Jump to content

Recommended Posts

6nO0Xf.jpg
Boy For Rent | ผู้ชายให้เช่า 

Излъчване: 10 май 2019 г. - 26 юли 2019 г.
Ден: Петък
Мрежа:  GMM One

Жанрове: романтика, драма
Епизоди: 12

В главните роли:

Lee Thanat Lowkhunsombat-Cairo

Aye Sarunchana Apisamaimongkol-Liz

Mond Tanutchai Vijitvongthong-Badz

Fon Sananthachat Thanapatpisal-Smile и др.


Описание:
Смайл е безответно влюбена в момче от по-горните класове, 
а Лиз е хванала приятеля си в измяна.
Двете
момичета решават да опознаят по-добре мъжете
затова се обръщат към агентството " Момче под наем",  
откъдето може временно да си наемат някое симпатично гадже...

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

С руски субтитри онлайн: :click: 


С английски субтитри онлайн: :click:


 Епизоди онлайн::click:

 

Хайде и аз на тази вълна с "мъжката куртизанка".

Слабичка е засега оценката за сериалчето, но има още серии, 

така че може да се пробвате, както тези 2 момичета с мъжките куртизанки.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво ще ни покажат! Започнах го, но историята е слаба, има бели полета. Дано стане по-разбираемо след някой друг епизод. За момента само мили, тоест умиляващи сцени показват, някак си наивничко е, детинско е. Дано от втора серия да се стегнат и да станат по-реалистични. Тази с очилата, дето се хили непрекъснато, яко преиграва, чак дразни. Ясно е, че усмивката е свързана и с името й /Смайл/, но според мен тя твъре много и прекалено непрекъснато се усмихва - прекалява чак.  Дано актьорите си оправят актьорската игра, иначе ще трябва да го оставя недогледан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжете имат някакъв странен навик да ходят голи и да разхождат мускули. Половината от времето единият е гол и си показва плочките. Говоря за първите 3 серии, другите не съм ги гледала още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма как, те излизат по един на седмица. Още не е излязъл.

Така е, на малката гаджето на повикване или приятелят на голямата, все гол ходи.

Другият е по симпатичен, изгората на малката и гаджето на голямата.:28558:

Не е кой знае какво, но ми задържа вниманието, разбира се, заради мъжкия каст.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този мъжки каст и тази тематика е ясно, че облечени рядко ще ги виждаме... Доволно се посмях в началото...

Очаквания за задълбоченост на сценария нямам... Добре, че и 2те мацки съм ги гледала и знам как ще ми понесът... единствения проблем е, че явно ще се чака по серия на седмица :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой гледа? Доста симпатично сериалче, нищо ново и невиждано, но двойките са интересни.И начинът на съпоставяне.

Off Topic

 

Смайл и Бадз са по-сладки, забавляват се като деца.

А Кайро и Лиз, изглеждат по-улегнали. Лиз все намусена,сърдита

и реве... чак не се трае. Но момчета май вече си ги харесват, въпреки че на ръст Лиз и Бадз по си ходят,

но интересите им никак не си пасват... Така, че всеки си намери точната половинка.

Да видим сега каква игра ще измислят в следващата серия тия от Бюрото за наемане на момчетата.

От продължението се вижда нещо...Отмъщение ли, какво е ще гледаме следващите серии.

 

И... актьорите са чудесни.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук след Endless Love!

Smile, Smile, Smile! :896767: Smile и Badz правят този сериал! :icon_sunny: Уникални имена, уникално изпълнение на актьорите, попиляха ме от смях, особено Смайл! Не знам защо много ми приличаше на катерицата от Ледена Епоха по поведение. :28558: Само като се появеше на екран, прихвах да се смея, то такъв шантав образ не се среща всеки ден. Паника от класа, наивна, вдетинена, a като започнеше да кърши пръсти и да чупи едни физиономии, хахаха. Обаче ме накара да заобичам героинята й и да й симпатизирам още от самото начало. Сцената в асансьора ме разби от смях, а признанието с BOGO кенгуруто беше :lol2:.  Пълна забава беше всяка една сцена с нея. Големи сладурчета двамата с Badz. 

Другата двойка - пълен snooze fest. Колкото и да ми харесва Lee Thanat, тази актриса с поглед на умряла риба и вечно сменяща се коса, не ми допадна изобщо. Историята им ми беше скучна и към средата започнах да ги превъртам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смайл ми направи сериала тука. Много естествено седеше във всички сцени, а и много ме разсмиваше и в комедийните ѝ моменти. Всички останали харесах само като част от историята и като герои, защото докрая съм с усещането, че играта им куца - нагласено, неемоционално, изкуствено, особено Лиз, другата главна – докрай не ми хареса, нито като външност, нито като игра. Обаче, въпреки всичко, с нетърпение чаках да се прибера и да продължа със сериите, гледах с интерес, нищо че е като юношески сериал, сладурско е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...