Jump to content

Dilraba Dilmurat | Di Li Re Ba (Дилраба Дилмурат)


Recommended Posts

Е, ако Дедо не я иска, аз преко сили мога да се жертвам. Пък ако не потръгне, ще се разведем. Какво толкова. За хубост е хубавица. Играта и напоследък не ми харесва. Или не попада на добри режисьори или ролите не са подходящи за нея, но не се представя така както в Прасковите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, ти не стискай толко пръстите на краката, че само тех не си чупила :P

@bond e реалист, чакам да ме покани, като даде резултат жертването :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, bond написа:

Юношата бледен в момента е изключително популярен и не само в Китай. В цяла Азия се въдят един след друг фен сайтове и групи. В Сеул отбелязаха рождения му ден с огромна видео стена. Не съм сигурен кой от двамата ще спечели повече от подобен тандем. Може да се окаже, че не той до нея, а тя до него се гласи. Времето ще покаже.

 

Може.Те всички след подобни;) сериали, като последния му, стават вървежни за незадоволените  ученички ( аджумите, едва ли са зарязали кимчито и са тръгнали да създават групи и видеостени), но не е мой тип.

Виж Мима ,ако го повика да ѝ партнира, мога да му призная вървежността.:28558: Тя не ги пропуска по принцип вървежните.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, debil4e написа:

Май наистина е загрижена за кариерата си. След Шон Доу и Джони, дойде ред на Sean Xiao....

 

Все едно Минчо или Соджито да са загрижени за кариерата си, че не се появяват с години на снимачната площадка...

Нема такова нещо. Не знам за химия между нея и Сяо Джан,  но Дедо  може да чака Прасковка да цъфне. Да се надяваме до пролет.

После може и да се роди нещо.:huh::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхождат й такива бойни роли. А и любимец-Сянката от "Кървавия роман" й приглася... Супер. Доколкото четох мангата е интересна

и ми прилича на "Жената на краля"!

Не остава нищо друго освен да чакаме и се надяваме на нещо красиво, романтично и  емоционално и добре изпълнени бойни сцени,

И двамата  умеят всичко това много добре:click:.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се изнервяш? Ако е решила да си върви, да си върви. Кой ще я спре? Тя Мима мъжа си не спря, че Реба ли. Ще дойдат по-хубави или поне аз така се надявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото държа на определени работи. На добри колегиални отношения особено. И със сигурност не се радвам и на проваления брак на Мима, нищо че смятам, че изобщо не й трябваше да се жени.

 

А това с ограничената свобода и избор е дрън-дрън. Циркулират мнения, че Дилраба е била дискриминирана откъм роли заради нетипичната си външност. Включително и от режисьорите. В Китай актриси бол. Ако иска съвсем да потъне, да се отделя от Мима. Сал Венго не знам кво ще го правим тогаз, ще умре от разбито сърце, завалията :D

 

А това за по-хубавите си е чисто консуматорство, не ме разочаровай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косуматорство е ако ще идват при мен да ги косумирам. А те при Мима ще ходят. Лично аз предпочитам талантливи пред красиви. Колкото до Венго, той не е от най-талантливите и да не помисля да се помъкне подир Реба. Ще почакаме и ще разберем кой, кога, защо и как.  Разбирам твоите принципи относно колегиалността, но при актьорите тя е като холивудски брак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, според теб Раба не е нито красива, нито талантлива?

 

Както и да е, да се надяваме, че и догодина ще ги гледаме така:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раба, когато е наясно кво требе да прави, е много добра в спортните дейности и самодейности. Но мъжовете, ах мъжовете, нема такъв смех. Минути 12-23, не правете грешката да гледате с грим. Горкият Лухан :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,че готина е Раба, то изящно, нежно,пъргаво,сладко.... и красиво,талантлливо. приятна за гледане, особено като се усмихне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...