи срещу алчността и нередностите, суров с подчинените си,  но показващ съвсем различна топла страна към по-малкия си брат.

Явно типичният триъгълник ще е с актьора до ШСК, освен ако не ни спретнат четири ъгъла. 

Ах, какъв ми е къдравелко.:wub:

Spoiler

park-ki-woong.jpg

Spoiler

cha-eun-woo.jpg

lee-ji-hoon-shin-se-kyung.jpg

Shin-Se-Kyung-Cha-Eun-Soo-Park-Ki-Woong.

• Like 1

of, тук не айдълчето, ми тая измъчена актриса ще опропасти работата.

• Haha 1
  • Upvote 1

Поддържащият каст е страхотен (визирам най - вече Пак Ки Унг, но и другите си ги бива), но двамата главни просто ми бъркат в здравето - представителката на нежния пол е известна на повечето съфорумци като "Кравешкия поглед" (щото тя друго лицево изражение просто няма); главния е красавец, но като актьорски заложби, поне за мен е пълно дърво, освен да краси пейзажа за друго не става (моля феновете му да не ми се сърдят, още в предишния му сериал ми се видя доста "схванат" за да го раздава актьорче).

• Upvote 1

0c5a173495d8da7f7932dda4414d5cc036f260a2

Този гиф от четенето на сценария обикаля по форумите :D

• Thanks 1
  • Haha 1

Романтика се лее от всички страни. Красиви артисти.

Приятно за гледане.

С Кравешкия поглед, едва ли нещо засветно може да излезе. Айдълето колкото и зле да е, все тая-  до нея няма да му проличи много.

Не, мерси! Има и драми с актьори.

• Like 1
  • Upvote 1

преди 33 минути, Lawandula написа:

С Кравешкия поглед, едва ли нещо засветно може да излезе. Айдълето колкото и зле да е, все тая-  до нея няма да му проличи много.

Не, мерси! Има и драми с актьори.

Можеше да си спестиш писането.

Няма защо да се набутваш в тема, само за да кажеш, че има "Кравешки поглед" и "не, мерси" .

Негатива ти за нея го знаем.

ПШХ е много красива тук. В тези дрехи много ми харесва ,  с малко повече грим. Тя и без грим си е хубава.

А сладура, е чаровен. Просто романтична красива приказка. Не ми се гледат затормозяващи драми, такива, за които да си напрягам сивото вещество.

и накрая да разбера, че е за нищо. Ако искам философски, ще навляза в японски води.

Само че не е ПШХ, а ШСК :D И само да отбележа, на мен Шин Се Кьонг не ми е дразнеща.

• Thanks 1

И не е ПШХ, а е ШСК и остана и разрешение да ти искам, какво и къде да коментирам.Гледай си  красоти, и не бери грижа за другите.

Пък като гледам, май позитивите са  предимно твои и по-малко от негативите в  темата.:P

Поправям се ШСК, е много красива и чаровна тук.

Който иска да гледа, който иска да пише, колко е антипатична, но не и по темата, т. е. сериала.:P

Хак да ви е ся, прякорите ще ни върнат у Студената война :lol2:

• Haha 2

Лукрецийке, коментирането некадърността на актьорите в даден сериал, мисля, че е по темата, тоест сериала, но щом искаш по-подробно... ок.

Слаба актьорска игра на главната( само с мигане и пулене тая работа не става), детето по-добре играе от нея. Младежът, де го мъчат за актьор- зле(едно кокорене, не ти е работа),в предишния  му сериал сякаш даже по-биваше. Сал едната му  хубост е  безспорна.Краси екрана, чак заслепява.

Половината време скучно, останалото глуповато. Далеч за сега от красива приказка( освен ако е такава шот имало красиви в нея :896767:), даже от всякаква приказка далеч.Това за първи епизод. За друг няма да има,  поради горе изброените причини.:D

• Like 2
  • Thanks 1

Явно на някои корейци,  също не  им  е била достатъчна едната хубост и  им е  направило  впечатление слабата игра и кокоренето на Убавецо, та  го критикуват, че и и снимков материал за доказателство - цък

Рейтинг, слабичък, като за национален канал- в порядъка на 5.

Аре, стига толкоз реклама.:)

Благоуханна, изпускаш да научиш за великото световно откритие свързано с кравите и Кравешкия поглед-

- откриване на имунния серум срещу вариолата.

Аз съм доволна от сериалчето-много хубост и си личи старанието на хубостника.

За принц, много малко умения показва, освен самочувствие и гордост , но има кураж с който спечели сърцата на всички,

освен на баща си, който всъщност не му е баща, затова ще му простя.  Но тва е идея на сценаристите- да е отгледан в клетка и да няма физически умения,

та нашата мома да го превъзхожда и по всички параграфи да го върти, така както сме свикнали.

Но мен ми харесва романтиката и красотите. Ако нямате претенции и ако ви се гледа хубост, заповядайте.

Ако ви е страх от вариолата, стойте си там където сте....:lol2:

• Like 1

Хората само гледат да критикуват, нали?

Човек винаги ще намери нещо, което да не му хареса. Който може по-добре нека да заповяда, но се съмнявам, драги, че повечето от нас можем да постигнем и половината от това, което те са, затова по-добре си мълчете. Пък и никой не Ви кара да го гледате. Ако нямате нещо добро за казване, по-добре недейте. Нека гледаме на хубавите неща :D

• Thanks 1

Още един политкомисар, който казва какво може и какво не може да се пише тук. Нямаме ли си вече достатъчно? И като отговор на горното мнение-обсъждайте написаното, а не хората, които са го написали.

• Upvote 3