Jump to content

Recommended Posts

P8mbKpjahZyF5i5B6KE6DWVXvt.jpg

 

Off Topic

D6fOi6iVUAAMYES.jpg

 

Search: WWW (검색어를 입력하세요)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 5 юни 2019 – 25 юли 2019 г.

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:30

Жанр: Драма, Романс

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Jung Ji Hyun

Сценарист: Kwon Eun Sol

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lim Soo Jung като Bae Ta Mi

Jang Ki Yong като Park Mo Gun

Lee Da Hee като Cha Hyun

Lee Jae Wook като Seol Ji Hwan

Jeon Hye Jin като Song Ka Kyung

Ji Seung Hyun като Oh Jin Woo

Yoo Seo Jin като CEO Na

Ye Soo Jung като Jang Hee Eun

Woo Ji Hyun като Choi Bong Ki

Oh Ah Yeon като A Ra

Byeon Woo Seok - Han Min Kyu

 

Резюме: Драмата разказва за реалния живот и успехите на жените от 21-ви век, които са фокусирани върху себе си, вместо да мечтаят за брак и деца. Драмата ще покаже тяхната кариера, изпълнена с различни емоции и преживявания.

Пе Та Ми (Lim Soo Jung), която наближава четиридесет години, управлява най-големия уеб портал Unicon. Работата винаги е била по-важна за нея, отколкото запознанствата, но това се променя, когато в живота ѝ се появява Пак Мо Гон.

Пак Мо Гон (Chang Ki Yong) е млад мъж в своите двадесет години, главен изпълнителен директор и продуцент на компания, която прави музика за игри. Но срещайки Пе Та Ми, се влюбва в нейния състезателен дух.

Ча Хьон (Lee Da Hee) е главен мениджър на уеб портал №2 Barro. Тя е бивша състезателка по джудо, има горещ нрав и обича да гледа драми. Никога не е имала дълги връзки, тъй като всичките ѝ бивши я измамват.

 

 :essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click: 

      Онлайн с английски субтитри :click:

                              Свали с руско озвучаване + OST :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо, което си грабва вниманието. Интересно ми е борбата на жените да се издигнат в обществото, да спечелят внимание и да се докажат. И трите главни се справят доста добре с ролите си. Интересно е как една 38 годишна жена, без партньор, без деца, посветила се изцяло на работата,

Spoiler

приема уволнението

.

Spoiler

А направо паднах като видях как Cha Hyun спасява Song Ka Kyung ... и някакви искри и си викам еее не корейците ще вкарат в сюжета женска гей двойка :D може и само да ми се е сторило, но е интересно.

Ще се гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли го. Прекрасно сериалче и лично за мен... много близо до моя живот. Аз съм на 38, с работа, която обичам... в момента без мъж до себе си, уж горе доле изглеждам добре :D, който ме познава оттук може да потвърди /потвърдете ве :D/  и толкова се улисвам в работата си, че има седмици, в които грам не се замислям, че времето си минава и часовника тиктака :)

Трите актриси се справят блестящо, харесвам и героините им. 

Парк Морган е <3

Пета и шеста серия са ми любими.

 

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не каза какъв крем искаш, купих само за мама :ph34r: ама беше скъп, колкото ми е скъпа и тя :P И ти мое ми станеш скъпа, ку ме пофалиш, па ку трябва ще отида пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.06.2019 г. at 0:36, excape написа:

Някой гледа ли го. Прекрасно сериалче и лично за мен... много близо до моя живот. Аз съм на 38, с работа, която обичам... в момента без мъж до себе си, уж горе доле изглеждам добре :D, който ме познава оттук може да потвърди /потвърдете ве :D/  и толкова се улисвам в работата си, че има седмици, в които грам не се замислям, че времето си минава и часовника тиктака

Трите актриси се справят блестящо, харесвам и героините им. 

Парк Морган е <3

Пета и шеста серия са ми любими.

 

+1

За мен 7-ма е супер, но и другите са ок!

Накой превежда ли го? Заслужава си! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз 28 г. прочетох, но чак във втори епизод го казват. Малко е странна тази жена - първо спи с него, а после го пита на колко години е.... Мислех, че реда трябва да е обратен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е странно, защото в началото дори имена май не си бяха казали,  нито с какво се занимават, само по една тайна си казаха. Това със спането стана спонтанно, така че ако не им е било първоначално като намерени, що да се питат по на колко години са, а и тя, доколкото спомням каза, че й е изглеждал по-голям.

А за реда, :D той самият каза, че някой път редът почва наобратно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, excape написа:

Ми не е странно, защото в началото дори имена май не си бяха казали,  нито с какво се занимават, само по една тайна си казаха. Това със спането стана спонтанно, така че ако не им е било първоначално като намерени, що да се питат по на колко години са, а и тя, доколкото спомням каза, че й е изглеждал по-голям.

А за реда, :D той самият каза, че някой път редът почва наобратно :D

 

Е, много ясно, че така ще каже, нали вече я е свършил работата. :D

Може би, защото аз самата нямам подобни изпълнения, ми е трудно да си представя обратния порядък. Но пък за сериал, става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам сред гледащите - за разлика от Kill it, тук на главния не могат да му свалят усмивката от лицето :)

Относно разликата във възрастта - смяла съм се в 4 епизод, когато  стигнаха до едно "шокиращо" за главната заключение

Off Topic

във връзка с колегата дето и е бил гадже:

Когато тя е била на 22 той е бил на 12.

Тя: Когато съм излизала да пия и съм ходила по клубове ти си бил в началното училище.

Той: Била с заета да се влюбваш, когато аз съм си писал домашните?

:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07.2019 г. at 10:31, vivivan написа:

И аз се нареждам сред гледащите - за разлика от Kill it, тук на главния не могат да му свалят усмивката от лицето :)

Относно разликата във възрастта - смяла съм се в 4 епизод, когато  стигнаха до едно "шокиращо" за главната заключение

  Скрий съдържанието

във връзка с колегата дето и е бил гадже:

Когато тя е била на 22 той е бил на 12.

Тя: Когато съм излизала да пия и съм ходила по клубове ти си бил в началното училище.

Той: Била с заета да се влюбваш, когато аз съм си писал домашните?

:lol2:

 

 

Въпросният момък успешно го превъртам. Заслужава си гледането само заради И да Хи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100 И на мен тази шантавата  ми харесва повече от главната . Особено като си дава акъл сама на себе си - "Въздържай се, въздържай се. Не ти трябва повече присъди" :lol2: А изгледах няколко серии и чак тогава зацепих, че въпреки разликата във възрастта, тя и шефа й - Браян, го раздаваха гаджета в сериала Air city, ама дано тук се въздържат :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За И Да Хи се сещам как във Beauty Inside поиска ръката на любимия от родителите му. И как им отговори на въпроса какво работи..... Безценна сцена беше това!!  И там беше много силен характер. Красива, стилна, грациозна. Много я харесвам тази актриса :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, сериалчето се движи толкова плавно, логично и убедително, че сигурно никой няма да го гледа...

Макар че и само ейпълския офис е безценен... и Брайан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...