Jump to content

Recommended Posts

Много добро сериалче, а главният с неговата усмивка си е бонус :)

@Scarlet Heart, чудесен превод, благодаря за удоволствието!

Сериалът е много приятен и оправда очакванията, които имах след прочетените коментари. Ако сравняваме с корейските продукции, този е не за една, а за три червени точки :P Много красиво показани бяха чувствата между двамата главни, повярвах им. Макар че главният на моменти беше твърде настоятелен и настъпателен, явно това ѝ трябваше на главната, за да почне малко по малко да се осъзнава. Тя пък, милата, твърде нерешителна ми се стори, но може би просто искаше да продължи да вярва, че първоначалният ѝ избор е правилен, опитваше се сама себе си да се убеди. Държеше се за една връзка, която от самото начало беше обречена. Всеки от тях си имаше дразнещите черти в поведението, но ги преглътнах. Не и при другите герои обаче – нейният бивш беше възможно най-егоистичният мухльо на света, а неговата бивша – пациентка отвсякъде. Още при първото ѝ появяване на екран реших, че героинята има някакви психични отклонения или е умствено болна, честно. Приятелката на главната беше образ, спор няма, но актрисата ме нервираше с постоянното жестикулиране и въртене на главата и очите... 

Кабинките за караоке бяха много симпатични, което ми напомня, че и саундтракът беше много добър. Ако някой сподели линк за теглене, ще съм много благодарна :) 

• Like 3

Първият ми тайвански сериал, но заради него сега имам нова мания... От него се започна, сега вече откривам и китайските сериали и влизам отново в познатата рутина - гледам екрана почти денонощно, като почти не си оставям време за сън. Ох, какво да ви кажа, няма кой да ме спре...

Сериалът беше прекрасен, наистина скоро не мисля, че е имало история в другите гледани от мен сериали, в които да се чудя дали любовта ще се окаже по-силна от всичко. До края ми държеше интереса, и като казвам до края, имам предвид наистина последната минута от последния епизод. Не че нямаше и дразнещи персонажи, които просто ми се искаше дори да не чувам как говорят, но това показва, колко добри актьори изпълняват ролите. 

И така, да благодаря на виновника(сам да се припознае, няма да споменавам) за това, че вече започвам да се образовам и в това подразделение на изкуството. То дали е за благодарност, при все че ме чакат много безсънни нощи... времето ще покаже :D:P:wub:

• Like 2
  • Haha 1

Много слънчев този главния, усмивка ледоразбивач! Много ми хареса сериала, имаше идея в него. И много,много химия! Дори и края ми хареса, въпреки че за моята романтична душа трябваше да се вземат веднага младите и да не се гонят като котка и мишка 13 серии. 

• Like 2