Jump to content

Recommended Posts

mdytdVRRJPkBI1auoPbQnZOIN9v.jpg

 

Spoiler

9b5f7cdfa7426934.jpg

2b52c81110cc6d6d.jpg

64d49c086e1738b6.jpg

9cae9b5720447471.jpg

6f53acbfa6add23c.jpg

 

Different Dreams

Хангъл이몽

РоманизацияYimong

Също така известен като: Different Dreams

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 4 май 2019 - начало

Време на излъчване: Събота , 21:00 - 23:00  KST (корейско стандартно време)

Жанр: драма, исторически, 1930 г.

Канал: MBC

Епизоди: 40 (30 мин. епизод/ 4 епизода на ден)

Режисьор: Юн Санг Хо (Birdie Buddy, Булка от 100 години

Сценарист: Чо Гю Уон (ИРИСИРИС 2

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

И Йо Уон като И Йонг Джин

Ю Джи Те като Ким Уон Бонг

Им Джу Хуан като Фукуда

Nam Gyu Ri/ Нам Гю Ри като Мики

Lee Hae Young/ И Хе Йонг като Хироши

 

Резюме:

Действието се развива паралелно в Кьонгсунг, по време на Японската окупация, и в Шанхай, Китай. И Йонг Джин е корейка, отгледана от японско семейство. Тя е хирург, който се превръща в разузнавателен агент на временното правителство на Корея. Тя се замества в конфликтите около Тихоокеанската война.

 

Трейлър

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

 Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонг и Синята птица-  никой  не ги гледа? Не е лошо- ала "Мистър Съншайн" с актьори на ниво.Разбира се, не  зацикляме;) на действията на Бонг , по- скоро Бонд, да не кажа Зоро.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм изгледала епизодите от миналата седмица, но пък първите два ме впечатлиха много. Доста се фокусират върху историята и събитията, което ми харесва въпреки че на моменти е леко объркващо и е нужно да се потърси допълнително информация, за да се разбере по-добре сериала. Надявам се да продължи все така, без да ни вкарват ненужен романс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без романс едва ли ще мине, но няма да е блудкав и розов, сигурна съм на 100%, като гледам тематиката, създателите и сериозния актьорски състав - цък,

Първият избор за актриса е бил Lee Young-Ae  ,  но и така, както е, нямам забележки от видяното до сега. Освен всичко друго, действието е основано и  на реални събития.

@Matrim, давай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже триъугъулник се очертава.

Сега малко ала-бала, докат младата докторка се свърже с Бонд и романсът започва, другият кандидат- младият симпатяга ще е претендентът-японският прокурор Фукуда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изостанах доста с епизодите, но продължавам да го следя. Последно изгледах осми епизод и не мога да се оплача от развитието на историята. След изгледани доста мудни сериали този ми идва много освежаващо, не му липсва екшън, а и четиримата актьори са си на ниво. Явно без романс не може все пак трябва да позабавят някак темпото, но малко прекалиха, като ни дадоха любовен четириъгълник. Не мога да разбера как Мики видя Фукуда само два пъти и се влюби в него. В мен ли е проблема или в сюжета не знам, но революционната история е достатъчно интересна и заради нея мога да преживея тези любовни геометрии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.05.2019 г. at 11:08, dido100 написа:

Нещо много размазано ми стои като сюжет, можеше да е по-стегнато и целенасочено.

 

Действително начално беше поразмазано, но мисля се подобри . Минах средата(последния 11 епизод) и добре върви, като за такъв сериал, без излишен патос и в синхрон с документалното.

Поне за мен, е в пъти по-добре от болшинството  недодялани, клиширани, появяващи се последната година блудкаши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.06.2019 г. at 11:31, Lawandula написа:

 

Действително начално беше поразмазано, но мисля се подобри . Минах средата(последния 11 епизод) и добре върви, като за такъв сериал, без излишен патос и в синхрон с документалното.

Поне за мен, е в пъти по-добре от болшинството  недодялани, клиширани, появяващи се последната година блудкаши.

Обаче още не могат една свястна японска униформа да ушият. За кашата с оръжията да не говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, dido100 написа:

Обаче още не могат една свястна японска униформа да ушият. За кашата с оръжията да не говорим.

Това да е кусура!;) Костюмите  и палтата са ги барнали,обаче.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая намерих време да понаваксам и с този сериал. Добре върви историята, нищо особено, но и нищо дразнещо. Може би щях отдавна да го зарежа, ако актьорите не си разбираха от работата. Единственото, което въобще не ми допадна, е как в епизод 34

 

убиха Хироши и то по толкова глупав начин. Очаквах или Ю Джи Те да му види сметката, или И Йо Уон да се появи чудотворно и да му направи една бърза операция, което звучи доста абсурдно, но отчаяно се надявах това да не е краят на любимият ми герой. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших го. Доста време го отбягвах и то заради 37 епизод, който беше ужасно непоносим. Сюжета беше доста предвидим. Първата половина на сериала беше добра, но след това нещата започнаха сериозно да се объркват. Мики, която е от главните герои (все пак Нам Гю Ри хубавее на постера), имаше минимално присъствие. Дадоха в началото, че се влюбва в Фукуда, но после май забравиха за това. Не се споменаха повече нейните чувства и докрая не дадоха защо тя помага на революционерите, рискувайки живота си. Уж я представиха като жена, която върши само неща, от които ще има изгода. Сериалът е прекалено фокусиран върху действието, отколкото върху героите, което е недостатък предвид 40-те серии. В началото екшънът те грабва, но с напредването на епизодите осъзнаваш, че гледаш едно и също. Също така всички говореха на корейски за улеснение на публиката, но в началото това още повече ме обърка, тъй като ми беше трудно да запомня кой е японец и кой кореец. Въпреки това си имаше интересни моменти, а и са снимали на красиви места, което си е плюс. Ще се повторя и ще каза, че ми харесаха най-много актьорската игра и историческите факти, които предостави сериалът. Още не разбирам защо сериалът се казва Different Dreams, като идеята е Different Paths, Same Dream.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...