Jump to content

Dogs Without Names (2015)


Recommended Posts

Dogs Without Names (2015)

3043.jpg

 

Страна: Япония

Също така известен като: Inu ni Namae wo Tsukeru hi

Заглавие на български език: Кучета без име

Година: 2015

Времетраене: 107 мин.

Жанр: Драма

 

Форумна тема

 

Превод: Снежана

 

Прогрес: 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички, които щяха вече да гледат този филм, ако го бях превела най-после, се извинявам за забавянето! Първо, всеки път, като го заредя в Subtitle workshop, кучето ми започва да скача насън, сякаш сънува кошмари... второ, предадох волята си на южнокорейска драма! Слава Богу, изгледах я.

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, helyg said:

Ех, как ми предизвикваш любопитството. Кажи сега коя драма гледа?

"Гора на тайните". Добре че е само 1 сезон! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, helyg said:

Не ли ти хареса? Искаш ли и аз да ти препоръчам от моите любими?

Много ми хареса, затова не искам да има следващи сезони - искам пристрастяването да свърши!

Кажи си сега любимите сериали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Снежана написа:

На всички, които щяха вече да гледат този филм, ако го бях превела най-после, се извинявам за забавянето! Първо, всеки път, като го заредя в Subtitle workshop, кучето ми започва да скача насън, сякаш сънува кошмари... второ, предадох волята си на южнокорейска драма! Слава Богу, изгледах я.

:ph34r:

Ами тя, Мили , миличката , явно интуитивно усеща съдържането на филма, та затуй тъй реагира. :)

 

Спокойно, знам - ще бъде страхотен превод, защото ще е правен със сърце , отворено за проблемите във филма. Успех и стискам палци!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм отваря много сърцата на хората. Мисля да го изпратя на повечето организации за спасяване на животни, които знам, че има от фейсбук, да го пускат периодично по страниците си, за да го гледат хората и да видят какво значи да имаш домашен любимец.

Благодаря на @Снежана за превода.

 

А може да го изтеглите от Тук и Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,  Снеже! :kissx:

@helyg, изчакай, моля те , да го вградя и и пусна за онлайн гледане и ще кача копие и в ФБ с линк -препратки към де що групи знам. Обещала съм - ще го направя. Мисля, че повече ще върви , ако директно си го щракнат и пуснат.

Ще стане утре, че днес съм на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То реално страниците са на съответните групи. Едно и също е. Аз ще им пусна директно линк към видеото. Дори и да се дублираме , лошо няма. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За онлайн гледане директно в тубето. Реших, че това ще е оптималния вариант, за да го споделям директно във Фейса по групите. А и тубето е достатъчно широка платформа и ще се види от още доста хора. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...