Jump to content

Gong Myung (Гонг Мьонг)


Recommended Posts

Тъкмо има време до 23-ти да стане рус. Не се научи, значи. И къде в тия исторически сериали се забива, там съвсем няма шанс да е блонди. Не му ходят, да си седи в съвременните :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#10CM пусна песента си Winter Breath' с участието на прекрасника :D:panda-145:

Oколо 4 минути само той на екран и гласа на 10CM <3

[MV] 10CM _ Winter Breath(입김)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър по време на снимките на клипа :D:panda-145:

Нямаше как да не споделя някои физиономията на 22 секунда.

10CM / 십센치 - '입김' M/V Behind Making(with.공명)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязъл е първи трейлър към Red Sky (Английско заглавие на „Hong Chun Gi“), с участието на Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop, Gong Myung и Kwak Si Yang . Премиерата ще е чак есента на 2021 г. Не е чак толкова далече, така пише в поста. Да бе.

Клик...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.12.2020 г. at 6:53, bubble написа:

Зад кадър по време на снимките на клипа...

 

А аз гледам видеото (не мейкинга), гледам, и на 3:13 рипнах и му викам "ставай, че тавата свинско със зеле загоря и опуши кухнята!" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

::Д Горкото дете викаш :D

 

 

Ще го видим в ново музикално видео:panda-145:

Ще си партнира с актрисата Chae Soo Bin .

Видеото ще е към новият сингъл на Kyuhyun (SUPER JUNIOR) - “Moving On” , част oт проекта му “2021 PROJECT : 季” (“2021 PROJECT : Season”)/..

Очакваме я на 26-ти януари.

b9e05c5c64be04e9.jpg Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блонди, който вече хич не е блонди, заедно с малкия му брат, не по-малко прекрасния Дойонг, с фотосесия за списание W KOREA...

Прекрасни са и двамата. / А аз понякога просто забравям, че двамата са братя и като видя нещо за тях, все едно сега го научавам/. ;):wub:

ObOFb.jpg ObUDx.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, сънувах ги тия двамата и че @bealonenomore ми се оплаква, че не ги различава. Насън обаче брат му беше рус и аз й викам "русия бе, русия и с различния нос е брата"... Изкукуригах от толко яйца :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-ниският, по-слабият и с по-издълженото лице е брат му, ама с корейците и аз обичайно имам проблем. Ся гледах и носа, дали правилно съм го преценила насън :28558:

 

Абе не знам кухненски или армейски, щото разговора го водихме, докато се качвахме по изтребителите да трепем извънземните. Сигур щото вчера четох за ония 20 тона от китайската ракета, дето фърчат безконтролно към Земята като прилеп (и носят новия космически щам) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лице на "KOREAN ACTORS 200" :panda-145:

Чрез кампанията се представени 200 актьори, които са настоящето и бъдещето на корейските филми пред световната филмова индустрия.

Фотосесия и зад кадър:

Gong Myoung | The Actor is Present | 공명

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже @NeviQQ снесе новината, че на 14.12 влиза в казармата, назначавам я за главен организатор на новобранската. От мене петолевките за закичването на пушката на клетвата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...