Jump to content

Recommended Posts

Тя не ми е персонална любимка, харесвам ги като едно цяло и не ми е кеф никой да се цепи. И тоя, дето играе Съ Мин да си тръгне, и за него ще подсмърчам.

Просто очаквам да видя дали е истина. Казано честно, не ѝ предричам бляскаво бъдеще, ако реши да последва Сиера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е настъпила Мима по мазола, като нищо.Но пък  ще има шанс за друга убавица до Дедо, с нормален нос,който да не пречи и де няма само да се душат.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратното, уж я оставяли без роли или не й подбирали такива, дето тя искала. Само Дилраба освен Мима се води индипендънт, което значи, че определено е над другите и над новобранците. Ама ако й е цел в живота да се продуцира сама...

 

А тя ако се отцепи и дедо ти кат нищо ще тръгне с нея :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мимозка в адвокатска драма с Xu Kai, потвърдено и от Маркъс. Пак голяма разлика, предпочитам докторския, въпреки че и на Джониту му е кака с 4 години.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама Мима била рожденичка днес пък вие не свиркате...:rolleyes: Ми да е жива и здрава, да снима много и да харесам новите и проекти:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусто, винаги го забравям нейния рожден ден :blush:

 

Абе, клюката реди, че ходи с Wei Daxun. Ама не смеем да задълбавам у тез слухове :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убийте ме, но това не мога да го разбера. Tencent не е ли телевизия? Защо са и на медия рекламни лица? Или не е телевизия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2020 г. at 14:38, seal_reinforce написа:

Мимозка в адвокатска драма с Xu Kai, потвърдено и от Маркъс. Пак голяма разлика, предпочитам докторския, въпреки че и на Джониту му е кака с 4 години.

 

 

 

 

Снимките с младото ярешко вървят.:D

Колекцията"Партньори- Убавци" на Мима се увеличава.

 

spacer.pngspacer.png

 

Рускините споделят сюжета;)

 

Off Topic

Решили поделиться сюжетом дорамы "20% ссор, 80% любви" (или "Она и её идеальный муж"), которая сейчас снимается

Ян Ми будет играть одинокого адвоката, Цинь Ши, трудоголика до мозга костей. Родители давят на неё свадьбой, и также топовая адвокатская контора Cheng and Hui набирает сотрудников для ведения семейных дел, но одним из требований является быть в браке. Брат главной героини тайно меняет её статус на "замужний". Её принимают в фирму, и она уже было готова признаться в обмане, но тут появляется тот самый "муж", Ян Хуа, которого и играет Сюй Кай. Оказался он на месте, так как мама сводит его с коллегой-соперницей главной героини. Рассерженный напором матери, он ищет у неё помощи. Таким образом, сгоряча они договариваются на авантюру и тут же регистрируют брак, правда, не заручившись доверием родителей. В это же время к фирме присоединяется и бывший парень главной героини.
Преодолевая многочисленные кризисные ситуации, Цинь Ши и Ян Хуа по-настоящему влюбляются друг в друга.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-jqD-WoThk.jpg?size=1280x888&quality=96

 

Снимките продължават с пълна пара.

Девет години разлика, след седем с Биньо в "бурята". Признах я Мима, с всеки следващ партньор увеличава разликата.

Имам чувството, че по-младите ѝ партньори изпитват смущение, играейки с нея и за това с Биньо, колкото и да има намеса Партията-майка,  химията им е напрево мираж. На  нея, според мен, сякаш по-добре и се получават ролите с батковци.

Фиктивен брак, по договореност, заради семействата им да  не им мрънкат за женитба, с последващо влюбване, не е каквото да не сме го гледали, но с Мима и младото яренце- няма да пропусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...