Jump to content

Recommended Posts

D3qFtdEW0AAqo6T.jpg

 

Off Topic

D3_wMnzUwAALk11.jpgD3nOqJqUUAA112x.jpg

D3RW7JvUEAIR4O4.jpgD33URv1UIAEeyC0.jpg

D3RW7JtUwAExmsr.jpgD3RW7JtV4AEL5Uu.jpg

 

Investiture of the Gods (封神演义)

Страна: Китай

Също така известен като: Feng Shen Yan Yi

По новелата на: Xu Zhong Lin & Lu Xi Xing - „ Investiture of the Gods “

Година на излъчване: 2019Април 08 до 2019 – Юни – 05

Време на излъчване: Понеделник вторник сряда четвъртък 22:00

Жанр: Екшън, Исторически, Фентъзи

Канал: Hunan TV

Епизоди: 65

Режисьор: Shin Woo Chul

Субтитри: Английски

 

Участват:

Claudia Wang като Su Da Ji

Luo Jin като като Yang Chuo

Deng Lun като Zi Xu

Zhang Bo като Ji Fa

Yu Hewei като Jiang Zi Ya

Collin Chou като Di Xin

He Dujuan като Xiao E

Liang Zhenlun като Na Zha

Huang Jingchun като Cai Xia

Qi Hang като Ba Yikao

He Zhonghua като Yang Zicheng

Liu Tianyue като Yang Furen

Yu Yankai като Huang Feihu

Hu Jing като Empress Jiang

Hai Yitian като Shen Gong Bao

Bai Shan като Su Furen

Jin Jiangri като Fei Zhong

Jin Feng като Yang Fei

Sun Bohao като Yin Jiao

Guo Yuanyuan като Lan Ying

 

Резюме: Сериала е друга адаптация на класическият роман от 16-ти век „ Investiture of the Gods “, разказващ за свалянето на крал Zhou.

По времето на управлението на крал Джоу от Шан, боговете вече са изчезнали и демоните върлуватв човешкия свят. Властелинът на Небето решава да използва войната между династиите Джоу и Шан, за да избере ново поколение богове. Изпраща своите учениците  в търсене на праведни кандидати: Дзян Дзъ Я помага на Дзи Фа в управлението на новата империя Джоу, Шън Гунбао прониква в династията Шан със Су Дадзи, обсебена от лицицата-демон/ съблазнила императора и довела до гибел империята/ и Юдин Джънжън помага на Ян Дзиен, човек с трето око, да постигне своя потенциал. Съдбите на хората, зависи от подбора на новото поколение богове .

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за темата Лазе:panda-145: Бях го включила в планираните след Ashes of Love заради Deng Lun и понеже съм нетърпелива "изгледах" първи епизод raw. Ми разкошен демон:D

 

Deng+Lun+the+gods+1.gifDeng+Lun+the+gods+4.gif

Явно сериала е правен с пари и е с нелошо изпълнение , но ако се вярва на едно инфо в тубата го отлагат от четири години:slap:, тюленче май ще трябва да се запасим с търпение за другите чакани неща. Аз сега ще се забавлявам с този или поне когато се появят некви субтитри<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доста ще се чака за субтитри. В един от сайтовете вече промотираха първите два преведени епизода, но човека, който ги е качил ги е забранил за нашата държава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам едни сериал, зарязвам го, започвам друг и така. Сега започнах този, но май ще продължа да го гледам. Отначало от любопитство, но историята увлича. Нещо обаче не ми е ясно. Гледам, че има 65 епизода, а руснаците пишат 55. Преведени от тях 52, а английски май няма. Ще умра от яд, ако остана с пръст в устата защото няма да мога да го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам драмата в момента и бих казала, че си заслужава само заради лисичия демон Дзъ Сю (прекрасно изпълнение на Дън Лун :inlove:) и Да Дзи. Просто тези двамата правят сериала. Всички останали са ми доста безинтересни, дори героят на Луо Дзин, който е главен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я гледам, но бавно. Не че не ми харесва, но не ме развълнува толкова, колкото очаквах. Аз лично си падам най-много по бога-учител на земята. Голям образ е и се смея с глас, когато го подгони жена му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...