Jump to content

Jang Hyuk (Чанг Хьок)


Recommended Posts

Ми то добре тогава, че жена му не чете тук, че хубавичко да ме нареди;) Но наистина ми заприлича на булката от снимката. А Rough cut го гледах още като излезе бг превода. Явно пак трябва да си го припомня, че наистина напоследък филмите от този жанр ми са любими.

Ето го пак от тези дни.. На VIP премиерата на Hello Ghost - новата комедия с Cha Tae Hyun.

514439c281c11bf4f8a19fe.jpg.

Още тук. Дегизиран с шапка и очила пак му отива..с прическата горе също.

Но на мен много ми хареса и неговия изискан герой с къса коса, костюм, шалче и вратовръзка от Five Senses of Eros. Много ми се понрави момента на преценката на дамата във влака. И после в ресторанта.. с виното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Бербатов в корейската преса, Чанг Хьок ми дойде като предпразничен бонус като го видях!

Koсата е още по-къса, готов за новата роля в Мidas!!! Много ме радва този му вид, особено след последната фотосесия!

2010121720243610011.jpg

Без догадки, тук е с Hwang Jung Eum ;), усмихнати и щастливи заради поредните отличия от филмовата асоциация.

2010121719570110011.jpg

2011г, ще ни радва с нови интересни заглавия, май!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха..най-накрая малко снимки и по-голям тийзър от MIDAS видях днес в пресата. Време беше, а и обявената дата за старт наближава - 28.02.

1102154d5a3a55dbf52.jpg

След тийзъра и вие ще очаквате :P .

 

След първите сесии за постери, се бях притеснила, че инфо няма да стигне до нас..

 

photo150850.jpg

Сега, с няколко думи за сериала и актьорския състав, ако някой не е разбрал и не го е познал :) .

Главни действащи лица са Чанг Хьок, И Мин Джонг и Ким Хи Е. В допълнение: Но Мин У, Чонг Сок Уон, Со Джу Е, а моля ви се и познатите Ким Сок О и Чон Хо Джин.

Бизнес историята и мириса на пари, лъхат от километри, както и романтиката и драматизма, но се надявам на силен сценарий, различен от тежкотомните корейски сбльоджи. Хуки е амбициран да покаже и ново амплоа след "Chuno", на което още повече се надявам.

А, и тук ще го дава много амбициран мъж, чийто живот обаче ще се преобърне, след новопоетата работа в най-добрата адвокатска компания. Нашата хубавица Мин Джонг ще играе приятелката му - първо като обикновена студентка по медицина, която обаче когато разбира истината за другата жена в живота на До Хьон (Чанг Хьок) предприема,...какво..отмъщение. Познайте кой сгъстява хоризонта тук, и романтиката отново ни залива - Но Ми У. Той е богатото, малко братче на другата главна актриса, дето обича да пилее семейните пари за партита и глупости. Горкичкият разбира, че е болен от рак, точно като пациент на Чонг Юн (И Мин Джонг). В драматизма ни хвърлят и със сестра му - Ю Ин Хе (Ким Хи Е) - наточен и нахакан шеф на международен хедж фонд. Двамата са от супер богато семейство, но очевидно тя е работохоликът в родата, без никакъв романс в живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз пак да се разпиша в темата. Ама как няма... този Де Гил ми взе здравето. Вече 3-ти ден откак свърши сериалът, а аз не преставам да си мисля за онзи див ловец на роби.

И преди си го харесвах Чанг Хьок, ама сега, въпреки 177-те см, май ще си имам вече двама любимци. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама не мога да разбера, защо решихте , че 177 см е малка височина.... младежът си е перфектен от всякъде.... а за актьорските му умения нямам думи... такава палитра от чувства по лицето му - това определено не се отдава на всеки, а той се справи блестящо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

farfallina,

:kiss2:

Благодаря от все сърце! Точно днес си го сложих на декстопа.

В ролята на Де Гил. :blush: - най-любимата ми засега! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една прекрасна новинка.. Нов исторически сериал с участието на Чанг Хьок.

От продуцентите на Queen Seon Duk и по бестселъра "Bboorigipeun Namoo" на Lee Jung-Myung , публикуван през 2006-та година.

Сериала Deep Rooted Tree трябва да стартира на 28-ми септември по SBS. За ролята на Крал Седжонг е избран актьора Han Suk-Kyu (Villain and Widow, Into the White Night, Green Fish),

за женската главна роля - актрисата Shin Se-kyung, а тези дни излезе информацията, че към екипа се присъединява и Сонг Джун Ги ТУК и ТУК.

Другата хубава новина е, че филма The Client излиза на голям екран на 30-ти юни.

Да добавя нови снимки..

jh3f.jpg

jh4lv.jpg

 

 

img238786.jpg

img238782.jpg

jh1g.jpg

jh1.jpg

jh3a.png

jh2s.png

 

 

credit: http://www.sidushq.com/star/jhyuk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

farfallina,

страхотна новина! :es:

Много ми се щеше да видя Чанг Хьок отново в исторически сериал и ето ти сбъднато желание. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще го гледаме с дълги коси ;) . Радвам се, всичко бих гледала. Макар че сякаш го предпочитам в съвременни роли. Търсенето на слона още ми е прясно :D .

А ако знаете The Client как го чакам, че там и тримата много ги обичам! :wub: Сигурно пак няма да издържа и ще го гледам с английски букви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го обожавам това момче! :wub:

Харизматичен, уникален, много талантлив, сексапилен , а неговия И Де Гил направо ми

открадна сърцето и го нареди сред първите ми корейски любимци! :)

А погледа му...умирам за един негов поглед!

Сега с нетърпение очаквам новия исторически сериал с него , за да се насладя на играта му :kiss2:

Много му пасват такива роли! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Хьок е най-сексапилния корейски актьор сред плеядата красавци, които съм гледала досега. Редица хубавци отметнах, някои ми станаха любимци, други просто симпатични, но този актьор е ужасно секси и т'ва си е... То бива бива, ама неговото срам няма :wub:

 

Офф: Хора неговорещи корейски и други азиатски езици, кога свикнахте с имената на актьорите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф: Хора неговорещи корейски и други азиатски езици, кога свикнахте с имената на актьорите?

 

Бе дори и на говорещите ни е зор понякога... :lol:

 

Иначе е симпатяга човека, обаче поне аз не мога да не сравня излъчването му с това на Чонг У Сонг, поради чисто физическата прилика. Уви, Чанг Хьок губи в моите очи. Освен това съм го гледала на 2-3 места и не ми направи кой знае какво впечатление и като актьор... Знам ли, може би като се навия да изгледам Чуно ще си променя мнението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна новина: Чанг Хьок е номиниран за ЕМИ в категорията най-добър актьор, разбира се за ролята си в "Ловци на роби"/"Чуно" !!!

inem.png

 

Освен хубавото начало на тази новина, корейската KBS може да се радва, че и в друга силна категория на 39 -те Международни Еми награди има номинация с развлекателното “The Master Show”.

Успех и късмет, особено на момчето, истински желая...

 

А,ноември, като прекрасен и изобилстващ от емоции за мен месец, явно и резултатите ще разберем...

 

Официален сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина прекрасна новина! И аз се надявам да я получи,

тъй като той бе един наистина забележителен И Де Гил и

си я заслужава. Да му пожелаем успех! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде едно забавно поздравче първо.. Специално за Блеки и Маги..! :wub:

http://www.youtube.com/watch?v=5wgvTrpcMZA&feature=related

 

Цялата тази част от Immortal song 2 със субки (с Чанг Хьок)

..

 

И понеже Деси ме изпревари с хубавата сесия за OFFICIEL HOMMES, хайде пък от мен една друга сесия на тоз любимец

като модел на Gc Watches..

remoteimage201107162813.jpg

Цялото албумче ЦЪК..;)

 

 

 

Още две снимки, свързани с последната му филмова роля в The Client, който всички тук чакаме с нетърпение..

hp10x.jpg

img815860.jpg

 

И още..невероятната харизма на този поглед..

 

 

 

Браво за номинацията за "Еми"! И с тази силна роля в Deep rоoted tree и висок рейтинг, ще стискаме палци за още номинации и награди!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааааааа. Това малко старичко вече, ама.. Вижте какви прекрасни модели си имаме на зимната колекция на Reebok!!!

Специално за Дес и Блеки, че двамата във видеото са наистина готини мъже и актьори!!!;)))

 

http://www.youtube.com/watch?v=4a9PbrGpmLQ&feature=related

 

b4dcc3bcbca61.jpg

c0e5c7f51.jpg

rb1152horz.jpg

 

 

rb2004.jpg

2bdbac5b8c0cfb8aebdc3c7.jpg

a01179204eafb15716c05.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...