Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Aide (보좌관)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Bojwagwan

Период на излъчване: 2019 – Юни – ? (сезон 1)  до 2019 – Ноември – ? (сезон 2)

Време на излъчване: Петък – Събота 23:00

Жанр: Политически

Канал: JTBC

Епизоди: 10 (сезон 1) + 10 (сезон 2)

Режисьор: Kwak Jung Hwan (Miss Hammurabi, The K2, The Slave Hunters, Conspiracy in the Court)

Сценарист: Lee Dae Il (Life on Mars, Bring it on, Ghost)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Jung Jae като Jang Tae Joon

Shin Min A като Kang Sun Young

Kim Dong Joon (ZE:Aкато Han Do Kyung

Lee Elijah като Yoon Hye Won

Jung Jin Young като Lee Sung Min

Kim Kap Soo като Song Hee Seob

Jung Woong In като Oh Won Sik

Lim Won Hee като Ko Seok Man

 

Резюме: „Aide“ разказва историята на политиците, които контролират света, докато стоят зад светлините на прожекторите. Това е история за оцеляването на „супер” съветника Чанг Те Джун (Lee Jung Jae), който е на път да получи най-голямата власт в страната...

Чанг Те Джун (Lee Jung Jae) завършва Корейския национален полицейски университет и работи като детектив. Той иска да спечели повече власт, затова решава да влезе в Народното събрание. Сега той е главен помощник на известен депутат. Той има отлична интуиция, хладнокръвна решителност и силно желание за победа. Работейки усилено, той поема позицията на партиен представител, но има и по-високи амбиции. В същото време Канг Сон Йонг ( Shin Min-ah) е депутат първа година, която е избрана чрез пропорционално представителство и е говорител на нейната партия. Работила е като адвокат и е била водещ на телевизионна програма за актуални събития. Тя е амбициозна и върши добре работата си. Канг Сон Йонг има недобри отношения с Чанг Те Джун, чийто шеф е съперник на висшия законодател, което я кара да стане пропорционален представител.

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв каст само!Той ми привлече  вниманието, а то взе ,че и ми хареса.

Най-после нещо по-различно от розово-сополивите бози и разните там фантасмагории и чудеса.

Добър първи епизод.

И още един плюс- само десет епизода, че да не прекалят и досадят с гадорията.

 

"Канг Сон Йонг има недобри отношения с Чанг Те Джун, чийто шеф е съперник на висшия законодател, което я кара да стане пропорционален представител."- Това не ми се гледа точно, щото двамцата ползуват общ креват  едновременно.;)Без недобри си е баш!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия ми хареса, макар на моменти се изгубвах в превода. Убедена съм, че ще е добър сериал, но за такива сериали, поне аз, трябва да съм в подходящото настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.06.2019 г. at 1:06, Lawandula написа:

Какъв каст само!Той ми привлече  вниманието, а то взе ,че и ми хареса.

Най-после нещо по-различно от розово-сополивите бози и разните там фантасмагории и чудеса.

Добър първи епизод.

И още един плюс- само десет епизода, че да не прекалят и досадят с гадорията.

 

"Канг Сон Йонг има недобри отношения с Чанг Те Джун, чийто шеф е съперник на висшия законодател, което я кара да стане пропорционален представител."- Това не ми се гледа точно, щото двамцата ползуват общ креват  едновременно.;)Без недобри си е баш!:D

Основният проблем при английския превод е, че преводачите малко са се залутали в дебрите на корейската законодателна система и не винаги се разбира какво точно става. Малко гадаене и логика решават (засега) проблема. Колкото до актьорите:es:, обаче и тук са набутали дежурния айдъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, dido100 написа:

Основният проблем при английския превод е, че преводачите малко са се залутали в дебрите на корейската законодателна система и не винаги се разбира какво точно става. Малко гадаене и логика решават (засега) проблема. Колкото до актьорите:es:, обаче и тук са набутали дежурния айдъл.

 

За къде без айдъл! Поне е  един-  против уроки.:D Проблем няма за сега,  докато само краси екрана.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах си го с кеф.Бели, черни конци, все тая.Беше ясен замисълът от самото начало, но това не ми попречи.Корупцията и игрите по висшите етажи на властта, по- стари и от проституцията и сигурно вечни. Поднесеното "зло", със супер актьори беше добро. В очакване на  втория сезон ноември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Lawandula написа:

Изгледах си го с кеф.Бели, черни конци, все тая.Беше ясен замисълът от самото начало, но това не ми попречи.Корупцията и игрите по висшите етажи на властта, по- стари и от проституцията и сигурно вечни. Поднесеното "зло", със супер актьори беше добро. В очакване на  втория сезон ноември.

Тази простотия и втори сезон ли има? :dunno::o:huh::no::slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...