Jump to content

Recommended Posts

преди 41 минути, bond написа:

Кой е идеалният и мъж, че нещо май съм пропуснал?

Сюто Кай. Виж  по-горе, как ще си пропуснал.:P "She and Her Perfect Husband"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И го чакам и не го чакам, защото ги харесвам и двамата, а напоследък не попадам на техни проекти, които да ме грабнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То проблема не е в самото чакане,(ние сме направо олимпийски шампиони в тая дисциплина-на опашка за нещо, за промяна, за квот ти хрумне:D), а в очакването на добра история, която да си струва "чакането":lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, debil4e написа:

То проблема не е в самото чакане,(ние сме направо олимпийски шампиони в тая дисциплина-на опашка за нещо, за промяна, за квот ти хрумне:D), а в очакването на добра история, която да си струва "чакането":lol:

 

Това ясно. Но навалицата не подбира. Я гледай на Биньо селско-горската история с оная силиконка-певачка дръвце,  какви овации събира. 

Сюто много продуктивен, аз му гледах последната кунлунска история, не беше лоша. Мима и тя подбира. Да се надяваме нещо приятно да ни сервират, дето поне става за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерата отново е отложена за неопределен срок. Тенсет си прави, каквото си иска. Зрителския интерес ли тестваха, що ли?

@debil4e, Деби, урочаса ги, абе направо ги изплаши с твоите очаквания и решиха явно да не те разочароват.:D

 

Като няма премиера, се върнах да сложа някоя картинка.:)

 

spacer.pngspacer.png

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подбира Мима, ако има от какво. С Бин Бинчо голяма боза излезе. Чаках с нетърпение, а накрая така и не го догледах. Сю-то се справя далеч по-добре, харесвам го като актьор. Умее да се сработва с актрисите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак отложиха Мима и идеалния ѝ мъж. Тоя път се предполага по политически причини. Конгресът на ПМ- несъвместим  с повишената температура около драмата-  28 млн. предварителни гледания,  лИбовта и цАлувките, не били подходящ фон за конгреса на ПМ. Отделно, иомало и препоръка да поорежат целувките.  Чакането продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, bond написа:

Ще орежат целувките и ще развалят драмата. Ще става за гледане само от ПМ.

 

Може пъ,к идеалният да е идеален  в балдахините. За тях не прочетох да има нареждане за рязане.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

 

Може пъ,к идеалният да е идеален  в балдахините. За тях не прочетох да има нареждане за рязане.:D

Ако има балдахини, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шокираща новина от вчера- Мима напусна компанията, която дето се казва,  се идентифицираше с нея. Говори се, че са разгласили без нейно съгласие въобще за участие, че ще играе в костюмирана драма, с цел набиране на инвестиции.

Няма данни продалала ли си е акциите и ще продължи ли да бъде в управлението. В

Миналата година, да напомня, напусна и Биньо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко като Стив Джобс се получи. "Изгониха" я от собствената и компания. Не съм сигурен кой е с най-голям дял там, но бившият и също е или поне беше съсобственик.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, bond написа:

Малко като Стив Джобс се получи. "Изгониха" я от собствената и компания. Не съм сигурен кой е с най-голям дял там, но бившият и също е или поне беше съсобственик.

 

Не знам. Пропуснала съм горе да отбележа, че са разгласили без нейно съгласие, но впоследствие тя не се е съгласила да се снима в съответната драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...