Jump to content

Recommended Posts

D7jsVOuUcAAJ2hk.jpg

 

L.O.R.D. Critical World (爵迹·临界天下)

Страна: Китай

Също така известен като: Jue Ji Lin Jie Tian Xia

По новелата на: Guo Jingming 郭敬明 – „L.O.R.D: Legend of Ravaging Dynasties“

Година на излъчване: 2019 – Май 27 до 2019 – ? – ?

Време на излъчване: Неделя - Четвъртък

Жанр: Екшън, Фентъзи, Приключенски

Канал: iQiyi

Епизоди: 48

Режисьор: Ma Huagan (Lady & Liar,The Whirlwind Girl), Zou Wei (The Journey of Flower 2)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Joe Cheng като Yin Chen, Lord to the 7th degree

Zhang Ming като Qi Ling, Disciple to the 7th degree

Huang Meng Ying като Shen Yin, Disciple to the 2nd degree

Ji Chen като Yang Ze

Xiong Nai Jin като Lian Quan, Disciple to the 5th degree

Wang Chuang като You Ming, Lord to the 2nd degree

Zhu Jie като Feng Hun, Lord to the 5th degree

Xiao Yan като You Hua, Disciple to the 6th degree

Zhao Yi като Lei Ya, Lord to the 4th degree

He Long Long като Ni Hong, Disciple to the 4th degree

Liu Jian Yu като Qi La, Lord to the 3rd degree

Yao Lu като King Nanyao

Li Zong Han като Jie Mei, Lord to the 1st degree

Zhao Zheng като Ge Lanshi

 

Резюме: Седмият херцог, Ин Чън може да управлява вятъра, огъня, водата и земята. Опитвайки се да защити своя ученик Ци Лин, той разкрива изключителна тайна. През 15 век пр.Хр. потомците на предишните императори са хванати в капана на безкрайната борба за власт за Шан. Въпреки,че Ян Дзя успява да се пребори за трона, вътрешните и външните конфликти продължават. Съгласно легендата, светът може да управлява този, който получи помощ от потомъка на Чъ. Ин Чън оглавява търсенето, с цел да сложи край на конфликтите. Ци Лин- млад човек от малко село, който случайно става негов ученик, предприема свое собствено необикновено пътешествие...

 

 

Свали :click: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Докато чакаме някаква информация вече една година за сниманата втора част на анимето, то и сериал ще се появи...жалко, че е сниман през 2017...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се приготвих да наваксвам и дотам. Има го завършен, обаче е 2160р(тва на мойта машинка забива<_<) и за десерт-без субтитри. Верно, че ако покрива анимацията(първата част) няма да си ми кой знае колко необходими, но пак дразни, щот имам още три  такива и си правя преразказ по картинки -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види, преживях липсата на субтитри, но още от първите минути директно ме атакуваха с властелина! Верно с оста, но това директно ме отказа или поне докато не се появят буквички, че да го пробвам без звук. За оправяне на настроението, ще трябва да си пусна анимацията, може нищо да не разбрах от плота, но в анимиран вариант, плагиатството не дразни толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скучничка история, ефектите никак не са на ниво. Единственото хубаво нещо са Джо Чен и Zhang Ming. Пребутвам яко епизодите. Никаква химия между актьорите. Историята е глупава и неразбираема или не добре поднесена :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горните коментари. Явно покрай анимирания вариант имах прекалено високи очаквания, които не се покриха и си останах с началото на първи епизод. Възможно е, просто да не съм нацелила момента когато го започнах, но засега не планирам да правя втори опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...