Jump to content

Johnny Huang Jing Yu (Джони Хуан Дзин Ю)


Recommended Posts

Жив и здрав да е младежът! Много нови успешни и излъчени проекти да му пожелая и много лично щастие! 

Да си остане все такова слънчево момче!

1c89e4ac0fa37c27b03776012c9c2da0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

b233d9dc9088b050.gif

 

 Честит рожден ден на Джони! :happy:

 

Да е жив и здрав,

много успешен и все така усмихнат и готин. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Китайците тая година са решили всички убавци да гасят пожари. Та и Джонито да не остане назад и той с пожарникарска драма, която започва. 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тренда е според времената - Ковидя "уби" готвачите, но природните бедствия не ги е еня за некви си болести и трябват сериали за пожарникари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, debil4e написа:

Ми тренда е според времената - Ковидя "уби" готвачите, но природните бедствия не ги е еня за некви си болести и трябват сериали за пожарникари....

 

Бедствията не знам, но Партията-майка на 100% има пръст. Такова величаене падаше на пожарната в сериала с Янчо и Биньо, та се налагаше бая превъртане, докато при Уилям Чен беше по гледаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, bond написа:

Като чуя за Партията майка и с дълбоко чувство се усмихвам.

 

То не е за смях. Или им трябват пожарникари и ги величаят, или имат голям наплив и искат да откажат кандидатите, показвайки колко е трудно. Резултатът, поне от другите сериали- писва ти от пожарникарски тренировки, огньове и бедствия и в един момент почваш да превърташ, за да видиш евентуално нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...