Jump to content

Recommended Posts

D4uVVc5U0AAoe9t

Off Topic

D492VHBUUAAiOt8.jpgDZLsnO7VMAA5HfP.jpg

D5SdwYxU4AABe1p.jpgD5SdwYgUEAI0vp1.jpg

DZLsn06VoAEr5wB.jpgDZLtOL2UMAAF5WW.jpg

DZXCBl7WAAEgWfC.jpgDZXCD_LW0AEV4t0.jpg

Le Coup de Foudre (我只喜欢你)

Страна: Китай

Също така известен като: Wo Zhi Xi Huan Ni

По новелата на: Qiao Yi – „I Don’t Like The World, I Only Like You“

Година на излъчване: 2019Април 29 до 2019 – Май– 27

Време на излъчване: Понеделник, вторник, сряда 20:00

Жанр: Романс

Канал: Tencent

Епизоди: 36

Режисьор: Wang Zhi

Субтитри: Английски

Участват:

Wu Qian / Janice Wu като Zhao Qiaoyi

Zhang Yu Jian като Yan Mo

Zhao Zhiwei като Guan Chao

Ma Li като Hao Wuyi

An Ge като Fei Dachuan

Xie Yutong като Ding Shengnan

Резюме: Сериала разказва историята на обикновеното момиче Zhao Qiaoyi (Janice Wu) и Yan Mo (Zhang Yujian), нейният съученик от гимназията. Една история от училище до университета, от работното място до олтара, разказвайки сладка любовна история между двама души, които растат заедно като двойка…

Свали с английски субтитри :click:

Оналйн с английски субтитри :click: :click:

• Like 1
  • Upvote 1

Това ми беше в плануваните и директно го налазвам. Сюжета с "обикновеното момиче" и тн звучи повече от обезкуражаващо, но очаквам главната двойка да го направи ако не много хубаво(имат страхотна химия) то поне прилично:D

Боже, ама тези двамцата, главните, в края на трея шпрехат на немски :blink:  Стана интересно...

Изчаках си чинно чинно да излезе батч и със субтитри и ся се наслаждавам:) Приятна романтична комедия, съвременна и без партийни и национални лозунги поне засега:swoon: Сюжета е лек, още съм на трети епизод  и още са гимназисти и сцените са леко носталгични и позитивни едновременно, както обикновено става при спомените:DДвамата главни очаквано са добри и разбира се имат и химия(вече проверена), поддържащия състав също е на ниво. Повече когато го завърша освен ако нещо не ми направи голямо впечатление преди това.

П.С. Само не разбрах телевизора на главния що само на Том и Джери седи:blink:

Всичко с Джанис заслужава да се погледне, така че и аз се закачам за това заглавие. Ще чакам руския превод тук и тук.

Съгласна за Джанис, а и съвременното май по и отива от фентъзи жанра:) Но целия каст е добър и въпреки, че очевадно не са тийнейджъри са толкова добри, че просто го забравяш в един момент. Разбира се,  има леки небивалици, но не са натрапчиви и не дразнят. Вече съм на 13  и от три-четири епизода се наврехме в драмата, но поносимо. В момента е нещо средно между мелодрама и сапунка, но за първото нема достатъчно драма, за второто сериите са малко:D Малко като вица с гредата и виетнамците:lol2:

Заслужени високи оценки. Обаче ако някой очаква нещо задълбочено, с претенции за награди да се отказва от сега, романтика и вървящите с нея клишета до дупка, но пък превъзходно изпълнени. Май не бях попадала на съвременно заглавие от Китай, което да ми хареса,  изключвам криминалните. Това запълни празнотата, а вероятно уцелих и подходящия момент, но това не намалява качеството на изпълнението. Джанис и екранната и половинка тук са страшно добри и както споменах определено има химия помежду им. Дотолкова, че съм склонна да повярвам на китайските и фенове, които твърдят, че са и двойка в живота:) Въздухът помежду им не трепти от напрежение като в Одисеята, но няма грам съмнение, че има чувства или за неромантиците поне в сериала. Няма да обсъждам сюжета, защото ще е огромен спойл и ще изчакам поне още някой да го гледа и тогава ще коментирам повече. Любими персонажи: вторият и баща и брат и.

П.С. Приемам за недостатък как беше все един и същ сезон през целия сериал, за капак, същото важеше и за кадрите у GB-сички бехме у тропиците, топличко, за къс ръкав с нацъфтели цветя...:blink:

П.П.С. Явно анцунга е официална униформа в техните гимназии и имат по две-червен и син:lol2: