Jump to content

Arthdal Chronicles Part 1: The Children of Prophecy (2019)


Recommended Posts

Нормален рейнинг за tvN, средно 7.51 за Сеул и 6,87 - национален (без зрителите извън Корея).

Интересно, какво са очаквали в мрежата и продуцентите? Лично не съм разочарована, напротив :)!

И разлика в моите преценки и коментарите на другите зрители по форумите не намирам.

Много хубави драми са имали далеч по-нисък рейнинг. Примери , колкото искаш ;)

Информацията, която дава Дидо, излезе в мрежата и тя предизвика известно разочарование и несигурност.

Дискусията тук - какво се е случило в миналото, къде и кои са децата, каква е ролята и кой е Янг Ча - следя с интерес , но нямам собствени предположения! Очаквам следващите епизоди!

 

п.с. в момента рейтинг в IMDb ( 208 вота) - 7,5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв разбиващ 7-ми епизод! Почнах го на корейски, че ми беше супер любопитно как ще се развият нещата между

Spoiler

Янг Ча и нашия, и взех, че го изгледах до половината. 

После излезнаха субтитрите и...ще се връщам да дописвам, че още ми е каша след всичко, което се случи. 

 

14 hours ago, Fastuka said:

btw На какъв език говори разказвачът?

За 1-ви епизод ли питаш? Не е ли на неанталски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, jira said:

Какъв разбиващ 7-ми епизод! Почнах го на корейски, че ми беше супер любопитно как ще се развият нещата между

  Reveal hidden contents

Янг Ча и нашия, и взех, че го изгледах до половината. 

После излезнаха субтитрите и...ще се връщам да дописвам, че още ми е каша след всичко, което се случи. 

 

За 1-ви епизод ли питаш? Не е ли на неанталски?

Чудех се, дали не е някъв истински език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми прилича на някакъв скандинавски език, мелодията му.., но е интересно дали все пак не са измислили някакъв език за случая :), дори и да са взаимствали това онова:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра работа на целия актьорски екип и на екипа зад кадър. Точно такива филми обичам! Снощи изгледах 9-та серия и с огромни усилия на волята не си пуснах 10-та.

Досега не харесвах Сонг Джун Ки (не знам защо :dunno:), но тук ми харесва дори и той :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм още на средата на първи сезон, но много ми харесва цялостната визия на нещата, определено различна история, но с приятни препратки я към индианците, я към ако щеш и нашите исторически филми от времето на Аспарух(разбира се само някои неща ми понапомнят само, но е приятно, де, а и тук качеството на картината е къде, къде.. по)

радвам се, че и втори сезон явно ще върви все така добре, както казва:

На 21.06.2019 г. at 0:14, seal_reinforce написа:

@dido100, който го харесва, той ще си го гледа. Някои чакаме и с години 

:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе информация, че езикът на който говорят е един от филипинските езици и се нарича tausug.

Нямам идея дали е вярно, но статията ми изглеждаше достоверна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завърших 4-ти епизод... и със сигурност от сега ме хваща абстиненцията, но ще отложа продължаването на това оргомно удоволствие за края на месеца :na2::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...