Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

When Camellia Blooms 

Хангъл동백꽃 필 무렵

РоманизацияDongbaekkkot Pil Mooryeob

Също така известен катоCamellia; Когато цъфне камелията

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 18 септември 2019 - начало

Време на излъчване: Сряда и четвъртък, 21:00 - 22:10 KST (корейско стандартно време)

Жанр: трилър, комедия

Канал: KBS2

Епизоди: 40 (30 мин. епизод/ 2 епизода на ден)

Режисьор: Ча Йонг Хун (Are You Human Too, Bridal Mask

Сценарист: Им Санг Чун (По моя начинBecky's Back

Субтитри: 

Asianwiki

          

Участват:

Канг Ха Нъл като Хуанг Йонг Шик

Конг Хьо Джин като Донг Бек

Ko Du Shim/ Ко Ду Шим като Док Сук

О Джонг Се

И Санг И

Son Dam Bi

Kim Sun Young

И Джонг Ън

 

Резюме:

Сериалът разказва историята на Донг Бек, която  се забърква с трима мъже. Йонг Шик е един от тях. Единият е добър, другият е лош, а третият - съвършено безсрамен.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs:  :click:  :click:  :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руско озвучаване + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На клона съм. При Конг Хьо Джин празно няма, една от най-разпознаваемите актриси, която си подбира много добре ролите. Винаги прави запомнящи се изпълнения и всеки сериал, в който участва засяга по някоя ако не болна, то неудобна тема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на клона....любим актриса, със страхотни роли, просто за нея нямам думи. Не мога обаче да отрека, че и младежа много добре играе....определено ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клонът достатъчно здрав ли е да си наместя д-то и аз при вас? Че съм от тежкотонажните... :896767:

Аргументите сте ги изложили вече, да не ви повтарям.:D

Пък от високо, хем, и по- добре ще се вижда, а и на сянка  в тези жеги напоследък...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпата, за нас отделно дърво са заделили-един клон за теб, един за мен, симетрично разположени, че иначе ще видим сметката на дървото:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немаш грижи, ко не стигат колко му е да бучнем още едно:D Ем шъ гледаме, ем шъ борим глобалното затопляне с подръчни средстваB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub: С толкова любими артисти на едно място, с името ми в заглавието, голяма доза епизоди, какво повече мога да искам? Освен бг превод някой ден, разбира се. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам издържах до втора и се чудя дали да стисна зъби и да дам шанс на трета серия... Мацката е една от актрисите, които ми харесват до тук някаква игра от нея не видях. Ума не ми побира още как Ха Нъл е приел тази идиотска роля, плюс това му е първият проект след казармата. Сега да се надявам с Чи Чан Ук да не ме сполети същото :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз му теглих чертата. Не става. Ха Нъл, добре- след казармата, а Конг Хьо Джин к'во- пред пенсия, при напиращата айдълия  и не придиря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно главният герой трябва да е поне наследник на Самсунг или да бъде безчувствен робот, за да се гледа сериала. Добре ми идва разнообразието с ролята на Йонг Шик - типична селска тиква. Хуморът е гарантиран. Детето, което играе Пил Гу, е много сладко и сцените му с Йонг Шик сигурно са ми любимата част от сериала. Ще е интересно да има някакъв обрат около ролите на добрия, лошия и стиснатия мъж, но ме съмнява. Засега малко сме видели от Ким Джи Сок, но предполагам, че той ще е лошото момче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно се развива, но малко ме притеснява, че го направиха от 32 на 40 епизода. Дано да не го развалят точно на края. За сега е много добре направена комбинацията от романс, комедия, драма и трилър. Едно нещо ме озадачава

майката на Донгбек се преструва, че има деменция, нали? В първия епизод, в който се появи изглеждаше, че има, но след това започна да се държи прекалено в час. Предполагам, че използа деменцията, като оправдание да остане до дъщеря си.

Трите аджуми ми станаха много симпатични и забавни особено след сцената, в която обсъждаха идентичността на Жокера :D Те заедно с адвокат Хонг бяха невероятни в 13 и 14 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dqvol4e131 този сериал май продължаваме да го гледаме само двете с теб /е, и преводачката му също/. Само че аз съм дотам, докъдето е и преводът.

Off Topic

Още в първия епизод, в който се появи майката на Донг Бек, имаше такива моменти, в които изглежда, че не просто е зазубрила казаното й, а е присъствала в ясно съзнание. Особено там, където казва, че директорката на сиропиталището е изглеждала като добра жена, но се оказала кучка. Не знам дали е от моментите, когато деменцията разбулва разсъдъка, или наистина се преструва. Ще видя и в следващите серии как се държи.

Много ме забавлява тоя бесен идиот Ха Нъл /Йонг Шик/. Сцената с боя с хазаина беше култова. :wacko::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гледам, но не знам докога ще издържа. Нещо ми липсва. Принципно ме привлече първата сцена от сериала, но много бавно се разбулжат нещата около Жокера, не че нещо се е разбулило де.

Аджумите от самото начало са ми забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...