Jump to content

Jang Hyuk (Чанг Хьок)


Recommended Posts

През последният месец, изгледах доста снимки на Чанг Хьок и все още откривам нови

и снимки и факти за него....

Радвам се, че има стабилно семейство, на което страшно държи, любяща съпруга, която сам

казва колко обожава и две прекрасни деца, едното сладурче е още бебок.

Определено мога да заява, че с дългата коса е много по-различен и някак по ми допада, може би

тук ми влияе и силната роля на Де Гил, която междудругото би била "съсипана", ако беше изиграна от

някой слаботелесен и късокос кореец, какъв ловец на роби щеше да е той? :green:

Космополитън март му обръща специално внимание също...

cosmo-3-1000px.jpg

 

cosmo-1-1000px.jpg

cosmo-4-1000px.jpg

cosmo-2-1000px.jpg

esquirejanghyuk.jpg

 

От семейният албум...а как са се запознали с две години по-голямата от него кака?

Ми господинчото се оказал единствения мъж в класа по пилатес на чаровната инструкторка Kim Yeo-jin,

и искрите бързо прерастнали в чувства, срещи и после дори в наследник, накрая сватба ;)

janghyuk_wed1.jpg

 

Малко по-стари..

20090131120429_0_5.jpg

 

m4u03.jpg

wwj0b7.jpg

zix8k1.jpg

0929a9d3c08c9110970a168b.jpg

image1642153.png

 

Прочетох някъде, че съвсем скоро ще се снима в нова драма, китайска, при това римейк на

успешната корейска "All about Еve".Но потвърждение няма официално....а, аз официално очаквам новите му проекти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен с дълга коса ми харесва повече, но и аз може би съм повлияна от ролята му в Чуно :lol:

а снимките за Космополитън са просто върховни :inlove::inlove::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да преглътна загубената Baeksang награда за мъжка роля в сериал.

Lee Byung-hun, който безумно уважавам като актьор, просто не заслужаваше, не и този път, не и за

тази си роля в "IRIS", докато Де Гил е паметен образ в мойто съзнание и ще остане.

Дори и незавършила още сериала "Slave hunters" смятам, че този сериал е най-силният откъм образи и

обрати, поне до сега за тази година....

Но Чанг Хьок не спира да работи и според мен, наградите точно за него, тепърва предстоят и за гореспомената

роля и за нови такива.

Потвърдено е участието му в китайската версия на онази сладурска корейска драма от ранната 2000 г. -

"What about Eve", очакват се официални подробности за старта на предстоящите снимки и избрани актьори.

Аз май като гледам, той последните две години, от един проект влиза в следващ, почти никаква почивка няма..

Също избира доста разнообразни роли, с които най-малкото експериментира, "събужда" зрителя и радва

феновете си.

Последни снимки от няколко фотосесии, участия и интервюта....

20100318182002134d51858.jpg

15420447.jpg

 

jh1h.jpg

201003240030313101407657389_003.jpg

 

jh2v.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с тебе, слънце!...невероятни фотоси м/у другото :kiss2:

За мен той беше с най-великолепната игра... и си го признавам това предвид, че оппа беше номиниран за играта си в Cain and Abel...

ала изпълнението на Чанг Хьок в Chuno е толкова силно и завладяващо, че и в нищо друго да не го бях гледала, щеше да ми стане любим актьор

... какво да се прави обаче, Lee Byung Нun спечели и мога само да чакам с нетърпение нови снимки и проекти :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките .

Съгласна съм с вас момичета - жалко за наградата, мисля че той я заслужаваше, но

това, че не я получи не променя факта, че е невероятно добър актьор, а ролята му в Чуно

е страхотна :D

На мен драмата ми хареса от началото до края и всичко се дължи на играта на Чанг Хьок и ,

разбира се останалите чудесни актьори...Мисля, че тепърва ще получи признание за чудесната си работа B)

 

Няколко снимки зад кулисите на новата драма icon_biggrin.png

74113d2229213273ac34de98.jpg

 

42ef81f40b020a12bd310998.jpg

 

370479635fc976eae6113a98.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постна и аз малко снимчици.

Още в Chuno е съм го гледала, но и това ще е.. Иначе като певец е просто страхотен!!! Изтеглих си албума, много зареждащо ми действат някои от песните..

Ето го на корицата на Men`s Health.

11cover.jpg

 

И още..

 

 

chang1.jpg

chang.jpg

chang3.jpg

 

Още една със съпругата му беше ми попаднала, освен тази, която е постнала Блеки, но не знам в коя папка съм я метнала.

Поздрави! :heart:[

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях фотосите от новата драма, мерси magixq! :flower: :kiss2:

Какво студентче под прикрие е само, само малко се съмнявам в тази драма да чуваме неговия глас..

Предполагам, че ще е дублиран от някой, ах този звучен език.... :)

Повече подробности за започналата снимките драма, адаптация по корейската All about Eve - тук.

 

Тази реклама е супер приятна, а Чанг Хьок изглежда толкова млад...

 

А тук е наистина млад.... :lol:

jh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно негово интервю по повод новата му драма... (ще ме прощавате за английския :rolleyes: )

 

 

Question: Please greet friends on Sohu through the camera

Hyuk: Hi everyone, I am Jang Hyuk, I am now filming the China version of All About Eve. The filming will be completed very soon, hope to see everyone then.

 

13sec Question: Do you feel that China has changed alot after returning to China to film after so many years?

Hyuk: I have not been to China for a long time, I do find that China change alot. Beijing Olympics was already hosted successfully and now the Expo is also going on in Shanghai. Everywhere I can see the promotion of the the Expo. When I was filming in Shanghai, I also paid attention to the Expo. I feel that China has become cleaner and more beautiful.

 

50sec Question: Is there any changes to your state of mind/feelings over these 2 filming (past vs present)

Hyuk: I feel that although there are cultural differences between China and Korea, but during work, the most important is who the working partners are. This time working with the China crew and actors, I can say that the chemistry is good. Even till now I am quite happy (satisfy) with the filmin. Our whole team is working hard to fnish the last stage of filming. Hopefully after completion, everyone will be satisfy with the product (drama) too and find it interesting.

 

1:27min Question: What your impression of Zhu Dan, Cheryl Yang Jin Hua and Chae Rim?

Hyuk: Chae Rim acted in the Korean version of All About Eve and like me is a Korean actor. First I like to thank her specially. She came from Korea to join the shoot especially for this show and to support me.

 

Actually today is the first time I meet Chae Rim, but because we are both from Korean actors from the same environment and share the same language, the collaboration is very natural.

 

As for Zhu Dan SSi and Cheryl Yang SSi, this is the first time I am acting in a China drama, so I am not clear how to fit into the collaboration in the beginning but the two of them help me a lot. Even though when we are acting together there is a language barrier issue, but we could interact base on body language such as eye contact and emotional expressions.

Everyone work well together.

 

3:13min Question: We heard you read alot of scripts in your leisure (now I am not sure whether it is refering to him reading all sorts of scripts or reading one script many times, but it seems more likely to be about the first one).

Hyuk: I feel that as an actor, reading scritps is a necessary homework. Whether it is my own or others, because it can help you understand what kind of content need to be presented. I feel that it is a great help to acting, hence I read alot of scripts.

 

3:45 Question: How do you feel about China movies and drama?

Hyuk: When I was young, I watched a lot of China films and rama. In secondary/high school, I watched them be it HK or mainland Chinese shows. Most works are very humanistic, done from a very human perspective. Also I was very attracted to the Wuxia genre (swordfighting shows). Overall due to China's long history and big landscape, there could be many background and ideas for shows. There is very deep 人情味 person to person perspective.

 

4.45 Question: Why did you join this new China Drama?

Hyuk: I choose characters suitable for me and the platform that can showcase the character, most importantly, the story and character attracted me very much.

 

Prior to this, I have always work in Korea so being able to come to China is a good opportunity. In terms of experience, I can also experience another country's culture. Plus the feeling about the director and the other actors are good. Hence due to various reasons, I decided to act in this drama.

 

6:03 Question: Joining a new production and start filming immediately after Chuno is done, do you feel tedious/tired?

Hyuk: No I don't feel tired and even find it interesting. Because I like the film set. The set gives one a cheerful and happy feeling, sometime frustraing and even anger when I cant express what I feel. But the film set is so full of energy so I feel excited and happy when I am working.

 

Question: With regards to your character, what areas would you interpret and perform differently from Jang Dong Gun?

Hyuk: Yes, Jang Dong Gun is a senior (sunbae) that I have many areas o learn from, but even if the character has the same personality, because the way of performing is different, there will be differences.

 

Hence I am also trying to perform differently from Jang Dong Gun in interpreting my character and infused it with my own style. If the performance is different, it will be different.

 

7.21 Question: What are your plans for the future as an actor?

Hyuk: This drama is not completed yet, I will continue to work hard for the rest of my characters's part to continue what I want to express.

 

8:09 Question: Please send some greetings to our China fans.

Hyuk: Hello to all China fans. I am now in Beijing doing the interview with Sohu. The drama filming is smooth, hope when everyone watched the show you will have the same feeling. I will become a hardworking actor at all times. Please give me much of your support. Thank you.

 

 

 

 

Малко фотоси... какъв младоженец само! :P

 

6203d92ag8690274b762669.jpg

6f0bd830d2047823eac4af3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако избирам филм по актьора, който участва, бих започнала от този , където играе Jung Hyuk. Не мога да кажа, че съм му фен-ка, така както съм на Такеши Канеширо, Jung Woo Sung или на Lee Jun Ki - и мен не ме подмина този Герой :D -но като актьор според мен е НАЙ. Малко меланхоличен, но с присъствие, което не може да се подмине и не се забравя.За разлика от другите изброени - него го запомних от първия път. Той ми отвори вратата за съвременното корейско кино- "Танцът на дракона" е първият корейски филм на съвременна тема, който гледах. Казват, че точната мяра в киното е да недоиграваш, а не да преиграваш. Особено с мимиката и жестовете. В това е блестящ! Не знам с какви думи да го опиша, за да се разбере, колко висока летва е този актьор в киното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-впечатляващата му роля (според мен) е във филма Windstruck. Също така той е много лъчезарен и ОПРЕДЕЛЕНО с къса коса е по-секси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко свежи снимки от премиерата на Man of Vendetta ot 14 юни:

 

1783db559ee77877cc4cefbdc7201b7b.jpg

 

 

1276519844-99.jpg

1276521475-36.jpg

2010061421342610031.jpg

2010061421392910031.jpg

 

 

На корицата на японско спосание (което за съжаление не разбрах как се казва :blush: ):

 

head_book.jpg

 

...на представянето на есенно/зимната колекция на Sabatier:

 

51747097201006162156291277911341805.jpg

 

51747097201006162156291277911341-1.jpg

 

и една нова реклама:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OMKWVjMGfY0

 

Хубав ден от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова драма за тази година отново???

Този човек, как смогва?И има семейство, 2 деца, готина жена?

До скоро снимаше в Китай, има поне по 2 месечни интервюта със сесии, участия в предавания, а гледам, че и нова реклама?

Роботизараха се съвсем....

 

SBS лансира нова драма проект - "Secret Garden".

Всичко покрай тв сериала е доста secret, освен вече съобщеното? участие на Чанг Хьок.Слуховете за главната героиня, клонят към Choi Kang Hee.

Интересното е, че двамата са работили заедно в две драма продукции досега - School 1(1999г) и Thank You(2007г.).

Говори се, че плота е на фантастична мелодраматична основа - действието ще се равива и в реалния свят и в 3D игра.

Историята, разбира се, за обречена любов между мъж и жена.Корейска му работа.....

 

Последните кадри от Esquire са чудни обаче, умора никаква не личи....

esq2.jpg

esq7.jpg

 

esq6.jpg

esq5.jpg

esq3.jpg

esq1.jpg

 

 

A ето кой ще му партнира в новата рекламна комапания на EIDER - Chun Jung Myung.

2010070817053833142_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има информация за Secret Garden :)

http://www.hancinema.net/korean_drama_Secret_Garden.php

и тук:

http://www.dramabeans.com/2010/07/fantasy-romance-secret-garden-casts-its-leads/

Историята изглежда интересна, а и с тази партньорка... :lol: изобщо целият екип е доста обещаващ^_^

...ето и една нова снимка, която страшно ми хареса:

 

2010071508164487996_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова драма, нов филм - що да не смогват, че това им е занятът. И това за роботизацията не е толкова вярно. Вчера или оня ден - беше годишнина на Висоцки - изненадах се че за недългия си живот има над 30ролш във филми и сериали! А колко песни! Ами за Балзак казват, че също е бил много продуктивен - колко романа има само!

Слава богу, Jang Hyuk не е като някои, дето правят по един филм или драма на две-три години и се изживяват като Марлон Брандо след Последното си танго в Париж! или като Крал,/ за да се върнем в Корея/.

Абе голяма слабост си ми е , ама пък хич не го харесвам с тия очила! Пак за разлика от някои:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейското издание на Vogue и двама, красиви и талантливи, мъже заедно във фотосесията.

20100923vogue2460x575.jpg

20100923vogue3460x575.jpg

jayparkjanghyukvogue201.jpg

jayparkjanghyukvogue201.jpg

vogue1100929.jpg

vogue51009291.jpg

vogue6100929.jpg

На който не му е достатъчен снимковия материал да погледа и краткото видео...

http://www.youtube.com/watch?v=EmCbsHLLP-E

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй..много съм радостна за хубаватa новинка и ролята в предстоящия сериал "Midas", а и заради бъдещото му партньорство...

Момчето, след всичкия карък с ролите и заглавията "Secret Garden" и "Poseidon", дано си е намерил точната..на джентълментска акула

в големия свят на парите .

След малкото, но хубави снимчици напоследък, днес ме...уби обаче..остави косата, ама..

Защо и той е сложил той същата джиджавка на ревера на 2nd Korea Jewellery Awards 2010???Интересно..или нещо значи... :blink:

Или ще правят сдружение? :lol:

tn129042000313746504580.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на първите серии на Chuno.. И още в началото съм очарована от героя на Чанг Хьок.. Поздрав за Блеки, Маги и всички фенки.. Една чисто нова много красива сесия..

jang2.jpg

 

jang3.jpg

jang0.jpg

jang1.jpg

 

 

Това (ако не се лъжа) е съпругата му.. Не може да се отрече, че е много фина мацка..

 

img247153932.jpg

 

 

Но пък и на него не може да му се отрече, че излъчва мъжественост..

jangcjm13.jpg

 

Тук попаднах на резултатите 10 Awards 2010.

Поздравления!

И освен в Midas.. през 2011-та ще видим Чанг Хьок в нов трилър, който се казва The Client.

Негови партньори са актьорите Ha Jung-Woo (Time,Take Off) и Park Hee-Soon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Фарфалинка за чудните снимки :P . Сесията обаче е със старата коса на Хуки.

Има нова премяна на главицата, поне ми хареса прическата и вида му на Arena Magazine's A-Awards.

2010120158517_2010120139821.jpg

 

За предстоящият му филм, също се радвам, пак ще работи яко тази година. Но за сериала се точа повече, И Мин Джонг, ще му партнира.

Супер двойка, ще заформят :) .

 

П.П.Ама..тази до него не е жена му..не че тя не е симпатяга, но тази е актриса, не се сещам името, но играеше гаджето на Су-та(т.е. Джи-хуан в “Rough Cut”),

а и в онзи филм с казармата (дето и Гън-сок играе), играеше гадже на Дани Ан..

 

чичко гугъл казва Jang Hee Jin

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...