Jump to content

Recommended Posts

MV5BMzE4MDdjYTUtNTA1YS00NzM3LWE4YzItNzg4MmZiMzYxM2NmXkEyXkFqcGdeQXVyNzI1NzMxNzM@._V1_SY1000_CR0,0,562,1000_AL_.jpg

 

Off Topic

EJGcLCnVUAAHdrc.jpg

EJKBBGSU0AAqSt_.jpgEJKBBGUU0AAKFWP.jpg

 

Royal Nirvana
Заглавие: H 唳 华亭 / He Li Hua Ting
Заглавие на английски език: Royal Nirvana

По новелата на:  Xue Man Liang Yuan (雪满梁园) - "Cranes Cry in Huating"

Период на излъчване: 2019
Жанр: Исторически, Политика
Епизоди: 60
Излъчвана мрежа: Youku
Режисьор: Yang Wen Jun (杨文军)
Сценарист: Xue Man Liang Yuan (雪满梁园)
Продуцент: Mei Zi Xiao (梅子笑), Huang Yi Long (黄锡龙)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Luo Jin като Xiao Dingquan    
Li Yi Tong като Gu A'bao / Lu Wenxi

 

Описание:
История, която проследява живота на принц, който се сблъсква 
с врагове от всички страни и се влюбва в слугиня, 
която иска да го убие. Син, който просто копнее за любовта на баща си,
 но се страхува и потиска желанието си, заради позицията си. 

 

Off Topic

Въпреки конфликтите, той е човек, 
готов да пожертва живота и репута
цията за страната си. 
Сяо Дин Цюен е принц, който укрепва контрола си в армията 
чрез подкрепата на известния генерал Гу Си Лин, вуйчо  от страна на майка му.
На политическата сцена  следва насоките и съветите на праведния Лу Шъ Ю, 
който заема висока позиция в двора.
Кралят вижда заслугите и връзките на Сяо Дин Цюен
 като заплаха и прави нещата трудни за него, въпреки че Сяо Дин Цюен 
не иска нищо повече от това да бъде послушен син и да бъде подчинен 
на собствения си баща. 
В същото време, кралят си затваря очите пред амбицията на незаконния си син 
Сяо Дин Тан да заеме трона, който обвинява Сяо Дин Цюен
 за смъртта на цивилен служител на име Ли Ин.
 Дъщерята на Ли Ин -Лу Уън Си, с ново име като А Бао 
влиза в двореца като слугиня,  за да си отмъсти. 

 

Снимки с информация :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Oнлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онайн с руски субтитри :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, започнах да го гледам и ми е много интересен. За съжаление в посочените линкове липсват субтитри на английски и руски след 44-ти епизод. Някой знае ли дали е преведен целия и къде може да се изгледа със субтитри? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Aragva написа:

Здравейте, започнах да го гледам и ми е много интересен. За съжаление в посочените линкове липсват субтитри на английски и руски след 44-ти епизод. Някой знае ли дали е преведен целия и къде може да се изгледа със субтитри? 

 

Пекинско време Всеки понеделник и четвъртък 12:00 Актуализиране на 3 епизода , утре ще ина  , тези на които пише "Предстояща премиера".

Понеделник още 3. Те така е,ако искаш онлайн.

Иначе горе от линка за субтитри, може да си ги свалиш английските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, lukreciana написа:

Пекинско време Всеки понеделник и четвъртък 12:00 Актуализиране на 3 епизода , утре ще ина  , тези на които пише "Предстояща премиера".

Понеделник още 3. Те така е,ако искаш онлайн.

Иначе горе от линка за субтитри, може да си ги свалиш английските.

Благодаря Ви, днес наистина се появиха субтитри на 3 серии. Не знаех за тези подробности, с актуализацията, аз съм от новите почитатели. Дали има шанс този филм да е от тези, които имат превод на български след време, как мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не смея да си помисля такава мисъл, английският ми не е с такъв "левъл", че да имам такива мераци. По-скоро съм любопитна за мнението Ви дали е от тези филми, които биха се превели в някакъв момент от екипа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Aragva, няма значение дали сериалът е добър, въпросът е да влезе на някого под кожата ;)

От дългите е и е бая труд и търпение да го избуташ, значи трябва голяма любов. Но пък всичко се случва, може и някой специално да реши да стане заради него преводач :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, но и много мрачен.

В началото доста се бунтувах за избора на главна, но лека полека я приех.

 Luo Jin беше невероятно въздействащ с емоциите си, които във всяка серия бяха рев и сополи, но цялата история водеше до това. Мноого добър!

През цялото време правеше впечатление семплостта, която особено при мъжете беше доста явна, но това беше целта -  да се наблегне на емоциите, които изразяваха блестящо актьорите, както и на добрата история. Нямаше никаква показност откъм скъпи накити и дрехи!

Баща и син или император и поданик до последно не измениха на желаниета и целите си.

Втория главен, в ролята на принца, за пореден път играе лошия, но добре му се отдава, въпреки че искам да го гледам и в друга роля, защото е прекрасник голям.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините не хвалят нещо, което не е за хвалене, а за този сериал "великолепен" е най-семплата дума, която използват. По тази причина снощи го започнах. Когато го изгледам, ще кажа дали пък не послъгват дамите от руските сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам да кажеш става ли:D

Сега по сериала, метнах го в планувани преди време и то заради Wang Jin Song, който е и на плаката. Него основно като отрицателен персонаж съм го гледала,  но пък  е брилянтен. Сега като поразгледах каста видях доста познати лица, та наистина съм любопитна за мнението ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичко най-мразя интригите в сериалите. Освен ако интригантите не бъдат надхитрени. За изгледаните пет епизода мога да кажа само положителни неща. Абе главният все със сълзи на очите, но не изглежда мухльо. Явно драма ще е, но той засега реве за бащино внимание. Поначало този актьор ми идва малко сладникъв. Лошият е супер. Историята е отлична, актьорско майсторство на високо ниво. От сериалите, които с първия епизод те хващат за канарче и гледаш, та се късаш. Харесва ми. По-нататък пак ще пиша, но ако искаш дай да гледаме заедно, че ще ни е по-весело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с две ръце за главния, на визия го докарва, но нещо все не му достига да го вкарам в листа с "любимците":D С жена си са си лика прилика, е, той играе една идея по-добре:lol2:

Ти гледай, че аз докато се наканя... Като начало ще го сваля и ще си заеме място в списъка за зяпане, щом има интриги поне ще го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах десет серии и още не съм започнал да превъртам на бърз ход. Определено става. Китайците умеят да правят добри исторически сериали. Никой не лети, засега и никакви сражения няма, само дворцови игри. Вероятно така ще е докрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно описанието, главната героиня ще отмъщава за смъртта на баща си. Не ми е ясно защо ще отмъщава,

Spoiler

след като тя е виновна за наговата смърт. Косвено, но нейна е главната вина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледен пример за това как от една добра, но не чак толкова уникална история може да се направи отличен сериал. Цяло събитие е напоследък да попадна на нещо, което задържа вниманието ми 60 серии, при това без никакво превъртане. Вече отивам към края, а темпото изобщо не е спаднало. Интересно защо толкова малко хора тук са го гледали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го в момента. Тежка история. Аз не се плаша от трагични сюжети, но има една линия на обреченост, на премазващо безсилие да се справиш с правилата и имперските порядки и да съхраниш себе си и свободолюбието си. В началото ме дразнеше сълзливостта на престолонаследника, но какъв пън трябва да си, за да не ти пука от ужаса, на който си подложен?! Luo Jin истински ме потриса с висш актьорски пилотаж. Не го вземах много насериозно досега. Актрисата съм я  гледала в Кървав романс и предполагам, че тепърва ще развива образа си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал със невероятни артисти, красиви костюми, красиви сцени - и бойни и небойни. Много ми хареса, но е тежка история. Толкова малко съм превъртала за 60 епизода, че не ми се искаше да свършва. Чак ми идва идея да го преведа, за да го гледат повече хора, но не съм се занимавала с такава дейност.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...