Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic
RAYgYf.jpg
 
kJvvrm.jpg
 
Before We Get Married


Before We Get Married 

Държава: Тайван

Епизоди: 13

Излъчване: 31 май 2019 - 23 август 2019 г.

Дни: Петък

Мрежа: GTVTTV

Продължителност: 1 час и 13 минути

Жанрове: РомантикаДрама

Субтитри: Английски

 

Участват:

Jasper Liu като Chu Ke Huan

Puff Kuo като Zhou Wei Wei

Steven Sun като Li Hao Yi

Nita Lei като Gao Zi Yuan

 

Описание:

Джоу Уей Уей ще се омъжва за своя успешен и предан годеник. Чу Къ Хуан също планира да се ожени за красивата си приятелка.

 Има само една пречка - с приближаването на техните сватби Уей Уей  и Къ Хуан започват да изпитват чувства един към друг. 

Въпреки намеренията си да запазят нещата платонични, Купидон изглежда има други планове за тях.

Ще се поддадат ли на страстта? 

Тази напрегната романтична драма за любовта, приятелството и предателството,

е адаптирана от романа на автора на хита Ayamei. 

 

Трейлър:click:

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

С английски субтитри онлайн :click: :click:

 

С руски субтитри онлайн :click:

 

Свали OST :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква магия само се оказа този сериал, как не видях, че се излъчва само по епизод на седмица, за пореден път правя тази грешка, много ме е яд, но няма какво друго да направя освен да чакам бавно и славно. Освен всичко друго и  много харесвам Jasper Liu, скоро не съм го гледала, прекрасен е просто. Препоръчвам горещо за гледане, макар и с няколко епизода в подкрепа, личи си, че ще е драма, която си заслужава да бъде изгледана.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините също пишат, че още в първа хвърчат искри и се развихрят страсти.:P

И това не им е за първи път на главните да са тандем.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Рускините също пишат, че още в първа хвърчат искри и се развихрят страсти.:P

И това не им е за първи път на главните да са тандем.:up:

 

Искри хвърчат още от оупънига:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страстите хвърчът във всеки епизод...на двамата сцените им се получват чудесно. Историята също е интересна...някак по-зряла...за живота, решията. Направо се разболях по тоя сериал..чакам епизодите с нетърпение...всяка седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се зарекох да не гледам текущи сериали. Изгледах, обаче, първи епизод и много ме впечатли. Мисля, че ще се получи нещо интересно. Ще чакам с усилие на волята да се съберат поне 10 епизода, тогава ще го започвам. Дано да оправдае очакванията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата се доказаха, че са страхотен екип още в Love Myself or You?, сега очаквам /нетърпеливо, да/ само отлично представяне и нищо друго! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Хора, кой гледа?

Рускините сложили точка?

Трябва ли? Толкова ли е инфраред излъчването?

 

Аз гледам....чак за червена точка не е...ама по-натам знае ли се. Сериала си е за интимните отношения при възрастните и определено не спада към графа подходяща за гледане от подрастващи.

Сигурно са сложили точката заради искрите, които хвърчът между главната двойка.....

На мен сериала ми е интересен...заради въпросите, които поражда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, Lawandula написа:

Да не казвате, че съм изтървала 50 китайски нюанса?

Да взема бързо да се поправя.

 Нещо такова...ама доста по-смислено от нюансите...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така,  хубаво видях, че раздават на седмица по лъжичка, хубаво се наредих на опашката, само дето не видях, кога е почнал. Голяма набутвация!:mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, excape написа:

Хайде и аз се прецаках до го почна прекалено рано да го гледам този сериал. :/ Няма как, ще се чака.

Добре дошла(дано не съм объкрала пола) при прецаканите....аз го запонах от първи епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си :) Направо не знам как си издържала до 6-ти епизод :D Въпреки че имам на клона 5,6 корейски сериала и два китайски, на които сериите са им излезли, но те по никакъв начин не могат да заместят в момента този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уей Уей

Преди 2 часа, excape написа:

Не си  Направо не знам как си издържала до 6-ти епизод  Въпреки че имам на клона 5,6 корейски сериала и два китайски, на които сериите са им излезли, но те по никакъв начин не могат да заместят в момента този.

Уча се на търпение:)Истината е, че всъщност и аз не знам...сериала просто си запленява от първи епизод....такива страсти хвърчът м/у тия двамата, че не знам кога ще ми се подпали монитора .

 Оф мацето на Къ Хуан е много глупаво....тая девойка освен да използва кредитни карти и да се бърка там където не и трябва друго не умее май. Приятелката на   Уей Уей обаче ми пълни душата....много е луда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори сериал ще ме откажат да гледам, заради прическата на главната. В Bloody Romance по ме кефеше.

Дано до следващия еп й порасне косата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...