Jump to content

Recommended Posts

За IQ-то хич не ми останаха въпроси, то е ясно положението. За Джи Хуан жалко, много жалко. Вече е арестуван официално. Циркът продължава с пълна сила. 

Остава въпросът какво се крие с това? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, к'во да се крие, освен капан. Отиват двете миски( дори да приемем с нежелание), пият(сигурно им е опрял пистолет насила да ги караB)), но не си тръгват, видите ли, а   остават да спят при него. Едната се събужда от виковете на другата и звъни на приятел, забележете не на полицията, щото много трудно да избере 212. После открива, че и тя е пораздърпана. Що ли не помни нищо! Ахаа, значи и тя е била нападната в заключение! После показанията и на двете съвпадат.

Той не помни нищо- открай време си има проблеми с алкохола и е казвал в интервюта, че пие много до безпаметност. Полицията го чака да изтрезнее, да го разпитва.Интересно как ще си спомни!

Няма как, някой да ме убеди, че две жени, не могат да се отърват от един пиян мъж, ако искат.

Какво му остава- освен да обяви, че е гей, не знам какво друго. Тия нещатни труженички са го натопили отвсякъде.Остава да излезе, че има следи и от секс, там де са ги изследвали и иди докажи, че е било по пияно съгласие.

Колкото до  IQ-то - явно труженичките са с много по-високо. Всеки път чистят някой, независимо доказано, или не.

И защо е арестуван- има опасност да избяга, или да укрие доказателства? Просто, защото  полицията е толкова оср..а, че се чуди как да се реабилитира, или има някой политически скандал за прикриване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Lawandula написа:

 

Какво му остава- освен да обяви, че е гей, не знам какво друго.

Ти се майтапиш, ама съм виждала коментари по темата :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрали са актьора, който ще поеме ролята на Канг Джи Хуан в сериала. Излъчването на новите епизоди ще започне на 27 юли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор, но все пак е разочароващо да ти сменят актьора по средата на сериала.

Надявам се да измислят начин, който да не дразни зрителите. А толкова се надявах,

че този път ще видя Канг Джи Хуан в качествен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес  "TV Chosun" са излезли с официално изявление, че намаляват сериала от 20 на 16 епизода заради разразилия се скандал с Канг Джи Хуан. Повече тук:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, eowina написа:

Днес  "TV Chosun" са излезли с официално изявление, че намаляват сериала от 20 на 16 епизода заради разразилия се скандал с Канг Джи Хуан. Повече тук:

 

Това е  по-скоро, защото губят 2 седмици от времето за снимки, а следващата драма е планирана, рекламите са продадени и изобщо - бизнесът си е бизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

f325b67811697d19.jpg

 

Започва обещаващо, да видим как ще е като видя повече

 

Започнах моя фен-превод на сериала, със страхотната помощ на той си знае кой :)

 

линк за субтитрите Е1 и Е2: :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми допадна сериала засега, смях се на сестрата, дето си мислеше, че снимат филм и добре ги нахока

 

Успех с превода :up: ще го следя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестрата радва с всяка своя изява, засега определям сериала като от тип комедия с възможно минимален елемент на хорър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

линк за субтитрите Е1-Е3:  default_click-me.gif  и за епизод 4: default_click-me.gif

 

Park Se Wan  знаех че ми е позната отнякъде и с помощта на imdb се сетих откъде - младата секретарка в Radiant Office

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...