Jump to content

Recommended Posts

D4uVVc5U0AAoe9t

Off Topic

D492VHBUUAAiOt8.jpgDZLsnO7VMAA5HfP.jpg

D5SdwYxU4AABe1p.jpgD5SdwYgUEAI0vp1.jpg

DZLsn06VoAEr5wB.jpgDZLtOL2UMAAF5WW.jpg

DZXCBl7WAAEgWfC.jpgDZXCD_LW0AEV4t0.jpg

 

Le Coup de Foudre (我只喜欢你)

Страна: Китай

Също така известен като: Wo Zhi Xi Huan Ni

По новелата на: Qiao Yi – „I Don’t Like The World, I Only Like You“

Година на излъчване: 2019Април 29 до 2019 – Май– 27

Време на излъчване: Понеделник, вторник, сряда 20:00

Жанр: Романс

Канал: Tencent

Епизоди: 36

Режисьор: Wang Zhi

Субтитри: Английски

 

Участват:

Wu Qian / Janice Wu като Zhao Qiaoyi

Zhang Yu Jian като Yan Mo

Zhao Zhiwei като Guan Chao

Ma Li като Hao Wuyi

An Ge като Fei Dachuan

Xie Yutong като Ding Shengnan

 

Резюме: Сериала разказва историята на обикновеното момиче Zhao Qiaoyi (Janice Wu) и Yan Mo (Zhang Yujian), нейният съученик от гимназията. Една история от училище до университета, от работното място до олтара, разказвайки сладка любовна история между двама души, които растат заедно като двойка…

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Оналйн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше в плануваните и директно го налазвам. Сюжета с "обикновеното момиче" и тн звучи повече от обезкуражаващо, но очаквам главната двойка да го направи ако не много хубаво(имат страхотна химия) то поне прилично:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчаках си чинно чинно да излезе батч и със субтитри и ся се наслаждавам:) Приятна романтична комедия, съвременна и без партийни и национални лозунги поне засега:swoon: Сюжета е лек, още съм на трети епизод  и още са гимназисти и сцените са леко носталгични и позитивни едновременно, както обикновено става при спомените:DДвамата главни очаквано са добри и разбира се имат и химия(вече проверена), поддържащия състав също е на ниво. Повече когато го завърша освен ако нещо не ми направи голямо впечатление преди това.

П.С. Само не разбрах телевизора на главния що само на Том и Джери седи:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна за Джанис, а и съвременното май по и отива от фентъзи жанра:) Но целия каст е добър и въпреки, че очевадно не са тийнейджъри са толкова добри, че просто го забравяш в един момент. Разбира се,  има леки небивалици, но не са натрапчиви и не дразнят. Вече съм на 13  и от три-четири епизода се наврехме в драмата, но поносимо. В момента е нещо средно между мелодрама и сапунка, но за първото нема достатъчно драма, за второто сериите са малко:D Малко като вица с гредата и виетнамците:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужени високи оценки. Обаче ако някой очаква нещо задълбочено, с претенции за награди да се отказва от сега, романтика и вървящите с нея клишета до дупка, но пък превъзходно изпълнени. Май не бях попадала на съвременно заглавие от Китай, което да ми хареса,  изключвам криминалните. Това запълни празнотата, а вероятно уцелих и подходящия момент, но това не намалява качеството на изпълнението. Джанис и екранната и половинка тук са страшно добри и както споменах определено има химия помежду им. Дотолкова, че съм склонна да повярвам на китайските и фенове, които твърдят, че са и двойка в живота:) Въздухът помежду им не трепти от напрежение като в Одисеята, но няма грам съмнение, че има чувства или за неромантиците поне в сериала. Няма да обсъждам сюжета, защото ще е огромен спойл и ще изчакам поне още някой да го гледа и тогава ще коментирам повече. Любими персонажи: вторият и баща и брат и.

 

П.С. Приемам за недостатък как беше все един и същ сезон през целия сериал, за капак, същото важеше и за кадрите у GB-сички бехме у тропиците, топличко, за къс ръкав с нацъфтели цветя...:blink:

П.П.С. Явно анцунга е официална униформа в техните гимназии и имат по две-червен и син:lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Жесток каст с двама от любимците ми-Zhang Yijian и Zhao Zhiwei, много хумор и човешки отношения. Преплитането между настояще и бъдеще е направено много леко, не затормозяват излишно със спомени. Главния герой е чуден гений-темерут, просто от любимите ми, а Zhang Yijian е най-удачния избор за този образ.Отдавна не бях гледала толкова красив, топъл, човешки, смешен и мааааалко тъжен сериал. Така реално се предават нещата от живота, и хубавите, и лошите, и веселите, и тъжните. Толкова истински и пълнокръвни образи, с плюсовете и минусите на всеки от тях. С победите и загубите, които всички сме преживявали. И всичкото това на фона на няколко красиви и различни любовни истории. Този сериал ми влезе директно в топ 3 на любимите китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже главните си нямат теми, та ще споделя тук новината- след дълго отричане от тяхна страна, днес вече   официално са заедно :) След като вчера изловиха Джанис в мола с бебе  в ръце, днес  Zhang Yu Jian официално потвърди в профила си в weibo - двамата са заедно, официално женени и имат дъщеричка :) Честито да им е  - аз много си ги харесвам като двойка :D 

 

Zhang-Yujian-Admits-to-Having-a-Daughter

 

Английски преводна изявлението....

Off Topic

Ewhgv0OXMAE0MEt?format=jpg&name=medium

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, наистина се радвам за тях. Макар и със закъснение честита им сватба и детенце. И двамата явно са стъпили здраво на земята,поста на Zhang Yu Jian адски ми допадна и бих го подкрепила ако знаех китайски, ако имах акаунт в weibo , абе ако ползвах социалните медии като цяло:lol2:

 

П.С. В момента се радвам за тях и същевремнно се гордея със себе си, веднъж и аз да разпозная истинската химия, ма то и за слепец беше видно в Одисеята:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e под номер 4 са в търсачката на уейбо -номинацията на Better days за Оскар ги измести малко. Обаче новината е че Zhang Yu Jian се водел  за "single person" , а вкъщи с жена и дете :( Коментарите са в двете крайности.... Той и затова така насоли всички в поста си.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесах как са я изловили вече с бебе. Верно пандемията помогна, но бременността все още си е девет месеца и това потвърждава, че ако има желание,(в случая да се скрие нещо) има и начин:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...