Jump to content

Recommended Posts

Напоследък само на тъпни попадам. И този сериал и той... 32г. и 29г. се държат като 17г.  Много обичам сериали от типа - той богат и арогантен, тя бедна и дрипава, но ... този не ми хареса изобщо. Чак ме е яд на себе си, че  чаках превода с нетърпение.  Изгледах го с много, много превъртане. Вероника Парк ми е любим образ. Само тя беше интересна. Сигурно ще се хареса на някой, но аз не го препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми допада главния актьор, много е странен, иначе сюжета и идеята си ги бива. Не мога да си обясня как  не разпознава по гласа хора, които познава и са близки, всеки има характерен глас и начин на изказване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви трябва да са очакванията на един зрител за сериал, който е романтична комедия !?!? То от жанра се подразбира, че ще е пълен с нелогични, фантасмагорични и нереални забавни ситуации, които никога не биха се случили в реалния живот. Все пак това е художествена измислица, а сериалчето е жестоко за жанра си! Един от най-добрите, които съм гледала напоследък. :D Сядаш, опъваш краката, грабваш купата с пуканките и гледаш! Без да му мислиш много много и да си напрягаш главата, просто се наслаждаваш на сладките моменти, красивите актьори и се забавляваш с комичните ситуации. 

На мен историята много ми хареса. Колкото и основната идея (секретарка-шеф), да е клиширана, то винаги има нещо ново и интересно :) Много ми хареса и това, че нямаше кой знае какви отрицателни герои. Всичко беше поднесено много леко и с усмивка. Всички актьори ми бяха изключително симпатични и много добре се справиха с ролите си. Главната двойка ми бяха големи сладури, особено секретарката, a усмивката на Kim Young Hwang е №1, в моята класация за най-чаровна усмивка. Винаги когато директор До се усмихваше и аз се усмихивах с него :lol: . Вероника Парк беше култов образ, няма такава готина кукувица, а всяка нейна среща с г-н Монах ме напушваше на смях :DСлепия брат и отраканата сестра на главната героиня също бяха уникати :D Всички второстепенни герои не дразнеха и времето, което им се отделяше не ми изглеждаше безсмилено, докато е имало и такива сериали.

Искаше ми се повече да се отдели внимание на лицевата слепота, защото ми е интересно, но сценаристите са препочели да не задълбават много и  вниманието да е насочено върху ангажиментите на секретарките и тяхната професия. И по-скоро за това, че всички служители са хора и имат право да са уважавани и да се цени трудът им. 

Основно целия сериал си беше изграден от сцени с главната двойка и как не ми омръзна да ги гледам не знам. :D 

И накрая: сериалчето е супер леко, неангажиращо, много приятно романтично и забавно, и всичко това е поднесено по един много професионален начин. Аз съм очарована и мисля, че за жанра си е супер качествен продукт :happy:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...