Jump to content

Recommended Posts

Ахахахаха, не ми казвайте, че нимфоманката ще акостира при сецнатия в кръста :D

Аз съм още на 9ти, дето драмата "да се дам ли, да не се ли дам" продължава да се вихри с пълна сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, seal_reinforce said:

Ма ский, че планировчика разумно действа, кариера прави. Не на гол тумбак - сватба 

Е, който не е богат да прави кариера. Момата също не ще на гол тумбак сватба и съответно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да не ще? То не беше тръшкане и драма, че той все отлага.

Аз такива неориентирани не ги разбирам. Как може да не си наясно кой от двамата искаш? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 29 минути, seal_reinforce написа:

 

Аз такива неориентирани не ги разбирам. Как може да не си наясно кой от двамата искаш? 

Спокойно, и по-зле от нея има. На фона на една друга кокошка у друго подобно чудо тая е направо "рече-и-отсече":D Та идеята е, че винаги може и по-зле, бъди оптимист:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам и как някои могат да се влюбват в мухли без характер, ама това е друга тема.

Тез колко енергия пилеят в емоционалното си лашкане напред-назад, аз на втория ден ще изпадна в кататоничен ступор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа аз, като същество от друг пол, тези дето не са наясно май най са наясно какво искат, ама трябва да си поиграят малко на многострадална Геновева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не и стиска на Вей-Вей, те нали се  правят все на порядъчни:rolleyes: Тя въобще дали го е обичала Хаои или просто идеята да планира живота си и се е сторила удобна. Бе как мъж ще ми откаже секс, че не е по  график и аз пак ще отида при него, че и ще чакам да се надрънди да се женим. Факт е, че безпаричието убива връзката. А колко удобно и се предложи мъж който и пали фитилите, че и финансово красив:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не знам трудоваците в Китай кога сколасват да го правят, и с график, и без график, като са по 20  часа на тръстиката :D

 

@bond, 'от другия' напиши, какво е това 'друг', само ме шашкаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега колкото искаш полове. Имам законно право да си избера, а аз още се чудя. Така че засега другия е загадка. Самоопределянето е сложна работа, време си трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснала съм страхотното сериалче. С две ръце препоръчвам. Главните се справиха страхотно, да не говорим каква химия и какви искри прехвърчаха. Музиката беше невероятна. Отдавна не бях гледала от начало до край сериал с такъв интерес. Приятно гледане на всички. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се ядосах на тая Уей Уей. То бива, бива, ама нейното на нищо не прилича. Какво толкова се стиска и не може да реши!  Главната ми беше грозновата, но иначе много плам в сцените имаше, жар и т.н. 9-та серия - добра серия, много добра :)  А приятелката беше уникален образ - красива, щура, палава :)  Като цяло сериали ми хареса много. Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Изгледах го на един дъх. Сюжетът е много добър , а да не говорим за главните. Много добре играха и искрите между тях още от началото си личът. Макар че Уей Уей доста потормози Кь Хуан , но все пак всичко се разви идеално.Препоръчвам го за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...