Jump to content

Designated Survivor: 60 Days (2019)


Recommended Posts

spacer.png

 

Designated Survivor: 60 Days (60일, 지정생존자)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 1 юли 2019 – 20 август 2019

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:30

Жанр: Политически трилър

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Yoo Jong Sun (What's Wrong With Secretary Kim, Descendants of the Sun, Drama Stage)

Сценарист: Kim Tae Hee (Beautiful Mind, Monstar, Sungkyunkwan Scandal, The Great King Sejong, Great Expectations)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Ji Jin Hee като Park Moo Jin

Lee Joon Hyuk като Oh Young Seok

Heo Jun Ho като Han Joo Seung

Kang Han Na като Han Na Kyung

Bae Jong Ok като Yoon Chan Kyung

Kim Gyu Ri като Choi Kang Yeon

Son Seok Koo като Cha Young Jin

Choi Yoon Young като Jung Soo Jung

Choi Jae Sung като Lee Gwan Mook

Kim Joo Hun като Jung Han Mo

Ahn Nae Sang като Kang Sang Goo

Kim Kap Soo - гост в епизоди 1 и 2

Lee Dong Hwi - гост в епизод 6

 

Резюме: Драмата е базирана на телевизионния сериал на „ABC / Netflix“ от 2016 г. “Designated Survivor“, разказващ историята за избухването на бомба по време на президентска реч. Терористичната атака причинява опустошение, оставяйки министъра на околната среда Пак Му Джин (Ji Jin Hee), който е оцелелият държавен служител с най-висок ранг, да ръководи страната. Той трябва да служи като действащ президент в продължение на 60 дни и да пази страната и семейството си от различни сили…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Харесвам американската версия, дано направят добър римейк...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че съм гледала американската версия, първи епизод на тази също много ми хареса. Актьорите са на ниво. И начинът, по който поднасят историята също. Засега ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основният проблем е малкият бюджет, който си личи особено при "масовите" сцени. На някои места е излишно :драматичен" и муден, на други нелогичен и смешен. Не съм гледал америланския оригинал, но знам какво ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нелогичен... да, може би има такива моменти, драматичен също, ама и двете серии ги изгледах с кеф, без превъртане, така че поне на мен не ми се стори муден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се оправят, нещата стават по-зле. 

Off Topic

Нали уж беше въведено военно положение? От него няма никаква следа! То няма и как да има, защото половината сериал се обезсмисля, барабар с пресконференциите, свободното щъкане на всякакви лица по всяко време и на всякакви места. 

Корейските тайни служби са толкова тайни, че в сериала никакви ги няма! Има двама полуидиота, които щъкат насам-натам като мухи без глави и толкова. Вместо да проверят кой какво е правил като ремонти и строителна дейност в сградата на Нац. събрание и да извадят веднага дебелите папки с най-подробна информация за всички фирми и техните служители, които трябва да са получили специален достъп за тази сграда. Тоест, трябва да са минали най-щателна проверка, което означава че се знаят техните имена и адреси и имат техните снимки. Същата проверка трябва да са минали и всички материали, които се използват при ремонтната дейност, а самите дейности се извършат в присъствието на служители на службите за сигурност! Вместо това единият полуидиот получава визитна картичка на фирмата, извършила въпросната дейност (СПЕЧЕЛИЛА ЗАЩОТО ДАЛА НАЙ-НИСКА ЦЕНА!!!!!!!!!!!!!!!!!:slap:) и тръгва да я търси. Корейските сценаристи са доказано малоумни идиоти!

Преди казах, че сериалът е правен с малко пари, което си личи от масовите сцени. В разчистването на развалините участват около 10 (десет) човека,  ако броим и кучетата! Нямат пари за масовка? Или няма компютри да си я нарисуват? Излагация!

Бях решил да спомена и всички клишета, набутани в сериала, но ми се отщя.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...