Jump to content

Recommended Posts

Голяма компания се е заформила тук.  И от съфорумци и от артисти. :) 

/ каката - франкофонка от " Другата О Хье Йонг" ,  сладураната с трапчинките от " Защото това е моят първи живот";  Джуно не се нуждае от припомняне на филмографията му , както забелязвам.:896767:  За Блодни - също./ 

Ще чакам с интерес.

Тюли, файтинг , слънце!:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, Джуно и "сладураната с трапчинките" не играят за сефте заедно. Който не го е гледал, да отива да гледа Twenty и да докладва после впечатления. От тоя филм разбрах, че възглавницата е по-важен аксесоар, с който да отидеш на кръчма, от дамската чанта примерно. Не се знае къде ще ти излезе късмета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная но след гледане на снимки и трейлър си викам къде и ние да си го поръчаме Ели, няма да откажем :lol2:...изглежда много свежо филмче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и в едно интервю той и Чонг Со Мин говориха за любовния триъгълник, който заформят с Блонди. И вече съвсем ми се омая главата на мене. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе съобщение, че премиерата се отлага и няма да е през юни, а на 10 юли. Поне имаме конкретна дата. Тъй като Джуно влиза утре в армията, има предположения, че отлагането е заради него, за да присъства и той на премиерата. Последните не са потвърдени официално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай де. Това е премиерата по кината. Докато излезе на двд и блурей с някакви читави субтитри, от които ще може да се превежда, има доста време. Ако можех, бих отишла на кино да го гледам. Жалко, че у нас няма такива филми, с изключение на специалните седмици на корейското кино, като там 90% от филмите вече съм ги гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих случайно още една онлайн опция на български

Явно сайтовете ни следят дейността, щом толкова бързо са реагирали. Няма лошо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го с удоволствие. Приготвила съм и аз чифт пръстени, единия ще дам на Джуно, че много ми харесва как играе и омайва! @helyg, личи си преводът като се прави с любов! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg, добре че твойта любов беше по-голема от мойта. И понеже си с връзки, шта наредя тая вечер преди Уки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Снежана, +1, относно вложеното сърце в превода!

Не знам защо, но гледайки филма към края,  някак си ми изплува кулинарната асоциация за уникалните азиатски сладко - кисели, сладко - горчиви и сладко- люти вкусове на ястията. Може би точно защото са майстори в тяхното съчетаване, толкова отръки им се получава и смесването между забавното и драматичното. Така плавно и неусетно усмивката се измества от влагата в очите.  

Направи ми впечатление операторската работа. Красиво заснет филм. Както и чудесно подбрания музикален фон на историята, съответстващ настроението на  моментите и преживяванията на героите.

Добре познати и можещи актьори. 

Прекрасен превод!

Благодаря!:bow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма-фи-я! Ма-фи-я! Блонди имаше 5 минути екранно време, тотал. Иначе - ефектен финал.

 

Ма пък как само звучи: "Искам да яздя Женкар" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, seal_reinforce написа:

Ма-фи-я! Ма-фи-я! Блонди имаше 5 минути екранно време, тотал.

 

Верно ли бяха 5? По-малко ми се сториха :D Ма и в такава тъпа и скучна роля е влязъл, че и 5 му бяха много!

 

Чудех се защо така започна филмът, не бях впечатлена, но с края всичко си дойде на мястото и му давам допълнителни точки за това! Приятна история, с добре подбрани актьори. На Джуно ролята му пасна идеално, но най-готин ми беше неговата дружка / слуга / просякът и т.н. - още появата му беше колкото забележителна, толкова и абсурдна, а след това се забавлявах почти с всяка сцена, в която участваше.

 

Чудесен превод, благодаря! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bealonenomore написа:

... но най-готин ми беше неговата дружка / слуга / просякът и т.н. - още появата му беше колкото забележителна, толкова и абсурдна, а след това се забавлявах почти с всяка сцена, в която участваше.

 

Сущинский Дрого беше онзи, по гол г*з из храсталаците :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...